Verslas Media

„Google My Business” įmonių profilių svetainės netrukus bus išjungtos – ką daryti?

Verslas Media pristato Jums svarbią informaciją apie „Google“ įmonių profilių svetainių ateitį, kaip tai gali paveikti Jūsų verslą bei ką daryti, norint apsisaugoti.

Straipsnio temos trumpai:

„Google“ įmonių profilių svetainių uždarymas 2024 m.

Neseniai buvo paskelbta, kad „Google“ planuoja nutraukti savo įmonių profilių svetainių veiklą. Nuo 2024 m. kovo 1 d. šios svetainės nebeveiks ir klientai, bandantys jas aplankyti, bus nukreipti į atitinkamus įmonių profilius „Google“ paieškoje. Tačiau šis nukreipimas bus veikiantis tik iki 2024 m. birželio 10 d., vėliau bandant aplankyti šias svetaines, bus rodomas klaidos pranešimas „Puslapis nerastas“.

„Google“ įmonių profilių svetainės buvo paprastos vieno puslapio svetainės, kurias galėjo lengvai sukurti verslai, remiantis jų pateikta informacija „Google“ įmonių profiliuose. Šios nemokamos svetainės dažnai buvo pakankamos mažesniems verslams, kuriems nereikėjo sudėtingų internetinių svetainių, tačiau dabar jie susidurs su iššūkiu ieškant alternatyvų.

Kodėl tai itin svarbu Jūsų verslui? 

Šis „Google“ sprendimas yra svarbus signalas verslams, kurie naudojo šią Google paslaugą kaip paprastą būdą turėti bent jau vieno puslapio svetainę, susietą su jų „Google“ paieška ir žemėlapiais. Apie 30% mažųjų verslų naudojo šį „Google“ svetainių kūrimo įrankį nuo jo paleidimo 2020 m. Tai reiškia, kad daug verslų turės imtis aktyvių veiksmų, siekiant prisitaikyti prie besikeičiančios internetinės erdvės.

Jei Jūsų verslas naudojo „Google“ įmonių profilių svetaines, svarbu suprasti, kad nuo 2024 m. kovo 1 d. Jūsų dabartinė svetainė nebeveiks ir klientai, bandantys ją aplankyti, matys tik klaidos pranešimą. Tai reiškia, kad Jums reikės rasti naują būdą, kaip pristatyti savo verslą internete.

Iki Google My Business svetainės nebeveikimo liko:

Dienos
Valandos
Minutės
Svetainės nebeveikia nuo 2024 m. kovo 1 d.

Ką daryti? – ,,Google My Business” alternatyvos ir perkūrimas

Pirmiausia patikrinkite savo turimos svetainės adresą: Pažiūrėkite, ar jūsų svetainės URL baigiasi .business.site ar .negocio.site. Jei taip, tai reiškia, kad jos nebeveiks. Jeigu svetainės adresas yra jūsų individualus, tai gali reikšti kad turite individualiai sukurtą svetainę, todėl ji išliks veikianti. Tačiau, verta apsvarstyti svetainės perkūrimą arba patobulinimą, norint pagerinti lankomumą bei klientų konversiją.

Turintiems ,,Google My Business” svetainę, tačiau norintiems išvengti klientų praradimo bei užtikrinti sklandų perėjimą prie naujos svetainės, svarbu kuo greičiau imtis veiksmų. Verslas Media siūlo profesionalias internetinių svetainių kūrimo paslaugas, kurios padės Jūsų verslui išsiskirti ir efektyviai pasiekti savo tikslinę auditoriją.

Svarbus žingsnis verslui: Kodėl svarbu veikti būtent dabar?

Tyrimai rodo, kad net 81% vartotojų, prieš priimant pirkimo sprendimą jie ieško informacijos apie verslą internete. Tai parodo, kad gerai suprojektuota ir funkcionuojanti svetainė yra būtina norint pritraukti jų dėmesį ir skatinti konversijas. Be to, šiais laikais jau dauguma žmonių svetaines naršo mobiliuosiuose, o tai reiškia, kad svetainės turi būti puikiai optimizuotos mobiliesiems įrenginiams, siekiant užtikrinti sklandų naudotojų patirtį.

Taigi, norint užtikrinti nenutrūkstamą klientų srautą, svarbu užsisakyti svetainės perkūrimą būtent dabar, netempiant laiko, kadangi svetainių kūrimo vietų yra nebedaug. Dėl artėjančio 2024 m. kovo mėnesio, kai „Google“ nebeveiks įmonių profilių svetainės ir didėjančios paklausos svetainių kūrimo paslaugoms, susiduriama su ilgesniais laukimo laikotarpiais, todėl būtina greitai užsisakyti svetainės perkūrimą, siekiant užtikrinti nenutrūkstamą klientų srautą. Skubėkite pasinaudoti dar esamomis galimybėmis ir užtikrinkite savo verslo sėkmę.

 

Kodėl verta rinktis Verslas Media svetainės sukūrimo paslaugas?

Patirtis ir profesionalumas: Mes siūlome aukščiausios kokybės paslaugas, pritaikytas pagal Jūsų verslo specifiką ir poreikius.

Asmeniškas požiūris: Kiekvienas mūsų klientas yra vertinamas kaip unikalus partneris. Mes klausome Jūsų poreikių ir siekiame geriausių rezultatų.

Modernios technologijos: Naudojame pažangiausias technologijas ir dizaino sprendimus, kad Jūsų svetainė būtų patraukli, greitai veikianti ir naudotojams patogi.

SEO optimizacija: Mūsų sukurtos svetainės yra pritaikytos paieškos sistemoms, užtikinant gerą poziciją paieškos rezultatuose.

Palaikymas ir konsultacijos: Suteikiame nuolatinį techninį palaikymą ir konsultacijas, užtikrindami, kad Jūsų svetainė visada veiktų sklandžiai.

Kaip pradėti? Kaip užsakyti naują svetainę?

  1. Užsakymas: Jeigu norite paprastos svetainės, dabar pat užsisakykite ir apmokėkite už paprastos svetainės už 149eur sukūrimo paslaugą internetu, šioje nuorodoje. O jeigu norite investuoti kiek daugiau, norite didesnės ir rimtesnės svetainės, susisiekite su mumis arba užpildykite mūsų paruoštą klientų klausimyną.
  2. Konsultacija: Susisieksime su jumis ir  aptarsime Jūsų verslo poreikius bei svetainės viziją.
  3. Planavimas ir strategija: Sukursime individualų planą ir strategiją, atitinkančią Jūsų verslo tikslus ir lūkesčius.
  4. Dizainas ir kūrimas: Mūsų profesionali komanda sukurs modernią, naudotojui patrauklią ir funkcionalią svetainę.
  5. Testavimas ir paleidimas: Išsamiai ištestuosime svetainę prieš ją paleisdami, užtikrindami aukščiausią kokybę.
  6. Palaikymas ir plėtra: Teikiame nuolatinį palaikymą ir galimybes tobulinti svetainę, reaguojant į rinkos pokyčius ir Jūsų verslo augimą.

Apibendrinimas

„Google“ įmonių profilių svetainių uždarymas gali atrodyti kaip tikras iššūkis, tačiau tai taip pat yra puiki galimybė atnaujinti savo internetinį įvaizdį ir pasiekti dar didesnę auditoriją. Pasirinkdami Verslas Media, galite būti tikri, kad Jūsų verslas bus matomas ir efektyvus interneto pasaulyje. Užsakykite individualią svetainę savo verslui jau šiandien.

Nedidelė internetinė svetainė dabar tik 149eur! Užsisakykite dabar: šioje nuorodoje.

 

 

 

 

Taip pat rekomenduojame perskaityti:

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu