Verslas Media

Woocommerce internetinė parduotuvė – platformos apžvalga

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas
Šią technologiją naudoja daugelis kompanijų, savo e. prekybos verslui, tačiau ar tai geriausias sprendimas? Pagrindinis klausimas - kas tiksliai yra WooCommerce? Wooommerce yra populiariausia turinio valdymo sistema, nes ja kuriamos paprastų modifikacijų svetainės, kurios greitai nepasensta. Galite laisvai pardavinėti savo produktus ir klestėti kaip WooCommerce prekybininkas. WooCommerce valdo daugybę internetinių parduotuvių visame pasaulyje, todėl tai turėtų būti jūsų pasirenkama programinė įranga, jei norite įgyvendinti savo e. prekybos ambicijas.

Straipsnio temos trumpai:

Šią technologiją naudoja daugelis kompanijų, savo e. prekybos verslui, tačiau ar tai geriausias sprendimas? Pagrindinis klausimas – kas tiksliai yra WooCommerce?

Wooommerce yra populiariausia turinio valdymo sistema, nes ja kuriamos paprastų modifikacijų svetainės, kurios greitai nepasensta. Galite laisvai pardavinėti savo produktus ir klestėti kaip WooCommerce prekybininkas. WooCommerce valdo daugybę internetinių parduotuvių visame pasaulyje, todėl tai turėtų būti jūsų pasirenkama programinė įranga, jei norite įgyvendinti savo e. prekybos ambicijas.

WooCommerce palaiko įvairius mokėjimo būdus, įskaitant „PayPal” ir „Stripe”. Apdorojimo mokesčiai yra nedideli, o atsiskaityti pristatymo metu galite įvairiais būdais, pavyzdžiui, tiesioginiais banko pavedimais, čekiais, grynaisiais pinigais arba kredito kortelėmis.

Požiūris į WooCommerce svetaines

„WooCommerce” yra plačiausiai naudojamas sprendimas mažoms įmonėms ir e. parduotuvėms. Ji palaiko apie keturis milijonus svetainių ir joje dirba

„WordPress” naudojama daugumoje interneto svetainių. Ši sistema yra gana populiari, nes ją lengva naudoti, ji labai lengvai keičiama ir greitai plečiama. Siūlome „WordPress” reaguojančias svetaines, nes suprantame, kokios jos svarbios verslui. Didžiausias „WooCommerce” svetaines kuria geriausi svetainių kūrėjai ir dizaineriai.

Išsamus WooCommerce svetainių kūrimo vadovas

Daugelis žmonių renkasi WooCommerce, o ne Shopify, nes jos prieglobą tvarko įvairūs paslaugų teikėjai. Šie paslaugų teikėjai teikia klientams pritaikytus elektroninės prekybos interneto plėtros sprendimus, todėl galite kurti savo svetainę pagal unikalius reikalavimus.

WooCommerce svetainėse vartotojams suteikiama sparti ir greita reagavimo patirtis. Todėl jos tinka visų dydžių internetinėms parduotuvėms. Dirbdami su mumis, vartotojai gauna individualizuotą svetainę, atitinkančią visus jų reikalavimus. Įmonės darbuotojai pataria klientams apie taktiką, atitinkančią verslo savininkų reikalavimus. Gerai suprojektuota WooCommerce svetainė pritrauks daug lankytojų į jūsų svetainę, o tai padidins jūsų pajamas ir skaitmeninį pėdsaką.

WooCommerce dizaineriai gali suasmeninti jūsų WooCommerce svetainę. Jie kuria svetaines, kuriose galima keisti dizainą, optimizuoti prekių pardavimą ir pan. Todėl prieš pasirinkdami bet kurią žiniatinklio dizaino įmonę, turėtumėte pasidomėti jos reputacija. WooCommerce yra idealus pasirinkimas, nes jis gerai integruojamas su daugeliu populiarių WordPress įskiepių. Be to, tai puikus būdas parduoti visas skaitmenines prekes ir suteikti joms prenumeratą.

WooCommerce yra puikus sprendimas, nes nėra jokių apribojimų, susijusių su užsakymų, klientų ar prekių skaičiumi. WooCommerce suteikia klientams galimybę visiškai kontroliuoti savo įmonių ateitį, o jūs galite laisvai atskleisti savo prekes pasauliui. Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte naudoti WooCommerce.

WooCommerce yra nemokama ir atviro kodo.

Pagrindinis „WooCommerce” privalumas yra tas, kad tai atvirojo kodo įskiepis, pagrįstas „WordPress” TVS, suteikiantis naudotojams galimybę visiškai valdyti savo interneto parduotuvę. Vartotojai taip pat gali pritaikyti tam tikras funkcijas savo verslo poreikiams. Naudodami „WooCommerce” gausite visas individualiai pritaikytas funkcijas. WooCommerce turi daugybę įskiepių, kurie tenkina įvairius internetinės įmonės reikalavimus. Šie įskiepiai atitinka visus naudotojų kriterijus, o „WooCommerce” kūrimo paslaugų teikėjai juos gali įsigyti už priimtiną kainą.

Jame yra paprastų ir veiksmingų dizaino parinkčių.

„WooCommerce” yra neįtikėtinai patogi ir veiksminga, nes ji integruota su daugybe „WordPress” temų, o vartotojai gali pasirinkti temas pagal savo dizaino pageidavimus.

Jį paprasta naudoti.

WooCommerce lengva naudoti, o jos administratoriaus sąsaja „WordPress” yra fantastiška. Visi supranta, kaip veikia „WooCommerce”, ir paprasta valdyti visą elektroninės prekybos veiklą. Norint naudotis „WooCommerce”, nereikia jokių techninių žinių, be to, ji tinka įvairaus amžiaus žmonėms.

WooCommerce idealiai tinka pardavinėti įvairias prekes.

WooCommerce yra naudinga, nes leidžia parduoti bet kokias prekes ir sukurti narystės svetainę. Čia taip pat galite rezervuoti vietas, planuoti susitikimus ir parduoti prenumeratas. Padedami kvalifikuotų žiniatinklio kūrėjų, turėsite fantastišką WooCommerce svetainę.

WooCommerce siūlo patikimą integracijos galimybę.

WooCommerce suteikia įvairias integracijos galimybes, todėl galite lengvai integruoti įvairias trečiųjų šalių programinės įrangos sistemas į savo internetinę parduotuvę. Galima integruoti užsakymų valdymo programinę įrangą, siuntimo paslaugų teikėjus ir CRM sistemas.

WooCommerce yra draugiška paieškos sistemoms.

„WooCommerce” puikiai tinka SEO, be to, ji sukurta „WordPress” pagrindu, todėl naudotojai gali naudotis SEO palankios platformos privalumais. Mūsų svetainėje galite greitai optimizuoti savo svetainę ir palyginti ją su kitomis elektroninės prekybos sistemomis.

WooCommerce suteikia puikias analizės galimybes.

WooCommerce yra fantastiška, nes joje įdiegtos analitinės galimybės, leidžiančios naudotojams gauti gyvybiškai svarbių duomenų apie savo internetinį verslą. Norint paleisti šią svetainę, nereikia įdėti jokio papildomo darbo, o jūs gaunate prieigą prie tokių duomenų, kaip vartotojų apsipirkimo statistika, bendri pardavimai ir pan.

WooCommerce užtikrina naudotojų saugumą.

WooCommerce, kitaip nei kitos svetainės, užtikrina klientams optimalų saugumą, mažiau virusų ir mažesnę kibernetinių atakų tikimybę. Kai klientai perka jūsų svetainėje, jie gali saugiai apsipirkti. WooCommerce taiko griežtas saugumo priemones ir nuolat stebi, ar svetainėje nėra trūkumų. Daugiausia yra pokyčių, ir jūs turėsite geriausią WooCommerce patirtį.

WooCommerce suteikia naudotojams turinio rinkodaros privalumų.

WooCommerce – tai turinio rinkodara, o jos esmė – pateikti fantastišką turinį tikslinei auditorijai. Šis sprendimas idealiai tinka e. prekybos svetainėms ir ilgainiui teikia didelę naudą. Aukštos kokybės medžiagos turėjimas jūsų internetinėje parduotuvėje suteikia keletą privalumų. Bendruomenė labai palaiko Wooocomerce.

WordPress turi didelę kūrėjų bendruomenę, o WooCommerce yra labai nuo jos priklausoma, todėl ji teikia plačią pagalbą bendruomenei. Jei turite kokių nors klausimų, galite jų ieškoti DUK srityje ir iš karto gauti atsakymus. Šiuos sprendimus galima rasti kūrėjų bendruomenės lentose, o pagalbos galite sulaukti iš svetainėje esančių kūrėjų.

Noriu padėti jums auginti mažąjį verslą, žinodamas jūsų poreikius ir parengdamas individualų sprendimą, kuris padės jums užkopti į viršūnę arba į bet kurią kitą vietą. WordPress yra populiari turinio valdymo sistema. Taip yra todėl, kad kai sukuriame jums visiškai naują svetainę, ją turi būti lengva prižiūrėti, kad ji nepasentų. Nuo fizinių daiktų ir skaitmeninių atsisiuntimų iki prenumeratų, turinio ir net jūsų laiko – būsite sėkmingas WooCommerce prekybininkas, galintis parduoti savo daiktus visame pasaulyje.

Kai skaitote šį tekstą, „WooCommerce” palaiko internetines parduotuves visame pasaulyje. Susitelksime į jūsų tikslus ir uždavinius, kad kartu su jumis galėtume sukurti svetainę, kuri padėtų juos įgyvendinti.

WooCommerce visiškai palaiko tokie žinomi partneriai kaip Stripe, PayPal ar Paysera, taip pat dauguma kitų bankų. Integruotas žinomų tiekėjų išlaidų apdorojimas taip pat suteikia galimybę priimti mokėjimus kredito kortelėmis, tiesioginiu banko pavedimu, čekiu arba grynaisiais pinigais. Ji nėra apkrauta nereikalingu stiliumi ar našumu iškart po įdiegimo. Ji veikia kartu su jūsų mėgstamais WordPress įskiepiais ir yra suderinama su daugybe įvairių Woocommerce plėtinių.

Įrodytas Woocommerce svetainių panaudojimas

WooCommerce yra populiari elektroninės komercijos platforma, kuri palaiko daugiau nei 3 milijonus svetainių. Ji puikiai tinka ir įmonėms, ir jų klientams. WordPress yra sistema, kuri naudojama 19 % visų interneto svetainių, nes ją lengva naudoti, ji greitai auga ir yra keičiamo dydžio. Esame konsultantai, kurie kuria naujas „WordPress” reaguojančias svetaines, taip pat perkelia esamas svetaines į WordPress. Pripažįstame WordPress kaip TVS svarbą įvairaus pobūdžio organizacijoms, todėl esame WordPress svetainių dizaineriai ir kūrėjai ekspertai.

Woocommerce svetainės dizainas

WooCommerce yra WordPress pagrįsta elektroninės komercijos platforma, kuri siūlo „viskas viename” paketą, idealiai tinkantį mažoms elektroninės komercijos įmonėms. Skirtingai nei „Shopify”, WooCommerce interneto prieglobą gali pasiūlyti įvairūs paslaugų teikėjai. Kaip „Woocommerce” paslaugų teikėjas, teikiantis Woocommerce svetainių dizaino paslaugas, teikiame pagal užsakymą sukurtą elektroninės prekybos interneto plėtros sprendimą, o tai reiškia, kad jūsų svetainė gali būti sukurta pagal būtent jūsų individualius poreikius.

WooCommerce gali užtikrinti greitą ir jautrią elektroninės prekybos patirtį bet kokio dydžio interneto parduotuvėms. Mūsų kompetentinga Verslas Media komanda patars, koks planas geriausiai atitinka jūsų konkrečius poreikius. Užsakykite tik kvalifikuotų WooCommerce kūrėjų komandą, kuri gali padėti jums padidinti srautą į jūsų internetinį verslą, yra labai svarbu norint išplėsti jūsų skaitmeninį buvimą ir atitinkamai padidinti jūsų pajamas.

Esame profesionali žiniatinklio dizaino įmonė, turinti WooCommerce specialistų, kurie gali visiškai pritaikyti visą jūsų svetainės patirtį, įskaitant priekinę ir galinę dalį. Mes kuriame svetaines visiškai nepriklausomai, kurdami elektroninės prekybos pirkimo patirtį, kuri yra optimizuota produktams parduoti, taip pat kuriame pritaikytus administravimo metodus, kurie yra paprasti ir lengvai naudojami. Mūsų svetainių kūrimo komanda ir WordPress turinio medžiagos valdymo platforma bendradarbiauja, kad mūsų klientai galėtų naudotis pritaikytomis „WordPress” svetainėmis, kuriose gausu funkcijų, kurias paprasta naudoti ir administruoti. Mūsų elektroninės prekybos dizaineriai ir kūrėjai yra WooCommerce specialistai, o mūsų žinios pelnė mums reputaciją kuriant vienas geriausių „WooCommerce” svetainių rinkoje.

Tai mūsų produktas, skirtas bet kokiai WordPress elektroninės prekybos svetainei internete, su galimybe naudotis įvairiais mokėjimo būdais ir pasirinkti papildomus nemokamus ir mokamus įskiepius, pritaikytus jūsų individualiems poreikiams. Mūsų dizaino komanda sukurs technines vielines schemas, kurios bus jūsų svetainės projektas. Šio etapo metu peržiūrėsime maketą, kad įsitikintume, jog viskas yra tinkamoje vietoje ir tinkamai veikia. WooCommerce padeda užtikrinti jūsų verslo ateitį, nes suteikia įrankius, kurie palengvina gyvenimą.

Nesvarbu, ar pradedate nuo nulio, ar plečiate esamą WordPress svetainę, WooCommerce yra daug funkcijų turinti parinktis, kuri puikiai veikia su įvairiais kitais geriausiais „WordPress” įskiepiais. Naudodami „WooCommerce” galite pardavinėti fizinius ar skaitmeninius daiktus, taip pat prenumeratas ir mokamus susitikimus. Prekių, klientų ar užsakymų, kuriuos galima apdoroti, kiekis neribojamas.

Jei jūsų žinios nepriklauso jokiai trečiosios šalies programinės įrangos platformai, tai suteikia jums didžiausią galią spręsti savo įmonės likimą. Mūsų ekspertai perkels jūsų svetainę iš etapinio į gyvą serverį. Netrukus galėsite parodyti savo naująją skaitmeninę vitriną visam pasauliui. Toliau grupė garantuos, kad jūsų koncepcijos bus pateiktos naudojant funkcinius prototipus, kad aiškiai įsivaizduotumėte, kaip viskas atrodys. Galėsite naršyti po savo svetainės puslapius, kad pajustumėte užbaigto produkto įspūdį. Kai mums uždegsite žalią šviesą, mūsų atsidavusių dizainerių komanda imsis darbo, kad jūsų idėjos taptų realybe!

Suprantame, kad kuriant ir valdant pelningą WooCommerce svetainę susiduriama su sunkumais, todėl į pirkėjų palaikymą investuojame tiek pat darbo, kiek ir į kūrimą. Mūsų paslaugos apima galinės dalies atnaujinimus, naujausių priedų integravimą, SEO tvarkymą, socialinės žiniasklaidos skaitmeninės reklamos kampanijų valdymą ir daug daugiau. WordPress, kaip ir bet kuriai kitai svetainių platformai, reikia kasmėnesinės priežiūros, kad ji tinkamai veiktų. Mūsų kvalifikuoti „WordPress” svetainių dizaineriai yra jūsų skaitmeninė vidaus komanda, kuri tvarko visus atnaujinimus, stebi efektyvumą ir sprendžia visus jums kylančius klausimus. 6 metai ir keturios skirtingos svetainių dizaino įmonės Nuoširdžiai tikėjau, kad baigsiu be jokios svetainės, nes galutinė dizaino agentūra užtruko beveik metus. Jie sukūrė man būtent tai, ko man visada reikėjo, ir tai daug daugiau nei tai!

Net ir sudėtingiausi elektroninės prekybos technologiniai reikalavimai nėra problema. Viskas įmanoma, nes WordPress programuotojas ekspertas gali sukurti beveik viską, ką tik galite sugalvoti. Skiriame laiko susipažinti su jūsų mažąja įmone ir jos tiksliniais klientais. Naudodami paprastas „WooCommerce” funkcijas ir jungtis, supaprastiname jūsų prekės ženklo apsipirkimo patirtį nuo svetainės iki kasos.

Woocommerce interneto dizaino paslaugos

Taigi, jei norite patobulinti savo elektroninės komercijos svetainę arba į savo „WordPress” svetainę įtraukti „woocommerce”, galbūt galėsime jums padėti. Atminkite, kad „WordPress” gali veikti ne visais atvejais, be to, žinoma, ją reikia labai prižiūrėti, kad į ją nepatektų įsilaužėliai. Išankstinės išlaidos gali būti daug mažesnės nei kuriant pagal užsakymą; tiesiog pasakykite mums savo specifikacijas, ir mes rekomenduosime idealų atsakymą, daugiausia atsižvelgiant į finansus ir funkcionalumą.

„WooCommerce” palaiko daugiau nei 37 % visų internetinių parduotuvių, todėl tai yra populiariausia e. prekybos platforma internete, iš kurios parsisiųsta daugiau nei 17 000 000 000 versijų.

WordPress svetainių kūrimas ir dizainas

Turime daug patirties šios platformos srityje ir esame dirbę su įvairaus dydžio ir įvairių pramonės šakų darbais. Mūsų įgūdžiai apima žiniatinklio dizainą, kūrimą, „Woocommerce”, prieglobą, kodo peržiūras, API integraciją, palaikymo sutartis ir nuolatinės skaitmeninės reklamos taktikos kūrimą. Turime tvirtą reputaciją kaip įmonė numeris vienas organizacijoms, ieškančioms „WooCommerce” svetainių dizaino ir kūrimo paslaugų. Mūsų komanda gali įgyvendinti visų rūšių ir formų projektus gamintojams, kurie stengiasi plėstis ir klestėti konkurencingoje pramonės šakoje.

Nepasikliaukite vien tik optimizavimu paieškos sistemoms, kad jūsų įmonė būtų įtraukta į pirmąjį „Google” rezultatų puslapį. Ši informacija pateikiama vartotojui patogiomis diagramomis ir skritulinėmis diagramomis. Šios informacijos nauda ta, kad ji padės jums priimti pagrįstus sprendimus dėl būsimos reklamos ir jūsų mažosios įmonės bei svetainės augimo.

WordPress yra palyginti lengvai valdomas ir labai naudingas optimizuojant paieškos sistemas. Kadangi „WordPress” yra tokia populiari, visada galima rasti šviežių atnaujinimų ir patobulintų saugumo priemonių, be to, platforma nuolat atnaujinama. Naudojant naujausias technologijas ir saugumo metodus, svetainė gali būti puikiai veikianti ir patikimai apsaugota be brangių atnaujinimo išlaidų. Sucuri, įskiepių saugumo pramonės lyderė, atlieka „WooCommerce” auditą, kad užtikrintų, jog ji atitinka geriausią WordPress praktiką ir kodo reikalavimus, yra saugi ir atnaujinama. Naudodami technologiškai pažangias saugumo priemones, jūsų klientai gali drąsiai ir nesibaimindami saugoti ar mokėti. WooCommerce yra visiškai atvirojo kodo, todėl galite naudotis aktyvios ir besiplečiančios autorių bendruomenės teikiamais privalumais.

Naudodamiesi „Verslas Media” galite sukurti elektroninės komercijos svetainės dizainą ir savo mažą verslą 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę pateikti pasaulinei auditorijai. Įskiepių saugumo srityje pirmaujanti „Sucuri” atlieka „WooCommerce” auditą, kad užtikrintų, jog ji atitinka geriausią „WordPress” praktiką ir kodo reikalavimus, yra saugi ir atnaujinta. Kadangi vis daugiau mūsų apsipirkinėja naudodamiesi telefonais, „WooCommerce” buvo sukurta siekiant užtikrinti, kad jūsų verslas ir prekės stacionariame kompiuteryje atrodytų taip pat gražiai, kaip ir mobiliajame telefone.

WooCommerce sklandžiai integruojama į „WordPress” ir gali būti suderinama su jūsų dabartine tema. WooCommerce grožis – didžiulė galimų temų ir plėtinių įvairovė. Todėl ją galima pritaikyti taip, kad ji atitiktų logistinius, funkcinius ir technologinius kiekvieno tipo e. parduotuvės svetainės poreikius.

Nėra prasmės turėti geriausią interneto parduotuvę pasaulyje, jei jos niekas nemato. Padėsime jums sukurti sėkmingą reklamos strategiją, skirtą pardavimams internetu generuoti, ir pateiksime pasiūlymą, kaip ją įgyvendinti. Kaip laisvai samdomas WooCommerce svetainių dizaineris galiu sukurti pritaikytą temą nuo nulio arba papildyti esamas temas komponentais sukurdamas pagal užsakymą pritaikytą įskiepį arba antrinę temą.

Esame WooCommerce ekspertai, todėl galime patarti ir įgyvendinti įvairius įdomius „Woo” priedus. Mokėjimo galimybės, reklaminiai kodai, tiekimo kainodara ir prekių svyravimai – visi šie pavyzdžiai. Jei norite reklamuoti savo verslą internete, jums reikės puikios svetainės, kuri lankytojus paverstų mokančiais klientais.

Su WooCommerce elektroninės parduotuvės veikimas yra paprastas; tai intuityvios, išplečiamos, greitos ir saugios „WooCommerce” parduotuvių vitrinos. WooCommerce ne tik turi daug funkcijų, bet ir neturi nuolatinių licencijavimo mokesčių ir nereikalauja daug priežiūros.

Pagalba ir sauga

Woocommerce yra labai mėgstama e. komercijos platforma, kuri yra labai rekomenduojama. Ji leidžia įmonėms padidinti savo pajamas ir prekės ženklo žinomumą, tačiau tai padaryti gali būti sudėtinga. Kiekvienos internetinės parduotuvės pagrindas yra e. prekybos programinė įranga, pagal kurią sukurta svetainė, o rinkoje yra keletas e. prekybos programinės įrangos programos pavyzdžių. Vis dėlto Woocommerce greičiausiai bus laikoma viena iš patogiausių šiuo metu prieinamų priemonių, nes ji lengvai integruojama su WordPress, viena iš plačiausiai naudojamų turinio valdymo sistemų. WooCommerce yra daug funkcijų turinti elektroninės prekybos sistema, kuri interneto įmonėms siūlo pritaikomą dizainą, labai veiksmingą funkcionalumą, tikslią analizę ir veiklos patikimumą.

„WooCommerce” yra mano mėgstamiausia e. prekybos platforma, todėl galiu padėti jums bendrauti su klientais ir parduoti jūsų produktus bei paslaugas internetu. Man teko laimė dirbti pačiam su keliomis e. prekybos įmonėmis, taip pat su įmonėmis, teikiančiomis paslaugas, padedančias didinti pardavimus internetu. Jei ieškote naujos „WordPress WooCommerce” svetainės arba jums reikia pagalbos didinant konversijas, skaitykite toliau.

Elektroninės komercijos ir „Woocommerce” svetainių dizaino tvarkaraštis

WordPress dizaino darbams atlikti reikalingas laikas priklauso nuo kiekvienos svetainės sudėtingumo. Paprasta užsakomoji svetainė gali užtrukti nuo 2 iki 5 savaičių, o sudėtingesnė ar elektroninės prekybos svetainė – nuo 4 iki 8 savaičių. Nesvarbu, ar tvarkote mokėjimus, parduodate pirkėjų duomenis, ar tiesiog turite kontaktinę formą, kuri siunčia el. laišką, mūsų kūrėjai gali apsaugoti jūsų svetainę pagal aukštą verslo klasės standartą, kad būtumėte ramūs. Kiekviena svetainė kuriama rankomis, naudojant naujausius standartus, todėl ji ne tik saugi, bet ir greitesnė. Savo svetaines kuriame ir optimizuojame nuo pat pradžių, kad jos veiktų kuo greičiau ir sklandžiau. Viskas, ką sukuriame, yra visiškai unikalu ir vienintelis egzempliorius, sukurtas mūsų patyrusios vidinės komandos, kad geriausiai tiktų jūsų įmonei.

Teikdami savo paslaugas, mes sukursime svetainę ir reguliariai teiksime jums grįžtamąjį ryšį, kad būtumėte ja visiškai patenkinti. Jei jau turite svetainę ir tik naudojate WooCommerce įskiepį, kad pridėtumėte parduotuvės funkciją, mes išsaugosime jūsų dabartinį dizainą. Teikdami WooCommerce svetainių dizaino paslaugas, glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, kad suprastume jų idėjas ir sukurtume geriausią metodą. Antra, tai suteikia jums galimybę pasinaudoti mūsų patirtimi ir gauti puikią pagalbą.

Tačiau yra keletas „WooCommerce” naudojimo trūkumų, kurie neleidžia įmonėms išnaudoti viso savo potencialo. Gausite profesionaliai suprojektuotą svetainę, galingą plėtrą, kasmėnesinę priežiūrą, saugią prieglobą / SSL sertifikatus, patogumą optimizuojant žiniatinklį ir „Google Adwords” valdymą. Tai leis jums skaitmeniniu būdu užmegzti ryšį su žiūrovais ir paversti juos klientais. Woocommerce yra mūsų pageidaujama platforma, nes ji sklandžiai sąveikauja su WordPress svetainėmis.

Woocommerce WordPress naudojama svetainėms kurti, todėl tai yra geriausiai pritaikoma TVS rinkoje. Be to, „WooCommerce” kuponai leidžia kurti veiksmingas rinkodaros kampanijas su ribotomis nuolaidomis tiesiai elektroninės prekybos sistemoje. Atsargų kontrolė leidžia sekti atsargas ir, jei pageidaujate, paslėpti prekes iš svetainės, kai jos baigiasi.

„WooCommerce” gali būti idealus partneris kuriant partnerių parduotuvę. Pridėkite įvairių prekių ir pasinaudokite tokių klausimų, kaip kintamieji produktai, privalumais, kad suteiktumėte savo klientams visas galimybes.

Aptarkime jūsų  WordPress svetainę

Paprasta pašalinti įskiepio pirkimo komponentą ir vietoj jo naudoti visą internetinį katalogą. WooCommerce gali būti visiškai pakeistas, kad atitiktų jūsų dabartinį identitetą. Jis gali derėti prie jūsų dabartinės „WordPress” svetainės išvaizdos. Nors ir nepriklauso nuo WordPress diegimo, įdiegus šį įrankį neįmanoma atskirti jūsų svetainės turinio nuo komercijos.

WooCommerce yra gerai žinomos turinio valdymo sistemos WordPress elektroninės komercijos įskiepis. Jis yra nemokamas, gali būti talpinamas ten, kur yra priegloba, ir turi daugybę įskiepių, kuriais galima jį patobulinti. Jai priklauso apie 28 % visų e. prekybos svetainių. Kadangi „WooCommerce” įskiepis yra visiškai atviro kodo, mūsų įmonės žiniatinklio kūrimo komanda gali keisti visus jo komponentus.

Taip pat galite pailginti laiką, atsižvelgdami į ilgalaikius interneto priežiūros poreikius. Didžiajai daliai mūsų parduotuvių kurti šiuo metu naudojame „WordPress” įskiepį „WooCommerce”. Tai labai lengvai pritaikomas įrenginys, turintis daugybę papildomų priedų, kad patenkintų bet kokius ir visus našumo reikalavimus. Jis gali susidoroti su viskuo, ką jam pateiksite, nes turi kainuojančias jungtis su tokiais populiariais tiekėjais kaip „Stripe” ir „Paypal”.

Kartu su jumis sukursiu išskirtinį prekės ženklą ir išlaikysiu nuoseklią reklamos žinutę. Visų pirma esame elektroninės prekybos įmonė, kurioje dirba specialistai, galintys sutaupyti šimtus dolerių jūsų ppc kampanijoms. Tai gali būti įvairių formų ir dydžių marškinėliai, muzikinės žinios ar programinė įranga, jūsų laikas ar net susiję daiktai.

Išvada

WooCommerce naudotojai gali naudotis galingais rinkodaros įrankiais ir galimybėmis. Štai kodėl WooCommerce yra puiki platforma įvairaus dydžio įmonėms. Pagrindinė e. prekybos gairė visiems įmonių savininkams renkantis e. prekybos platformą – išanalizuoti funkcijas ir išlaidas. Kad užtikrintumėte savo įmonės sėkmę, turėtumėte naudoti keičiamo dydžio platformas. Patikrinkite kainos ir kokybės santykį ir verslo mastelį.

Taip pat rekomenduojame perskaityti:

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu