Verslas Media

Apie Verslas Media

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės
Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas

Visas mūsų darbas yra sutelktas į kliento poreikius.

Esame el. Prekybos sprendimų tiekėjas tiek B2B, tiek B2C organizacijoms. Mes sėkmingai įgyvendinome daugybę projektų su savo talentingais kūrėjais, rinkodaros specialistais ir strategais. Mes integruojame lanksčias, profesionalias programas, kuriame pribloškiančias svetaines, unikalius internetinius portalus ir kitus el. Prekybos sprendimus. Be to, mes siūlome el. Prekybai ir prekės ženklų savininkams plėsti verslą, siūlydami rinkodaros strategijas ir programinės įrangos integraciją. Siekdami padėti klientams augti, stengiamės jiems teikti kokybiškas paslaugas. Tai tikslas dėl kurio kovojame.

Kuriame skaitmeninę vartotojų patirtį

Projektuojame, kuriame ir palaikome svetaines bei programėles klientams visame pasaulyje. Padėsime Jūsų verslui išsiskirti. Susidomėjote? Pasikalbėkime.

0%
Svetainių kūrimas
Esame agentūra, teikianti IT kūrybines paslaugas.
0%
Reklama
Teikiame įvairias reklamos paslaugas.
0%
Programų integravimas
Galime pasiūlyti įvarių augimą pagreitinančių programų.
0%
Įmonės tapatybė
Siulome tiek skaitmeninius tiek fizinius produktus įmonės žinomumui didinti.

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu