Verslas Media

Kodėl jums kada nors reikėtų klonuoti arba perkelti svetainę?

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės
Naudodami "WordPress" neabejotinai turėsite kada nors klonuoti "WordPress" svetainę. Gali prireikti saugios aplinkos, kurioje galėtumėte išbandyti naujas funkcijas, arba planuojate perkelti svetainę į naują serverį. Tuomet kyla klausimas: "Kaip užtikrinti, kad klonavimo procesas vyktų sklandžiai?". Na, yra daug plėtinių, leidžiančių perkelti arba klonuoti svetainę. Jie idealiai tinka kuriant bandomąsias svetaines, keičiant domeno vardą ar net perkeliant svetainę į kitą serverį.

Straipsnio temos trumpai:

Naudodami „WordPress” neabejotinai turėsite kada nors klonuoti „WordPress” svetainę. Gali prireikti saugios aplinkos, kurioje galėtumėte išbandyti naujas funkcijas, arba planuojate perkelti svetainę į naują serverį. Tuomet kyla klausimas: „Kaip užtikrinti, kad klonavimo procesas vyktų sklandžiai?”.
Na, yra daug plėtinių, leidžiančių perkelti arba klonuoti svetainę. Jie idealiai tinka kuriant bandomąsias svetaines, keičiant domeno vardą ar net perkeliant svetainę į kitą serverį.

Kodėl galite norėti klonuoti „WordPress” svetainę?

Pradėkime nuo termino „klonavimas” apibrėžimo šiame kontekste. Jūsų svetainės klonavimas nėra tas pats, kas jos atsarginės kopijos darymas. Klonuojant svetainę sukuriamas visiškai funkcionalus klonas, kuris įdiegiamas nurodytoje vietoje, o darant atsarginę kopiją sukuriama „mieganti” svetainės failų kopija, kurią galima saugoti bet kurioje vietoje.

„WordPress” svetainės klonavimas gali būti naudingas įvairiose situacijose, pvz:

kai reikia sukurti bandomąją svetainę: Didelius pakeitimus bandyti gyvai yra pavojinga, todėl turėdami svetainės kloną galėsite įsitikinti, kad visi pakeitimai vyks sklandžiai, prieš atnaujindami tikrąją svetainę.

migracijos tikslais: Jei norite pakeisti interneto prieglobos paslaugų teikėją, galite paimti savo „WordPress” svetainę ir nustatyti ją naujame serveryje būtent tokią, kokia ji buvo anksčiau.

Keičiant domeno vardą: Keičiant domeno vardą iš dalies reikia nukopijuoti svetainę į naują vietą serveryje.

Dėl geresnio SEO: Tarkime, norite parduoti savo produktą ar paslaugą kitose šalyse. Naudodamiesi svetainės perkėlimu, galite turėti tos šalies domeną ir gauti geresnį SEO.

Paruoštos svetainės pardavimas: Galite parduoti savo sukurtos svetainės kopiją kitiems žmonėms. Tokiu atveju jums reikia padaryti savo esamos svetainės kopiją. Tokiu atveju būtina klonuoti savo svetainę.

Labai svarbu suprasti skirtumą tarp svetainės klono ir įprastos jūsų svetainės kopijos, pavyzdžiui, atsarginės kopijos. Priešingai nei neveikianti, statinė atsarginė kopija, klonas yra visiškai funkcionalus ir išsaugotas nurodytoje vietoje.

Perkeliant į naują prieglobos paslaugų teikėją arba keičiant pagrindinį domeną, jums reikės svetainės klono, o ne kopijos. Funkcionalios svetainės įkėlimas į naująjį prieglobos įrenginį (žinoma) yra labai svarbus.

Kita vertus, svetainės klonas gali būti vertingas kuriant. Klonai yra puikios bandomosios svetainės, nes jose galima išbandyti naujas funkcijas ar atnaujinimus ir pamatyti, kaip jie paveiks tikrąją svetainę.

Visi šie darbai bus daug lengvesni, jei galėsite lengvai sukurti savo „WordPress” svetainės klonus. Perkeliant svetainę arba keičiant domeno vardą, nereikės jaudintis dėl prastovų, be to, turėsite labai tikslią bandomąją svetainę, kurioje galėsite išbandyti bet kokius pakeitimus prieš juos paleisdami.

Taigi, jei jums reikia perkelti arba nukopijuoti svetainę, užsisakykite Verslas Media paslaugas ir mes tai padarysime saugiai už jus!

Taip pat rekomenduojame perskaityti:

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu