Verslas Media
Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Elektroninių parduotuvių sujungimas į vieną valdymą

329.00

Leiskite Verslas Media komandai padėti sujungti kelias „WooCommerce“ parduotuves į vieną sistemą!

Paslaugos Aprašymas

Lengviausias būdas valdyti kelias internetines parduotuves. Tai įmanoma dėl to, kaip Verslas Media komanda sujungia jūsų išteklius.

Mūsų profesionalų komanda turi patirties integruojant „WooMultistore“ į jūsų „Woocommerce“ parduotuves.

  • Vienas inventorius aptarnauja visas jūsų internetines parduotuves.
  • Automatinis jūsų atsargų redagavimas visose parduotuvėse – jums nereikės rankiniu būdu redaguoti atsargų.
  • Lengvai platinkite tuos pačius produktus keliose parduotuvėse
  • Importuokite visus savo parduotuvių užsakymus į vieną parduotuvę, kad 3. partijos programinė įranga, pvz., Apskaita, siuntų vykdymas ir kt., Galėtų surinkti užsakymo informaciją iš vienos parduotuvės
  • „WooMultistore“ suteiks jums daugiau laiko susitelkti į tai, kaip uždirbti daugiau pinigų, ištirti naujus produktus ar atgauti asmeninį laiką.

Gauti dabar!
Gaukite „WooCommerce“ daugiapakopį papildinį
„WooCommerce“ daugiapakopis papildinys gali padėti valdyti funkcijas neribotose „WooCommerce“ parduotuvėse iš vienos „WordPress“ administratoriaus paskyros. Šis papildinys palaiko tiek atskirus WP diegimus, tiek WP kelių svetainių diegimus.

! Vienu pirkimu sujungiame tik 5 parduotuves!

Paskelbkite ir tvarkykite produktus
Įskiepis gali būti naudojamas sinchronizuoti produktus šimtuose „WooCommerce“ parduotuvių. Tvarkykite ir skelbkite produktus keliose internetinėse parduotuvėse skirtinguose domenuose, padomeniuose ar pakatalogiuose, užtikrindami, kad visos jūsų parduotuvės atspindėtų tai, ką turite sandėlyje.

Tvarkyti atsargas
Jūsų atsargų valdymas yra automatizuotas, taupant jūsų laiką ir pašalinant žmogiškąsias klaidas iš to, ką siūlote. Turite galimybę sinchronizuoti tų pačių produktų atsargų kiekį visose parduotuvėse. Jei reikia, taip pat galite tinkinti atsargų numerius įvairiose svetainėse.

Tvarkyti užsakymus
Užsakymų valdymas yra supaprastintas, nes „WooCommerce“ daugiapakopis papildinys naudoja vieną pagrindinį užsakymų skydelį, kad būtų rodomi visų jūsų parduotuvių užsakymai. Pagrindiniame skydelyje galite pereiti prie bet kokios tvarkos.

Eksporto užsakymai
Užsakymus galima eksportuoti į CSV arba XLS failus. Galite pasirinkti eksportuoti visus užsakymus arba užsakymus iš atskirų parduotuvių. Taip pat galite pasirinkti, kurią užsakymo informaciją įtraukti į eksportą.

Importuokite visus užsakymus į vieną parduotuvę
Naudodami šią funkciją galite sutaupyti daug pinigų. Automatiškai importuokite visus savo parduotuvių užsakymus į vieną parduotuvę, kad 3. partijos programinė įranga, pvz., Apskaita, siuntų vykdymas ir kt., Galėtų surinkti užsakymo informaciją iš vienos parduotuvės. Jei visoms parduotuvėms mokate skirtingas 3. partijos licencijas, dabar galite pradėti mokėti tik už vieną.

Kitos paslaugos

Savaitės perkamiausi

Saugiais mokėjimais rūpinasi:

icon

Mokėjimai ir asmeninė informacija apsaugota 256 bitų SSL šifru.

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu