Verslas Media

WordPress svetainių kūrimas – Ko reikia norint tapti WordPress kūrėju?

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas
WordPress yra žinomiausia turinio valdymo sistema internete. WordPress yra tinklaraščių platforma, kurią naudoja milijonai svetainių. Tačiau ji apima ir skaitmeninį turinį, pavyzdžiui, forumus, nuotraukų galerijas, adresatų sąrašus, internetines ir elektroninės prekybos įmones ir daug daugiau. Kadangi "WordPress" yra tokia išsami turinio valdymo sistema, ją nuolat naudoja daugybė asmenų. Nors "WordPress" yra labai patogi naudotojui platforma, ją koreguojant reikia išmanyti programinės įrangos kūrimą ir kompiuterių programavimą. Būtent čia įsitraukia "WordPress" kūrėjai.

Straipsnio temos trumpai:

Ar norėtumėte dirbti “WordPress” programuotoju?

WordPress yra žinomiausia turinio valdymo sistema internete. WordPress yra tinklaraščių platforma, kurią naudoja milijonai svetainių. Tačiau ji apima ir skaitmeninį turinį, pavyzdžiui, forumus, nuotraukų galerijas, adresatų sąrašus, internetines ir elektroninės prekybos įmones ir daug daugiau.

Kadangi “WordPress” yra atvirojo kodo turinio valdymo sistema, ja gali naudotis visi, turintys elementarių žinių apie internetą. Jie gali naudoti WordPress, kad sukurtų WordPress svetainę, įkeltų temą ir pridėtų įskiepių.

Kadangi “WordPress” yra tokia išsami turinio valdymo sistema, ją nuolat naudoja daugybė asmenų. Nors “WordPress” yra labai patogi naudotojui platforma, ją koreguojant reikia išmanyti programinės įrangos kūrimą ir kompiuterių programavimą. Būtent čia įsitraukia “WordPress” kūrėjai.

Ko jums reikės

Pirmiausia rekomenduočiau įsigyti prieglobos vietą ir domeno vardą, kad turėtumėte kūrimo sritį, kurioje galėtumėte įdiegti “WordPress” ir pradėti susipažinti su jo meniu sistema bei veikimo principais.

Daugelyje prieglobos paketų dabar yra automatinio WordPress diegimo parinktis, todėl turėtumėte greitai pradėti naudoti pagrindinę konfigūraciją už minimalias išlaidas. Baigę diegimą, turėtumėte pradėti žaisti su maketu. Numatytosios WordPress temos yra gana paprastos. WpAstra yra graži nemokama tema, turinti daug funkcijų ir pavyzdinių svetainių, kurias galite importuoti ir su jomis žaisti, todėl ją išbandykite.

Greitai sužinosite, kad numatytuoju “WordPress” blokų redaktoriumi sudėtinga naudotis ir jam trūksta norimų dizaino funkcijų. Mano patarimas – įsidiekite “Elementor” puslapių kūrimo įrankį ir naudokite jį puslapiams kurti. Tai “wysiwyg” sistema, o tai reiškia, kad į svetainę galite vilkti medžiagą. Ji taip pat puikiai dera su pirmiau aprašytomis “Astra” temomis.

Yra ir kitų puslapių kūrėjų, pavyzdžiui, “Divi”, taip pat galima rasti begalę “WordPress” temų, tačiau atrodo, kad minėtas derinys veikia gerai. Taigi, viskas paruošta ir galite pradėti. Dabar galite kurti puslapius ir straipsnius, taip pat įdiegti “WordPress” įskiepius, kad patobulintumėte svetainę ir pridėtumėte tokių funkcijų kaip slankikliai, pokalbių langeliai ir parduotuvė. Šiuo atveju rekomenduoju naudoti Woocommerce. Skaitykite toliau, kad geriau suprastumėte, kokios alternatyvos jums prieinamos ateityje ir kokioje WordPress kūrimo srityje galbūt norėsite specializuotis…

Kaip tapti WordPress kūrėju

Atpažinkite reikiamus įgūdžius

Prieš maksimaliai išnaudodami savo potencialą turinio valdymo platformoje, pirmiausia turite suprasti “WordPress” pagrindus. WordPress kūrėjai laikui bėgant gali tai pasiekti mokydamiesi HTML, CSS, PHP, PHP, MYSQL ir kitų programavimo kalbų. Bent vienos iš šių kalbų mokėjimas bus labai naudingas. Pradėti galite paprastai, perskaitę tokią knygą kaip “WordPress for Dummies”.

Išstudijuokite “WordPress” kuo geriau.

Internete galima rasti beveik begalę WordPress kursų, kuriuose aptariamos tokios temos kaip įskiepių ir temų įkėlimas ir keitimas, daugybė įskiepių tipų ir kaip sąveikauja visi WordPress svetainės komponentai.

Nustatykite sritį, į kurią norite sutelkti dėmesį.

Yra kelios “WordPress” kūrimo sritys, todėl labai svarbu nuspręsti, kurioje iš jų specializuotis ir tapti ekspertu. Žmonės nori geriausių, o jei esate geriausias įskiepių ar temų kūrėjas, jums niekada netrūks darbo.

WordPress yra universali platforma, kuriai reikia daug techninių žinių. Raktas į sėkmę yra specializuotis vienoje WordPress srityje, o ne išmanyti visas WordPress dalis. WordPress kūrėjai dirba ilgas valandas ir susiduria su keliomis problemomis, todėl susitelkimas į vieną sritį ir jos įvaldymas lems WordPress sėkmę.

Būkite pasirengę sunkumams

Dirbti su programine įranga niekada nėra paprasta. Jums kils problemų dėl internetinių svetainių rodymo ir veikimo. Dėl to gali sutrikti svetainės veikimas, kilti kodo sunkumų ir net sutrikti sistemos veikimas. Kad išvengtumėte defektų arba greičiau išspręstumėte problemas, reikia išmokti tam tikrų įgūdžių, tačiau saugumas taip pat kelia susirūpinimą.

Skaitmeniniame amžiuje įsilaužimas į svetainę arba asmeninės informacijos vagystė yra didelė problema. Galite imtis atsargumo priemonių, kad to išvengtumėte ir užtikrintumėte kuo didesnį svetainės saugumą. Taip pat labai svarbu kurti visų duomenų atsargines kopijas, kad neprarastumėte valandų ir valandų darbo.

Įskiepio kūrimo aplinkos nustatymas

Veiksmingiausias metodas – mokytis darant. Įvaldę įskiepių ar temų kūrimo įgūdžius, turėtumėte išbandyti ir derinti tai, ko išmokote. Darbas su veikiančiomis svetainėmis gali turėti žalingų pasekmių. Kad išvengtumėte naujų problemų, geriausia testuoti labiau kontroliuojamoje aplinkoje.

Jei norite įgyti patirties kuriant veikiančioje svetainėje, būkite pasirengę mokėti už prieglobą. Tai nėra pernelyg brangu, be to, yra keletas prieglobos apžvalgų ir rekomendacijų svetainių, kuriose galite įsigyti klientų patvirtintą, nebrangią prieglobą.

Dalyvaukite “WordPress” bendruomenės veikloje

Jei norite, kad jums sektųsi, turite užmegzti ryšį su kitais “WordPress” naudotojais. WordPress palaiko milijonus svetainių, o tai reiškia, kad už jų stovi milijonai žmonių. WordPress naudotojų bendruomenė gali padėti kuriant projektus ir teikiant paramą, taip pat suteikti forumą, kuriame galima aptarti WordPress tendencijas ir tinklų kūrimo galimybes.

Šiuos WordPress įgūdžius ir procesus reikia įvaldyti prieš tampant WordPress kūrėju. Be to, nėra jokio konkretaus termino, per kurį galima tapti WordPress kūrėju. Niekada nevėlu išmokti ko nors naujo.

WordPress programuotojo vaidmuo

WordPress turi didžiulį potencialą šiuolaikinėje aplinkoje. Šiuo metu WordPress yra populiari platforma svetainių kūrimo srityje, o tam tikri WordPress mokymai padės jums patobulinti savo gebėjimus.

Kas yra WordPress?

WordPress yra nemokama atvirojo kodo svetainių kūrimo platforma. WordPress yra turinio valdymo sistema (TVS), parašyta PHP kalba ir naudojanti “MySQL” duomenų bazę. Tai patogiausia ir galingiausia šiuo metu prieinama tinklaraščių rašymo ir svetainių kūrimo platforma.

WordPress yra nuostabi platforma įvairioms svetainėms kurti. Tai universali TVS. Ją galima naudoti viskam – nuo elektroninės prekybos iki portfelio svetainių, verslo ir tinklaraščių rašymo. WordPress yra geras pasirinkimas tiek didelėms, tiek mažoms svetainėms, nes ji buvo sukurta atsižvelgiant į patogumą ir lankstumą.

Kūrėjų rūšys

Pagrindinis kūrėjas – tai kūrėjas, dirbantis su WordPress pagrindine programine įranga. Šie programuotojai gilinasi į kodą ir kuria arba siūlo “WordPress” branduolio pakeitimus, kurie turi įtakos visai platformai.

WordPress temų kūrėjas – WordPress temų kūrėjai kuria WordPress svetainių temas. Tai leidžia naudotojams sukurti savitą savo “WordPress” svetainių išvaizdą, keičiant visų “WordPress” įrašų ir puslapių spalvas, išdėstymą ir stilių.

Įskiepių kūrėjas – Įskiepių kūrėjai kuria jūsų svetainei skirtus “WordPress” įskiepius. Įskiepiai – tai programinės įrangos paketai, kurie gali pagerinti ir išplėsti jūsų “WordPress” svetainės funkcionalumą.

WordPress programuotojo vaidmuo ateityje

Kodėl WordPress kūrėjai turėtų tikėtis uždirbti daug pinigų? Todėl, kad kaip WordPress kūrėjas galite pardavinėti įvairius WordPress elementus ir paslaugas.

Pavyzdžiui, Indijoje gyvena daug gyventojų ir ten sparčiai daugėja skaitmeninių technologijų, todėl galite užsidirbti pinigų kurdami “WordPress” svetaines arba įskiepius, o vėliau teikdami “WordPress” prieglobos paslaugas, palaikymą arba remontą. Jei nesate programuotojas, apsvarstykite galimybę pasinaudoti šablonais pagrįsta technika, kad sukurtumėte ekonomiškas “WordPress” svetaines.

Kodėl WordPress?

1. Bendradarbiavimas

WordPress turi didžiulę naudotojų bendruomenę, kuri padeda vieni kitiems. Subreddituose diskutuojama apie WordPress, temas, įskiepius ir kitas temas. Be to, yra daugybė svetainių, skirtų WordPress švietimui (pavyzdžiui, MOJO tinklaraštis). Tai fantastiški įrankiai, tačiau nepamirškite, kad “WordPress” sukūrė viena didžiulė komanda.

Kai kurie mokiniai jau naudojasi WordPress bendruomenės galimybėmis, kad aptartų idėjas ir paprašytų skaitytojų atsiliepimų.

2. Problemų sprendimas

Kai pradėsite dirbti su svetaine, turėsite užsibrėžtą tikslą. Norėčiau turėti portfelio svetainę su tuo nuostabiu slinkimo veiksmu. Tai vadinama paralakso funkcija (puikų paralakso paveikslėlio pavyzdį galima rasti svetainės antraštėje). Turėsite atlikti tam tikrą tyrimą, rasti įskiepį arba kodo gabalėlį ir išmokti jį įtraukti į savo “WordPress” temą.

Netgi mokantis “WordPress” pagrindų reikia mokytis, eksperimentuoti, priimti sprendimus ir spręsti problemas. Daugelis įmonių šias savybes laiko “minkštaisiais įgūdžiais”. Jie nėra jūsų mušinėjimo vidurkis; jie yra gerokai aukštesni. Šių gebėjimų mokymasis gali padėti jums sukurti veiksmingą procedūrą. Tikrai naudinga turėti veikiančią techniką. Ji yra labai svarbi.

3. Struktūra

Svetainės išdėstymas, puslapių ir tinklaraščio įrašų sudarymas, mokymasis, kaip padidinti SEO (optimizavimą paieškos sistemoms), – visa tai reikalauja išankstinio apgalvojimo. Galbūt esate susipažinę su svetainės navigacijos meniu.

Kad jie būtų naudingi jūsų skaitytojams, turite atsižvelgti į srautą ir svetainės patirtį. Pavyzdžiui, ką patalpinsite pagrindiniame puslapyje, jei esate menininkas? Ir kaip galite pademonstruoti savo metodą, suskirstydami projektą? Kai yra tiek daug judančių sudedamųjų dalių, išmokstama iš anksto planuoti ir būti aktyviam.

4. Bendravimas

Sukurdami tinklaraštį “WordPress” svetainėje galite naudotis fantastiška bendravimo praktika. Pasak Stepheno Kingo, rašymas “niekuo nesiskiria nuo miego režimo”. Daugiau praktikos, skaitymo ir buvimo.

Tinklaraštis nėra vienintelis būdas rašyti savo svetainėje. Rašyti reikia visur – nuo mygtukų iki antraščių ir el. pašto registracijos formų. Taip pat būtinas geras vizualinės komunikacijos pojūtis. Dėl tokio požiūrio išmoksite būti aiškūs, glausti, paprasti ir pasitikintys savimi. Jis taip pat gerai pritaikomas kalbant viešai, imant interviu, siunčiant el. laiškus ir kitais atvejais.

Apibendrinant

Kad ir kur nuvestų jūsų nuotykis, pakeliui tikrai smagiai praleisite laiką, ir galbūt šis straipsnis suteikė jums keletą naudingų patarimų, padėsiančių žengti pirmuosius žingsnius

Taip pat rekomenduojame perskaityti:

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu