Verslas Media

Šiuolaikiškų WordPress svetainių kūrimas

Daugiau nei 7 metus dirbame su WordPress svetainių kūrimu, esame patyrę rinkodaros ir SEO specialistai, todėl daugiausia dėmesio skiriame unikalių ir į plėtrą orientuotų svetainių kūrimui naudojant WordPress. Mūsų paslaugos apima įmonių reprezentacinių WordPress svetainių, tinklaraščių ir el. parduotuvių kūrimą pagal konkrečius klientų reikalavimus. 

Internetinių svetainių kūrimas

WordPress yra turinio valdymo sistema, kurią yra pasirinkę daugiau kaip 810 milijonų svetainių ir e. prekybos platformų visame pasaulyje. Plačiai paplitęs jos naudojimas liudija apie jos patikimumą ir universalumą.

Per savo veiklos laikotarpį sėkmingai įgyvendinome daugybę projektų, pradedant visiškai naujų svetainių kūrimu ir baigiant esamų svetainių pertvarkymu ir atnaujinimu. Mūsų platus darbų portfolio rodo, kad esame patyrę, kaip pasiekti aukštos kokybės rezultatų savo klientams.

Atsižvelgiant į tai, kad 2022 m., remiantis „Statista” duomenimis, internete buvo daugiau nei 1,88 mlrd. svetainių, galime apskaičiuoti, kad WordPress svetainių skaičius yra apie 810 mln. Itin didelis atstumas nuo artimiausio konkurento „Shopify”, kuriame veikia tik 4,1 % visų svetainių (apie 70 mln.).

WordPress naudoja 810 mln. svetainių, t. y. 43 % visų interneto svetainių ir užima 64,2 % TVS rinkos, t. y. daugiau nei 10 kartų daugiau nei jo artimiausias konkurentas. WooCommerce (sukurta WordPress) yra populiariausia pasaulyje elektroninės prekybos platforma, užimanti daugiau kaip 36 % rinkos.

Svetainių pasaulinė rinkos dalis

Bendras visų svetainių kiekis pasaulyje ~ 1,88 mlrd.

mln. vienetų

Keletas mūsų atliktų WordPress svetainių kūrimo darbų

Internetinė svetainė grožio salonui PLEINE su kainoraščiu, darbuotojų sąrašu bei Treatwell apmokama registracija į vizitus.
Previous
Next

Klientai

Atsiliepimai apie mūsų WordPress svetainių kūrimą

Stasys Mackela
IĮ Šaltukas
Read More
Esame labai patenkinti internetinio puslapio kūrimo darbais. Komunikacija aukščiausios kokybės, visada atsako konkrečiai, greitai ir išsamiai rūpimais klausimais. Suteikia visą reikalingą informaciją apie atliktus darbus ir internetinio puslapio funkcijas.
Tomas Nakas
UAB Agrichem Innovation
Read More
Gerai vyrukai dirba. Taip pat man patinko jų dizainas, kai kiti moka daryti savo darbą, bet neturi vizijos gražiai padaryti, Jie padaro abi puses ir nereikia pirštu baksnoti.. Rekomanduoju.
Vykintas Stakėnas
MB Nieko
Read More
Puikiai dirba. Bendradarbiavimas atitiko lūkesčius.
Mykolas Rainys
Myra Production
Read More
Man reikėjo naujos svetainės savo verslui ir man pasisekė, kad susidūriau su šia svetainių kūrimo įmone. Jų sukurta svetainė yra ne tik vizualiai įspūdinga, bet ir lengva naršyti, ji padėjo man pritraukti daugiau klientų į mano verslą. Labai rekomenduoju šią įmonę visiems, kuriems reikia svetainių kūrimo paslaugų.
Tomas Tautkevičius
UAB Hibridas
Read More
Darbai atlikti laiku, esame patenkinti suteiktomis paslaugomis. Rekomenduojam
Deividas
Modulaerr.lt
Read More
Ačiū Rokui, darbai buvo atlikti gerai ir greitai, ši kompanija turi skonį ir atsakomybę. Darbų atlikimo kokybė yra aukštame lygyje.

WordPress svetainių kūrimo kainos ir pasiūlymai

Individualių reprezentacinių svetainių kainos

Paprasta

Ieškantiems paprasto sprendimo
Nuo 499€
 • Kosultacija ir turinio valdymo sistemos įdiegimas
 • 1-3 puslapių svetainė
 • Paprastas individualus dizainas
 • Pagrindinės funkcijos
 • Jūsų tekstų ir nuotraukų įkėlimas

Vidutinė

Vidutinio dydžio internetinėms svetainėms
999
Nuo 799€ Sutaupome naudodami AI programas: 200€
 • Viskas kas paprastoje
 • 3-6 puslapių svetainė
 • Naujienų skiltis, video, foto galerija, žemėlapis
 • Automatiniai svetainės vertimai
 • Smulkios integracijos

Sudėtingesnė

Didesniems projektams su papildomu funkcionalumu
1899
Nuo 1499€ Sutaupome naudodami AI programas: 400€
 • Viskas kas vidutinėje
 • 5-10 puslapių svetainė
 • Papildomos integracijos, programavimas
 • Išplėstinis vidinis SEO optimizavimas
 • Interaktyvūs elementai
Popular

Speciali

Susisiekite aptarti kainą jūsų specialiam projektui
XXX€
 • Jeigu kas nors nepaminėta
 • Nemokama konsultacija telefonu arba el. paštu
 • Svetainių priežiūra ir analitika
 • Kompleksiniai dizaino ir programavimo sprendimai
 • Marketingo galimybių integracijos

Domina WordPress svetainių kūrimas?

Susisiekite su mumis

Registruokis nemokamai konsultacijai

WordPress svetainių kūrimas - paslauga teikiama profesionalų

Ar jus domina patikimas ir kvalifikuotas WordPress svetainių kūrimas? Jei taip, toliau ieškoti nereikia! Verslas Media specializuojasi kurdama vizualiai patrauklias ir praktiškas interneto svetaines bei el. parduotuves, naudojant WordPress turinio valdymo sistemą. Mes žinome, ko reikia norint sukurti svetaines, kurios pritrauktų Jūsų auditoriją ir padidintų konversijas, nes turime įvairios patirties elektroninės komercijos srityje ir puikiai suprantame naudotojų elgseną.

Kodėl turėtumėte samdyti mus WordPress svetainių kūrimui?

Ekspertai: Mūsų komandą sudaro talentingi WordPress svetainių kūrėjai, kurie puikiai įvaldę įvairių verslų tikslus atitinkančių svetainių kūrimo meną. Mes sekame naujausias tendencijas ir technologijas, kad užtikrintume, jog Jūsų svetainė būtų ne tik vizualiai patraukli, bet ir funkcionali, greita bei patogi naudoti.

Pritaikymas: Mes pripažįstame, kad kiekviena įmonė yra unikali ir kad standartinių sprendimų nepakanka. Todėl teikiame individualias WordPress svetainių kūrimo paslaugas, pritaikytas prie Jūsų individualių reikalavimų. Turime patirties sukurti svetainę, kuri išreikštų Jūsų prekės ženklo identitetą ir sulauktų atgarsio Jūsų tikslinėje auditorijoje, nesvarbu, ar esate maža pradedančioji įmonė, ar įsitvirtinusi korporacija.

Prisitaikantis dizainas: Šiandienos mobiliųjų įrenginių aplinkoje labai svarbu turėti svetainę, kuri be vargo prisitaikytų prie įvairių įrenginių bei veiktų greitai. Mūsų WordPress svetainės kurimas atliekamas užtikrinant nuoseklią naršymo patirtį, nesvarbu, ar lankytojai naudojasi nešiojamuoju kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu, ar išmaniuoju telefonu. Beto, prisitaikantis dizainas ne tik pagerina naudotojo patirtį, bet ir Jūsų svetainės pozicijas paieškos sistemose.

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO): Pripažįstame matomumo interneto pasaulyje vertę. Mūsų WordPress svetainių kūrimas vykdomas atsižvelgiant į SEO, optimizuojant jūsų svetainės struktūrą, turinį ir visą veikimą, kad būtų optimizuoti jos reitingai paieškos sistemose. Padedame jums pritraukti organinį srautą ir padidinti savo matomumą internete, naudodami išbandytas ir patikimas SEO taktikas.

Svetainės plėtra ir lankstumas: Jūsų interneto svetainė turėtų gebėti prisitaikyti prie besikeičiančių poreikių ir lūkesčių plečiantis verslui. Kuriame į plėtrą orientuotas ir pritaikomas svetaines WordPress turinio valdymo sistemoje. Svetaines galima lengvai plėsti ir atnaujinti, kai jūsų verslas auga, be jokio poreikio jas perkurti. Mūsų WordPress svetainėse galima viską suvaldyti, nesvarbu, ar Jums reikia pridėti naujų funkcijų, integruoti trečiųjų šalių technologijas, ar išplėsti produktų, puslapių sąrašą.

Nuolatinis palaikymas ir priežiūra: Mūsų ryšys su Jumis nesibaigia paleidus Jūsų svetainę. Siūlome visapusišką palaikymą ir techninės priežiūros paslaugas, kad užtikrintume, jog jūsų svetainė visada veiktų sklandžiai. Mes pasirūpiname techninėmis dalimis, pavyzdžiui, dažnu atsarginių kopijų darymu ir saugumo atnaujinimu, taip pat našumo optimizavimu ir trikčių šalinimu, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo verslo plėtrą.

Užsisakykite WordPress svetainių kūrimo paslaugas dar šiandien!

WordPress svetainių kūrimas - Dažniausiai užduodami klausimai

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu