Verslas Media

Slapukų Politika

Tai informacija kurią teisiškai privalome pateikti savo svetainės lankytojams. Šioje Slapukų politikoje paaiškinama, kas yra slapukai ir kaip juos naudojame.

Slapukų politika

Visų pirma, mes neparduodame jūsų asmeninės informacijos. Turėtumėte perskaityti šią politiką, kad suprastumėte, kokio tipo slapukus naudojame arba kokią informaciją renkame naudodami Slapukus ir kaip ši informacija naudojama. Orginalas parašytas ir suprantamas Lietuvių kalba. Išverstos teisinių dokumentų versijos yra pateiktos tik kaip pagalbinė priemonė.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022 m. Vasario 1 d.

Kai lankotės mūsų svetainėse, paslaugose, taikomosiose programose, įrankiuose ar žinutėse arba sąveikaujate su jomis, mes arba mūsų įgalioti paslaugų teikėjai gali naudoti slapukus ir kitas panašias technologijas, kad jūsų patirtis būtų geresnė, greitesnė ir saugesnė, reklamos tikslais ir kad galėtume nuolat tobulinti savo svetaines, paslaugas, taikomąsias programas ir įrankius.

Slapukuose paprastai nėra jokios asmeniškai naudotoją identifikuojančios informacijos, tačiau asmeninė informacija, kurią saugome apie Jus, gali būti susieta su slapukų saugoma ir iš jų gauta informacija. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame, saugome ir saugome jūsų asmens duomenis, rasite mūsų privatumo politikoje.

Paaiškinimas ir sąvokos

Vertimas

Žodžiai, kurių pradinė raidė rašoma didžiąja raide, turi reikšmes, apibrėžtas toliau nurodytomis sąlygomis. Toliau pateiktos sąvokų apibrėžtys turi tą pačią reikšmę, neatsižvelgiant į tai, ar jos pateiktos vienaskaita, ar daugiskaita.

Apibrėžtys

Šioje slapukų politikoje:

  • Bendrovė (šioje slapukų politikoje vadinama “Bendrovė”, “Mes”, “Mes” arba “Mūsų”) – tai “Verslas Media”, Verkių g..
  • Slapukai – tai nedideli failai, kuriuos svetainė patalpina Jūsų kompiuteryje, mobiliajame įrenginyje ar bet kuriame kitame įrenginyje ir kuriuose, be daugelio kitų paskirčių, pateikiama informacija apie Jūsų naršymo toje svetainėje istoriją.
  • Svetainė nurodo “Verslas Media”, pasiekiama iš https://verslasmedia.lt/.
  • Jūs – tai fizinis asmuo, kuris naudojasi Svetaine arba prieina prie jos, arba įmonė, arba bet koks juridinis asmuo, kurio vardu toks asmuo naudojasi Svetaine arba prieina prie jos, priklausomai nuo situacijos.

Slapukų naudojimas

Mūsų naudojamų slapukų tipas

Slapukai gali būti nuolatiniai arba sesijos slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų asmeniniame kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai jūs išeinate iš interneto, o sesijos slapukai ištrinami, kai tik uždarote interneto naršyklę.

Toliau nurodytais tikslais naudojame ir sesijos, ir nuolatinius slapukus:

  • Būtini / esminiai slapukai

Tipas: Sesijos slapukai

Administruoja: Verslas Media .

Tikslas: Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naudotis Svetainėje teikiamomis paslaugomis ir naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda nustatyti naudotojų autentiškumą ir užkirsti kelią nesąžiningam naudotojų paskyrų naudojimui. Be šių Slapukų nebūtų galima teikti paslaugų, kurių prašėte, ir Mes naudojame šiuos Slapukus tik tam, kad galėtume Jums teikti šias paslaugas.

  • Funkciniai slapukai

Tipas: Nuolatiniai slapukai

Administruoja: Verslas Media.

Tikslas: Šie slapukai leidžia mums įsiminti Jūsų pasirinkimus, kuriuos darote naudodamiesi Svetaine, pvz., įsiminti Jūsų prisijungimo duomenis arba pasirinktą kalbą. Šių Slapukų paskirtis – suteikti Jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad kiekvieną kartą, kai naudojatės Svetaine, Jums nereikėtų iš naujo įvesti savo nuostatų.

  • Analitiniai / veiklos slapukai

Administruoja: Google Analytics

“Google Analytics” nustato slapuką, kad įvertintų naudojimąsi mūsų paslaugomis ir parengtų mums ataskaitą.

Tikslas: Šie slapukai parodo, ar lankytojas jau lankėsi mūsų svetainėje anksčiau. Analitiniai slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti mūsų Svetainės naudotojų skaičių ir matyti, kaip tokie naudotojai naršo mūsų Svetainėje. Slapukus taip pat naudojame siekdami suprasti, tobulinti ir tirti produktus, funkcijas ir paslaugas. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriose svetainėse lankomasi dažniau, padėti mums užfiksuoti Svetainės veikimo sutrikimus ir pan.

  • Prisijungimo prie svetainės slapukai

Administruoja: Facebook

Prisijungimas naudojant “Facebook” prisijungimo funkciją. Naudojami siekiant nustatyti naudotoją, kuris prisijungė naudodamasis “Facebook” prisijungimu.

          Administruoja: Google

Google prisijungimo pridėti slapukai. Naudojami identifikuoti naudotoją, kuris prisijungimui / registracijai naudojo “Google Auth”.

Jūsų pasirinkimai, susiję su slapukais

 

Jeigu norite pakeisti anskčiau nustatytus slapukų nustatymus: Tvarkyti sutikimą

Jei pageidaujate, kad Svetainėje nebūtų naudojami slapukai, pirmiausia turite išjungti slapukų naudojimą savo naršyklėje ir ištrinti naršyklėje išsaugotus slapukus, susijusius su šia svetaine. Šia galimybe užkirsti kelią Slapukų naudojimui galite pasinaudoti bet kuriuo metu.

Jei nesutinkate su mūsų slapukais, galite patirti tam tikrų nepatogumų naudodamiesi Svetaine, o kai kurios funkcijos gali tinkamai neveikti.

Jei norite ištrinti Slapukus arba nurodyti savo žiniatinklio naršyklei ištrinti arba atmesti Slapukus, apsilankykite savo žiniatinklio naršyklės pagalbos puslapiuose.

Dėl bet kurios kitos interneto naršyklės apsilankykite oficialiuose savo interneto naršyklės tinklalapiuose.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų dėl šios slapukų politikos, galite susisiekti su mumis:

 

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu