Verslas Media

Kodėl ir kaip pradėti pardavinėti dropshipping metodu su tiekėjais iš Lenkijos

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas
Daugelis žmonių svajoja turėti pelningą verslą, kuris aptarnautų vartotojus iš viso pasaulio. Jei esate vienas iš jų, pataikėte į tinkamą vietą. Dropshippingas yra verslas, kuris visiems suteikia lygias galimybes. Nėra skirtumo, ar esate kaimo gyventojas, ar miesto gyventojas. Jei norite užtikrinti geresnę ateitį sau ir savo šeimai, galite lengvai sukurti internetinį verslą, kuris atneš jums pinigų iš bet kurios pasaulio vietos. Jums nereikia iš anksto gaminti ar pirkti daiktų. Viskas, ko jums reikia, tai patikimas interneto ryšys ir internetinis verslas. Jūsų verslo nuotykis prasideda čia.

Straipsnio temos trumpai:

Įkurkite internetinę parduotuvę tapsite vieninteliu pelningos įmonės savininku. Tiekėjai iš lenkijos siūlo tikrai labai didelį ir platų prekių pasirinkimą, geras kainas ir greitą siuntimą netik į Lietuvą, bet ir visas Europos sajungos šalis.

Kodėl turėtumėte pradėti vykdyti dropshippingą?

Daugelis žmonių svajoja turėti pelningą verslą, kuris aptarnautų vartotojus iš viso pasaulio. Jei esate vienas iš jų, pataikėte į tinkamą vietą. Dropshippingas yra verslas, kuris visiems suteikia lygias galimybes. Nėra skirtumo, ar esate kaimo gyventojas, ar miesto gyventojas. Jei norite užtikrinti geresnę ateitį sau ir savo šeimai, galite lengvai sukurti internetinį verslą, kuris atneš jums pinigų iš bet kurios pasaulio vietos. Jums nereikia iš anksto gaminti ar pirkti daiktų. Viskas, ko jums reikia, tai patikimas interneto ryšys ir internetinis verslas. Jūsų verslo nuotykis prasideda čia.

Ieškote patikimų tiekėjų savo verslui?

Kaip veikia dropshippingas?

#1 ŽINGSNIS Suraskite savo tiekėją, kuris turi produktų, kuriuos norite parduoti.

Svarbu pabrėžti: labai svarbu rasti patikimą tiekėją kuris į Jus žiūrės kaip į vertingą partnerį. Verslas Media gali pasiūlyti patikimų tiekėjų iš lenkijos sąrašus. Nuoroda.

#2 ŽINGSNIS Tiekėjo produktus su pažymėtomis kainomis rodykite savo svetainėje ir juos reklamuokite.

 #3 ŽINGSNIS Gaukite tiesioginį apmokėjimą iš klientų, kurie perka iš jūsų svetainės.

 #4 ŽINGSNIS Peradresuokite užsakymus savo tiekėjams ir sumokėkite jiems pradinę kainą. Visą pelną pasilikite sau!

#5 ŽINGSNIS: Nieko nedarykite: tiekėjas išsiųs užsakymą tiesiogiai jūsų klientams.

#6 ŽINGSNIS: Pakartokite! Ieškokite naujų prekių ir tiekėjų, jei norite padidinti savo pajamas!

Kodėl turėtumėte pradėti vykdyti dropshippingą su tiekėjais iš Lenkijos?

Lengvas interneto ryšys ir išaugęs išmaniųjų telefonų naudojimas leidžia palaikyti ryšį su tiekėjais ir vartotojais 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, užtikrinant žvaigždėtą įmonės sėkmę.

Lenkijoje galima naudotis visame pasaulyje patikimais mokėjimo vartais, tokiais kaip „PayPal” ir „2Checkout”, todėl galite saugiai gauti ir valdyti savo sunkiai uždirbtus pinigus.

Užregistruokite savo verslą „2Checkout” jau šiandien ir patirkite, ką reiškia būti savo paties bosu!

Daugiakultūrė atmosfera leidžia jums daugiau sužinoti apie kitų etninių grupių gyvenimą ir iššūkius, todėl galėsite pritaikyti savo paslaugas skirtingiems klientų segmentams.

Taigi niekas netrukdo jums pradėti pelningą verslą, kuris peržengia geografines ribas ir leidžia veikti pasauliniu mastu. Kaip jums patinka mintis, kad kinų gamybos prekes parduosite klientams visame pasaulyje, o patys liksite patogiai įsitaisę savo namuose?

Ar turėtumėte siųsti į Lietuvą iš lenkijos tiekėjų kaip dropshipperis?

Jei gyvenate Lietuvoje, tai nereiškia, kad turite apsiriboti tik šia šalimi. Lenkijos ekonomika yra viena stabiliausių ir sparčiausiai augančių ES. Šioje šalyje labai populiari internetinė prekyba, todėl jums nebus sunku siųsti prekes visame pasaulyje. Tačiau kam apsiriboti nedidele vartotojų baze, jei galite greitai pasiekti bet kurį klientą iš bet kurios pasaulio vietos?

Dropshippingo verslo koncepcija leidžia bendrauti su vartotojais iš viso pasaulio, nesvarbu, ar jie būtų studentai iš Japonijos, namų šeimininkės iš Jungtinių Valstijų, ar bet kurios kitos išsivysčiusios šalies piliečiai. Infrastruktūra ten puikiai pritaikyta elektroninei prekybai. Todėl galite pasinaudoti ir paprastu verslo administravimu, ir gera pelno marža.

Tiekėjai iš Lenkijos: kuo turėtumėte prekiauti?

Galite rinktis, ką tik norite!

Pagrindinis tikslas – siūlyti emocionalius, įkvepiančius ir neįprastus dalykus. Taip įtikinsite parduotuvės lankytojus pirkti akimirksniu. Galime pasiūlyti šių tipų produktus:

  • Įrenginiai, įtaisai ir priedai
  • Sporto ir lauko veiklos reikmenys
  • Pomėgių ir amatų reikmenys
  • Drabužiai ir aksesuarai madingiems žmonėms
  • Technika, aksesuarai ir namų dekoras

Ar pačioje Lenkijoje leidžiama vykdyti dropshippingą?

Taip! Kai vykdote dropshippingą, nieko neapgaudinėjate ir nepažeidžiate jokių įstatymų. Jūs tik padedate kitiems rasti ir gauti norimus produktus ir mėgaujatis puikiu klientų aptarnavimu.

Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kokias prekes renkatės. Prekiauti firminiais, autorių teisių saugomais produktais ar daiktais, pavyzdžiui, ginklais (įskaitant sportines ar medžioklines versijas), peiliais, rūkymo deriniais ir pan. yra neteisėta.

Kaip pasirinkti parduotuvės nišą?

Pirmiausia tai turėtų būti tai, kas jums iš tiesų patinka, arba bent jau tai, ką gerai išmanote. Jums teks rinktis prekes, kurti rinkodarą ir vadovauti klientams, todėl turite būti šių sričių ekspertas. Ši tema taip pat turėtų būti populiari tarp klientų ir paprasta parduoti internete.

Kaip rasti patikimus tiekėjus iš lenkijos?

Renkantis tiekėją labai svarbu išnagrinėti pateiktų prekių kokybę, kainas ir pristatymo laiką. Kai kalbama apie dropshippingą, pristatymo greitis yra labai svarbus. Neužsisakykite didelio kiekio daiktų iš nežinomo tiekėjo iš karto. Pradėkite nuo nedidelio kiekio, kad įvertintumėte daiktų kokybę. Nustačius kokybę bus lengviau derėtis dėl didesnio kiekio kainos. Žinosite, ar produktas vertas kainos, ar jis ne per brangus. Kuo greičiau pristatoma prekė, tuo geriau. Žinoma, jei prekes sandėliuojate patys, pristatymo laikas nėra toks svarbus, nes prekes galite užsakyti, kai sandėlis ištuštėja, tačiau dropshippingo atveju pristatymo laikas yra svarbesnis. Niekam nepatinka, kai užsakytos prekės tenka laukti mėnesį ar ilgiau.

Kiti veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra prekių aprašymai, vaizdai ir pan. Kuo daugiau informacijos apie prekes jums suteiks tiekėjas, tuo lengviau bus jas parduoti. Jei gausite aukštos kokybės vaizdus, aprašymus, specifikacijas ir kitą informaciją apie prekes, jums tereikės rūpintis rinkodara, užuot eikvojus išteklius produkto pristatymui. Be to, iš tam tikrų tiekėjų visą informaciją apie prekes, jų aprašymus, nuotraukas ir pan. galima iš karto perkelti į jūsų parduotuvę. Kad tai padarytų, tiekėjas turi siūlyti produktų sąrašus XML, CSV, HTML ir kitomis formomis. Už likusią dalį atsakingi programuotojai.

Kuo Verslas Media komanda gali padėti?

Verslas Media kuria internetines svetaines ir el. Parduotuves. Puikiai išmanome produktų įkėlimo, pateikimo, reklamavimo subtilybes. Žemiau pateikiame nuorodas į mūsų siūlomų paslaugų puslapius, todėl jei jums įdomu, nesidrovėkite paspausti ant sakinio ir apsilankyti:

Taip pat rekomenduojame perskaityti:

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu