Žinių duomenų bazė

Verslas Media komandos patarimai ir atsakymai

Nemokama elektroninės parduotuvės privatumo politika

Užpildžius žemiau pateiktus laukelius, jūsų elektroninės parduotuvės privatumo politika bus sugeneruota ir atsiųsta jums el. paštu. Visiškai nemokamai.

Elektroninės parduotuvės privatumo politikos generatorius

Daugelis žmonių nežino, kaip parengti privatumo politiką, kuri atitiktų visus privatumo įstatymus ir reglamentus, įskaitant CCPA, BDAR. Su privatumo politika nesusipažinęs asmuo, pavyzdžiui, ne advokatas, nesupras, apie ką kalbama. Dėl to rizikuojate, kad jumis pasinaudos kiti asmenys. Galite net tapti išviliojimo auka. Kad taip jums nenutiktų, pateikiame pagalbinę privatumo politiką.

Įsitikinkite, kad jūsų verslas atitinka įstatymus, naudodamiesi mūsų privatumo politikos generatoriumi.

Užpildykite toliau pateiktą formą ir mes sukursime jūsų internetinės parduotuvės privatumo politikos tekstą. Paskyros susikurti nereikia. Privatumo politika gali būti sukurta per kelias sekundes!

Naudodamiesi šiuo privatumo politikos generatoriumi turėkite omenyje, kad ne visos nuostatos gali būti taikomos jūsų svetainei. Iš galutinio produkto galite pašalinti visas nereikalingas dalis. Šioje svetainėje sugeneruota politika yra kaip pagalbinė priemonė. Nesame atsakingi už Jus naudojant šią politiką.

Daugiau apie privatumo politiką:

Ar būtina turėti asmeninės informacijos apsaugos politiką?

Vienas iš pagrindinių teisinių reikalavimų, keliamų bet kuriai svetainei, yra privatumo politika.

Privatumo politika būtina net jei neturite klientų arba turite tinklaraštį, iš kurio negaunate jokių pajamų. Net jei jūsų svetainėje nėra registracijos galimybės, beveik visose šiuolaikinėse svetainėse naudojami slapukai, todėl didelė tikimybė, kad jūsų svetainėje renkami asmens duomenys, pavyzdžiui, statistiniais ar funkciniais tikslais.

 

Ką reiškia turėti privatumo politiką?

Jūsų svetainės privatumo politika – tai dokumentas, kuriame paaiškinama, kokius asmens duomenis renkate iš savo svetainės lankytojų, kodėl ir kada šie duomenys renkami, kaip juos saugote ir kaip lankytojai gali pasinaudoti savo teisėmis.

Dažniausiai privatumo politika skirta aiškiai ir suprantamai informuoti svetainės lankytojus apie tai, kaip naudojami jų asmens duomenys.

 

Ką reiškia asmens duomenys?

Informacija, pagal kurią galima tiesiogiai arba naudojant kitus duomenis identifikuoti konkretų fizinį asmenį, pavyzdžiui, vardai ir pavardės, el. pašto adresai ir gyvenamosios vietos. Pagal naująjį įstatymą asmens duomenimis laikomi buvimo vietos duomenys, IP adresai, nuotraukos ir paskyros informacija.

Be to, informacija, gauta iš asmens veiklos internete, laikoma privačia. Vartotojų naršymo įpročiai, pavyzdžiui, puslapiai, kuriuos jie peržiūrėjo, arba nuorodos, kurias jie spustelėjo, gali būti stebimi ir saugomi slapukų atmintyje. Todėl slapukai renka ir asmeninius duomenis.

 

Ar man reikia savo interneto svetainės privatumo pareiškimo?

Privatumo politikos reikia, netik jei jūsų svetainėje konkrečiai renkami asmens duomenys, pavyzdžiui, kai naudotojas susikuria paskyrą, užsako paslaugą arba užsiprenumeruoja naujienlaiškį. Tačiau ją turėti reikia visada, nes net jei jūs nerenkate visiškai jokios informacijos, svetainė tai darys automatiškai, bus nuskaitytas bent jau lankytojo IP adresas.

 

Koks geriausias būdas rodyti privatumo pareiškimą savo svetainėje?

Jūsų svetainės privatumo politika gali būti atskiras puslapis arba dokumentas, kurį galima pasiekti per nuorodą jūsų svetainėje. Taip pat gali būti, kad ji bus įtraukta į jūsų svetainės paslaugų teikimo sąlygas.

Dažniausiai nėra labai svarbu, kur patalpinsite privatumo politiką, jei tik lankytojai gali ją rasti.

Privatumo politika yra teisinis dokumentas, kurį privalo perskaityti ir suprasti kiekvienas. Jūsų svetainės vieta ir tai, kaip joje tvarkomi asmens duomenys, yra svarbios aplinkybės.

Siekiant užtikrinti, kad jūsų privatumo politika atitiktų jūsų faktinę veiklą ir visus taikomus teisinius reikalavimus, primygtinai rekomenduojame pirmiausia pasikonsultuoti su mumis.

Kokių dalykų niekada neturėtumėte daryti? Nekopijuokite kitos svetainės privatumo politikos. Blogiau turėti pasenusią ir su jūsų kasdiene veikla nesusijusią privatumo politiką, nei jos visai neturėti.

 

Privatumo politika turi atitikti BDAR reikalavimus.

 

Pagal BDAR 12 straipsnį jūsų asmens duomenys turi būti atskleidžiami tokia forma:

– Skaidriai

– Lengvai suprantama kalba.

– Paprastais terminais

– Patogiai išdėstytas

– Nemokamai

 

Slapukai ir privatumo politika

Siekiant užtikrinti, kad jūsų svetainė atitiktų privatumo ir duomenų apsaugos įstatymus, slapukų naudojimas dažnai yra labiausiai ginčytina privatumo politikos dalis.

Jūsų svetainės užklausos forma arba naujienlaiškio prenumeratos forma keičiasi tik tada, jei aktyviai ją keičiate, o svetainės lankytojai, nusprendę ją užpildyti, žino, kad pateikia asmeninę informaciją.

Tuo tarpu slapukai sunkiai dirba. Lankytojo kompiuteris tyliai užkrečiamas, o naudotojas (ar net svetainės savininkas) apie įsibrovimą nežino.

Kai slapukas patenka į svetainę, jis gali rinkti įvairius asmeninius duomenis ir siųsti juos kitur. Dėl slapukų skaičiaus ir dinamiško pobūdžio jų priežiūra taip pat tampa iššūkiu svetainių administratoriams.

Bendrajame duomenų apsaugos reglamente reikalaujama konkretumo ir tikslumo bendraujant su asmenimis apie tai, kaip jų asmens duomenys bus naudojami konkrečiais tikslais. Slapukų politika turėtų būti reguliariai peržiūrima ir atnaujinama, net jei likusi privatumo politikos dalis yra statiška.

Svetainės lankytojams turėtų būti pateikiama bent jau ši informacija:

Jūsų įmonės ar organizacijos pavadinimas, taip pat jūsų kontaktinė informacija. Duomenų apsaugos pareigūno, jei tokį turite, kontaktinė informacija.

Kaip naudojate iš naudotojų surinktus duomenis (pavyzdžiui, vardus, el. pašto adresus, IP adresus, slapukų surinktą informaciją, bet kokią kitą informaciją, pagal kurią galima identifikuoti fizinį asmenį).

Kokiais būdais, pavyzdžiui, registracijos formose, socialinės žiniasklaidos sąsajose ar slapukų pagalba renkate informaciją apie savo naudotojus, pavyzdžiui, demografinę informaciją?

Tiesioginė rinkodara ir duomenų subjekto sutikimas gali būti teisėtų informacijos rinkimo tikslų pavyzdžiai.

– Informacijos saugojimo laikas

– Kokias apsaugos priemones taikote savo renkamai informacijai apsaugoti?

ar naudotojas privalo dalytis šia informacija, kaip jis gali atsisakyti pateikti informaciją, kaip tai padaryti, ir, jei reikia, informaciją apie profiliavimą

Jūsų kontaktinę informaciją ir bet kokių duomenų, kuriais dalijatės arba kuriuos pateikiate, gavėjus

Kaip svetainės lankytojai gali pasinaudoti savo teisėmis, įskaitant teisę pateikti skundą atitinkamai duomenų apsaugos institucijai?

 

Susijusi informacija: