Verslas Media
Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Svetainės greičio optimizavimas

149.00

Svetainės greitis yra vienas iš svarbiausių veiksnių. Jei jūsų svetainei reikia pagalbos sutrumpinant puslapio įkėlimo laiką, Verslas Media gali padėti!

Paslaugos Aprašymas

Jei jūsų svetainei reikia padėti sutrumpinti puslapio įkėlimo laiką, Verslas Media gali padėti. Mes siūlome optimizavimo paslaugą, kuri gali padėti jūsų svetainei įkelti didžiausią greitį. Kai kurie efektai, kuriuos pamatysite įdiegę mūsų paslaugas, yra sumažėjęs atmetimo rodiklis ir ilgesnis laikas puslapyje.

Be to, per metus padidės konversijų skaičius ir net pajamos.

Vienu šios paslaugos paketu galime padidinti jūsų svetainės greitį nuo 10 iki 80 taškų (nuo „Google“ 100 balų skalės). Ši paslauga visiškai priklauso nuo to, kaip jūsų svetainė sukurta, kokį hostingo paslaugų teikėją ar planą naudojate ir daugiau veiksnių. Ši paslauga skirta vidiniam svetainės optimizavimui.

Kitos paslaugos

Savaitės perkamiausi

Saugiais mokėjimais rūpinasi:

icon

Mokėjimai ir asmeninė informacija apsaugota 256 bitų SSL šifru.

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu