Verslas Media

Privatumo Politika

Tai informacija kurią teisiškai privalome pateikti savo svetainės lankytojams. Atidžiai perskaitykite šią sutartį, nes joje yra svarbios informacijos apie jūsų teises ir teisių gynimo būdus.

Privatumo Politika

Visų pirma, mes neparduodame jūsų asmeninės informacijos. Tačiau kai lankotės mūsų svetainėse, paslaugose, taikomosiose programose, įrankiuose ar žinutėse arba sąveikaujate su jomis, mes arba mūsų įgalioti paslaugų teikėjai gali naudoti slapukus ir kitas panašias technologijas, kad jūsų patirtis būtų geresnė, greitesnė ir saugesnė, reklamos tikslais ir kad galėtume nuolat tobulinti savo svetaines, paslaugas, taikomąsias programas ir įrankius. Orginalas parašytas ir suprantamas Lietuvių kalba. Išverstos teisinių dokumentų versijos yra pateiktos tik kaip pagalbinė priemonė.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022 m. Vasario 1 d.

1. Įžanga

Šioje privatumo politikoje paaiškinta, kas mes esame, kodėl ir kaip mes renkame ir dirbame suasmenintus duomenis, ir teises, kurias turite kaip Vartotojas, kai pateikiate mums bet kokią asmeninę informaciją, taip pat kaip galite susisiekti su mumis, jei jums reikia tai padaryti.

Mes pasiliekame teisę atnaujinti ir pakeisti šią privatumo politiką bet kuriuo metu ir dėl bet kokios priežasties.

2. Bendrieji principai

Mes esame „Verslas Media“. Mūsų kontaktinė informacija ir adresas pateikiami šios privatumo politikos apačioje. Mes esame jūsų asmens duomenų galutiniai valdytojai ir tvarkome juos šioje politikoje nustatytomis sąlygomis.

Papildoma informacija apie jūsų asmens duomenų tvarkymą gali būti pateikiama pasiūlymų aprašymuose, papildomuose konfidencialumo pareiškimuose arba pranešimuose, rodomuose renkant asmens duomenis.

Kai kurios „Verslas Media“ svetainės gali turėti savo privatumo politiką su procedūros, kuria šiose svetainėse tvarkoma jūsų asmeninė informacija, aprašymu.

Jei renkant duomenis rodomas pranešimas arba konkrečios svetainės ar sprendimo konfidencialumo pareiškimas prieštarauja šiai privatumo politikai, pareiškimas ar pranešimas turi viršenybę prieš šią politiką.

3. Kokią informaciją mes renkame

Mes galime tvarkyti jūsų asmens duomenis, jei:
Esate „Verslas Media“ klientas ar pardavėjas (arba norėtumėte juo tapti);
Jūs naudojatės mūsų sukurtais produktais ir (arba) paslaugomis;
Jūs dirbate pas mūsų klientą ir (arba) pardavėją arba ką nors, kas naudojasi mūsų sukurtomis paslaugomis ir (arba) produktais;
Jūs esate klientas (arba dirbate klientui), apie kurį norime papasakoti ir pasiūlyti mūsų paslaugas ir (arba) produktus;
Esate mūsų darbuotojas, subrangovas arba norite dirbti su mumis.

4.Kieno duomenis mes neapdorojame?

Sąmoningai neprašome ir nerenkame vaikų iki 13 metų amžiaus asmens duomenų ir nesiūlome jiems savo paslaugų. Jei sužinosime, kad asmuo iki 13 metų mums pateikė savo asmens duomenis be tėvų sutikimo, imsimės visų būtinų priemonių, kad ši informacija būtų ištrinta.

„Verslas Media“ rekomenduoja tėvams ir globėjams prižiūrėti vaikų veiksmus internete. Jei manote, kad mums gali būti suteikta asmeninė informacija iš asmens, kuris dar nėra sulaukęs sutikimo amžiaus jūsų jurisdikcijoje, be reikiamo patvirtinimo, pasakykite mums ir mes imsimės visų būtinų priemonių.

5. Kokią asmeninę informaciją mes renkame?

Mes galime apdoroti asmeninę informaciją, kurią tiesiogiai pateikėte jūs arba trečioji šalis.

Tavo vardas;
Jūsų adresas, telefono numeris, el. Pašto adresas ar bet kuri kita kontaktinė informacija (asmeninė ir (arba) darbo informacija, atsižvelgiant į santykių, kuriuos turime su jumis ar jus įdarbinančiu subjektu, tipą);
Asmeninė informacija, pateikta mums pokalbių telefonu, elektroninio pašto susirašinėjimo metu, naudojantis mūsų svetaine (informacija, surinkta registruojantis gauti naujienlaiškius; pateikti užsakymą; dalyvauti konkurse, reklaminėje kampanijoje ar apklausoje; forma pateikiama, kai pranešate apie problemą ) arba tuo metu, kai atliekate veiksmus savo darbdaviui;
Informacija apie bet kokį „Verslas Media“ ir jūsų ar jūsų darbdavio bendradarbiavimą (pvz., Mūsų gaminamų produktų ir (arba) paslaugų, kurias mes jums ar jūsų darbdaviui, specifikacijų reikalavimas);
Kita asmeninė informacija, reikalinga sudaryti ir (arba) įvykdyti susitarimą ir (arba) sutartį su jumis ar jūsų darbdaviu (pvz., Teisė tvarkyti jūsų komercinę informaciją, informaciją, gautą iš kredito istorijos agentūrų, ar bet kurią kitą informaciją, numatytą susitarime tarp jūsų ar jūsų darbdavio. „Verslas Media“ ir jūs, jūsų darbdavys ar bet kuri kita trečioji šalis, su kuria esate kažkaip susijęs ir (arba) susijęs);
Informacija apie renginius, į kuriuos esate pakviesti jūs ar bet kuri su jumis susijusi ir (arba) susijusi šalis, taip pat jūsų asmeninė informacija ir pageidavimai tuo atveju, kai jų reikia organizuojant ir prižiūrint šiuos renginius (pvz., Jūsų pageidavimus dėl maitinimo);
Bet kokia asmeninė informacija, kurią mums pateikiate arba kurią mes gaunate per jūsų apsilankymus (pvz., Kai esate užsiregistravęs mūsų vaizdo įrašų išlaikymo sistemose arba registruojatės registratūroje, kai lankotės bet kuriame „Verslas Media“ biure, arba jei pateikiate mums savo registracijos informaciją transporto priemonė);
Asmeninė informacija, kurią pateikiate mums lankantis mūsų svetainėje, įskaitant:
– techninė informacija, įskaitant IP adresą, kurį naudojate prisijungdami prie interneto;

– Jūsų registracijos informacija;

– jūsų naršyklės tipas ir versija;

– jūsų laiko juosta;

– versijos ir informacija apie jūsų naršyklės papildinius;

– Jūsų operacinė sistema ir platforma;

– Informacija apie jūsų apsilankymą, įskaitant aplankytus URL;

– Jūsų naršymo mūsų svetainėje istorija;

– Informacija apie laiką ir datą, kai lankėtės mūsų svetainėje;

– Paslaugos ir puslapiai, kuriuos matėte ir ieškojote;

– Kiekviename puslapyje praleistas laikas;

– puslapio atsakymo laikas;

– Informacija apie jūsų veiklą bet kuriame mūsų svetainės puslapyje (pvz., Slinkimas ir pelės paspaudimai ar pelės žymekliai);

– būdai, kuriais patekote į puslapius, taip pat telefono numeris arba socialiniai mygtukai, kuriais naudojote susisiekdami su mumis.

Jei „Verslas Media“ pateikiate trečiųjų šalių / trečiųjų šalių duomenis (pvz., Jų vardus, el. Pašto adresus, telefono numerius ir kt.), Garantuojate, kad turite teisę tai daryti. Tai apima, bet neapsiriboja, rekomendacinės ar rinkodaros medžiagos persiuntimą savo draugams ar dalijimąsi informacija apie laisvas darbo vietas.

Trečiosios šalys gali atsisakyti būsimų pranešimų spustelėdami atitinkamą nuorodą pirminiame pranešime arba susisiekę su mumis adresu info@Verslasmedia.com.

6. Slapukai

Tam tikrais atvejais „Verslas Media“ ir partnerių trečiosios šalys gali automatiškai rinkti duomenis naudodamos naršyklės slapukus, žiniatinklio žurnalus, interneto švyturius ir kitas panašias programas bei priedus.

Ši informacija naudojama analizuoti, pagerinti mūsų svetainės patogumą ir efektyvumą bei padėti mums pateikti jums aktualią ir įdomią medžiagą bei pasiūlymus.

Papildoma informacija apie tai pateikiama mūsų slapukų politikoje.

7. Kontaktai

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos, galite susisiekti su mumis:

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu