Verslas Media

Elektroninės prekybos svetainių kūrimo paslaugos

Viskas, ko reikia norint prekiauti internetu. Pasitikite savo naująją internetinę parduotuvę.

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas
Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas

Pradėkite pardavinėti internetu

Internetinės parduotuvės arba elektroninės prekybos platformos paleidimas yra lengviausias žingsnis, kurį gali žengti įmonė ir kuris užtikrins didelę investicijų grąžą. Nesvarbu, ar jūsų tikslai yra vietiniai, ar pasauliniai, internetinė parduotuvė yra patogiausias būdas pasiekti savo klientus ir parodyti savo prekes geriausioje šviesoje. Mūsų elektroninės prekybos programinės įrangos kūrimo įmonės duona – internetinės mažmeninės prekybos sprendimų kūrimas. Visapusiška “QArea” strategija užtikrina, kad jūsų skaitmeninė parduotuvė skatintų pardavimus ir paverstų lankytojus pirkėjais.


Mūsų dizaineriai parinks tinkamiausią jūsų prekių išdėstymą. Mūsų inžinieriai padės jums pasirinkti geriausią platformą (“Shopify”, “WooCommerce”, “Magento”, “nopCommerce”). Galiausiai mūsų kokybės užtikrinimo darbuotojai užtikrins, kad jūsų verslas veiktų nepriekaištingai. Išplėsti internetinę prekybą taip pat paprasta, kaip ir užpildyti kontaktinę formą!

Idealūs e. komercijos sprendimai

01 Elektroninės prekybos svetainės dizainas

Parodykite savo prekes geriausioje šviesoje. Mūsų vartotojo sąsajos ir naudotojo sąsajos komanda taikys geriausią pramonės praktiką, kad atsitiktiniai lankytojai taptų nuolatiniais pirkėjais ir lojaliais jūsų internetinės parduotuvės klientais.

02Lengvas parduotuvės valdymas

Kokia prasmė turėti internetinę parduotuvę, jei negalite lengvai atnaujinti atsargų? Užtikriname, kad skaitmeninės parduotuvės valdymas būtų paprastas ir neatitrauktų jūsų dėmesio nuo verslo valdymo.

03 Greitas svetainės sukūrimas ir paleidimas

Jei jums svarbu greitai pradėti veiklą, pataikėte į tinkamą elektroninės prekybos programinės įrangos kūrimo įmonę. Turime daug patirties kuriant elektroninės prekybos sistemas ir galime greitai jus paleisti!

04 Elektroninės prekybos testavimas ir kokybės užtikrinimas

Išbandysime jūsų e. parduotuvės svetainę įvairiuose fiziniuose įrenginiuose, kad užtikrintume sklandų jos veikimą. Be to, testuojame kiekviename kūrimo lygmenyje, kad užtikrintume puikią kokybę, taupydami laiką ir pinigus.

05 Mobiliosios elektroninės prekybos kūrimas

Aptarnaukite savo vartotojus, kad ir kur jie būtų, bet kokiu įrenginiu, kuriuo jie naudojasi. Mūsų elektroninės prekybos programinės įrangos kūrimo ir testavimo komanda užtikrins, kad jūsų internetinė parduotuvė puikiai atrodytų kiekviename mobiliajame įrenginyje ar naršyklėje.

06Viso ciklo kūrimas

Galime jums padėti viso kūrimo proceso metu – nuo pirmųjų vielinių modelių iki galutinių apkrovos testų, kad užtikrintume, jog jūsų e. parduotuvė galės valdyti milijonus vienu metu gaunamų užklausų.

07Elektroninės prekybos optimizavimas

Ar sukurti ir paleisti elektroninės prekybos svetainę nepakanka? Mūsų ekspertai gali padėti jums optimizuoti SEO, įdiegti pokalbių robotus ir integruoti parduotuvę su naujausiomis ir veiksmingiausiomis trečiųjų šalių paslaugomis.

08 Elektroninės prekybos modulių integravimas

Turėdami ilgalaikę patirtį, surinkome populiariausias funkcijas į modulius, todėl galime jas įdiegti greitai ir už gerokai mažesnę kainą.

09ERP/CRM integracija

Integruokite savo elektroninės prekybos svetainę su bet kuria jūsų įmonei reikalinga ERP/CRM sistema. Tai gali padėti jums automatizuoti atsargų pakeitimus, valdyti klientų informaciją ir sėkmingai valdyti internetinį verslą.

Pasikalbėkime.Įveskite savo projekto informaciją.

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu