Verslas Media

Svetainių dizainas

Ne visos svetainės yra sukurtos vienodai

Mūsų interneto dizaino paslaugos padės jums atrasti jūsų įmonės įvaizdį internetinėje rinkoje. Sujungę stilių ir technologijas su mūsų patirtimi, galime padėti jūsų verslui sėkmingai veikti internete. Verslas Media specializuojasi kurdama unikalius, aukščiausios klasės svetainių dizainus. Mes nuolat stengiamės pateikti jūsų lūkesčius viršijančias svetaines. Mūsų tikslas yra, kad jūs išsiskirtumėte savo stiliumi ir būtumėte prisiminti.

Mes planuojame jūsų svetainės strategiją, kad užtikrintume, jog jūsų buvimas internete yra efektyvus ir įtraukiantis jūsų lankytoją. Mes įtraukiame daugybę tyrimų, kad galėtume įsigilinti į jūsų pramonės šaką ir sukurti galingus jūsų prekės ženklo sprendimus. Klientų patirtis yra jūsų dizaino esmė, daugiausia dėmesio skiriant patogiam naudojimui, patraukliai estetikai ir patraukliam turiniui, todėl dizainas yra švarus ir efektyvus. Turime žinių ir patirties, kad sukurtume įspūdingą ir švarų stilių.

Dizaino Paprastumas

Tinklalapio Nuoseklumas

Nuosekli Tipografija Ir Skaitomumas

Suderinta Spalvų Paletė Ir Vaizdai

Pritaikymas Mobiliesiems

Greitas Krovimas Ir Lengva Navigacija

Turinys dar ne viskas!

Tinklapių kūrimas, el. parduotuvių kūrimas Tinklapių kūrimas, el. parduotuvių kūrimas

Aiškaus skirtumo pavyzdys

Ką mes galime jums pasiūlyti kurdami svetainę

Dizaino pertvarkymas

Naujos struktūros nustatymas

Turinio strategijos kūrimas

Maketų kūrimas

Teksto rašymas

Nuotraukų ir vaizdo galerijos

Baisus faktas

Beveik 40% lankytojų iškart paliks svetainę, jei dizainas bus negražus ir turinys silpnas.

LINKSMAS FAKTAS

Autentiškas, gražiai suprojektuotas turinys veiksmingai didina lankytojų pasitikėjimą, todėl parduodama iki 2 kartų daugiau.

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu