Verslas Media

Pagrindiniai ,,pigių” ir ,,brangių” svetainių skirtumai. (Išsamiai)

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės
Ar kada nors susimąstėte, kodėl kai kurios įmonės už interneto svetainę moka dešimtis tūkstančių eurų, kai kita įmonė sumokėjo vos kelis šimtus eurų? Ar yra didelis skirtumas tarp brangios, pigios ir nebrangios interneto svetainės? Ką rinktis?

Straipsnio temos trumpai:

Ar kada nors susimąstėte, kodėl kai kurios įmonės už interneto svetainę moka dešimtis tūkstančių eurų, kai kita įmonė sumokėjo vos kelis šimtus eurų? Ar yra didelis skirtumas tarp brangios, pigios ir nebrangios interneto svetainės? Ką rinktis?

Mažoms įmonėms mes visada sakome, kad kaina yra labai svarbi, tačiau ,,prieinama” interneto svetainės kaina visada bus daug ekonomiškesnis ilgalaikis sprendimas nei pigi svetainė.

Vertėtų pasisaugoti! Svetainių kūrimo įmonės, įskaitant ir tas, kurios save vadina profesionaliomis interneto dizaino kompanijomis, dažnai skelbia itin mažą kainą kaip strategiją, patraukti klientų srautus. Tačiau ši žema kaina virsta tik iliuzija, kai (tik vėliau) supranti, ką iš tikrųjų siūlo interneto dizaino įmonė … ir tada, ką tenka mokėti už visus „neprivalomus“ priedus ar pakeitimus.

Prieš pradedant gilintis į konkrečius skirtumus, norime apibrėžti kainų terminus apie kuriuos kalbėsime toliau:

Brangus – turintis daug išlaidų, reikalaujantis daug jėgų, vargo sunkiai atliekamas. Brangūs produktai dažniausiai yra itin aukštos kokybės ir yra pranašesni už visus kitus.

Įperkamas – paslauga ar produktas kurį galima sau ar savo verslui leisti, jis yra finansinių galimybių ribose, tai pakeičia brangiausius aukščiausios klasės produktus, o vartotojai perka prieinamus produktus, kai mokama kaina priklauso nuo kokybės, o ne nuo riboto biudžeto.

Pigus – lengvas atlikti, paprastas, nesudėtingas, menkavertis, prastas. Pigūs produktai ar paslaugos nepasiturinčios valstybės vartotojui dažnai yra lyg lobis, tačiau suprantama, kad jie truks tik trumpą laiką, neatneš naudos, nes jie vertinami kaip prastos kokybės, palyginti su kitais.

Kad ir kaip norėtųsi galėti lengvai, vienu sakiniu paaiškinti kiekvienam žmogui kuo skiriasi brangios ir pigios svetainės, to padaryti neįmanoma, kadangi, kaip ir daug kur, reikia išmanyti apie šią sritį.  Būtent dėl šios priežasties visdar egzistuoja ,,pigių” ar ,,nemokamų” svetainių kūrėjai, kaip ir ,,nemokamos” kūrimo platformos apie kurias plačiau klabėsime kitame straipsnyje.

Tačiau, toliau išsamiai paaiškinsime esminius skirtumus!

Straipsnio turinys:

KODĖL GALBŪT SVARSTOTE APIE PIGESNĘ SVETAINĘ?

Yra daugybė priežasčių, kodėl galite svarstyti apie pigios svetainės kūrimą.

Jūs vadovaujate mažam verslui, o viskas, ko jums reikia, yra „pigi“ svetainė.

Daugelis verslo savininkų nelaiko internetinių svetainių svarbiausiomis rinkodaros priemonėmis. Tačiau turėdami puikią svetainę galite sulaukti daug daugiau klientų ir užsakymų, nei galėtumėte pagalvoti. Tai susiję ne tik su Jūsų verslo idėjų ar paslaugų perteikimu Jūsų svetainėje. Tai yra susiję ir su tokios svetainės turėjumu, kuri yra optimizuota, kad ją būtų galima rasti.

Norisi kažko „paprasto“ – bent taip manote.

Svetainės gali būti sudėtingesnės nei matomos paviršiuje. Manote, jog norite kažko paprasto, bet ar tai bus paprasta? Internetinės svetainės paprastumas yra susijęs ne tik su tinklalapio puslapių skaičiumi, bet ir su išdėstymo „paprastumu“. Veikiau sistemos, sukuriančios tuos puslapius. Svetainė, kuri atrodo „paprasta“, gali būti gana sudėtinga.

Jūsų biudžetas yra labai ribotas.

Pakankamai sąžininga, tačiau prieš užsisakant svetainę, gerai apsvarstykite savo nišą, jos priklausomybę nuo skaitmeninės rinkodaros ir kiek galimai uždirbtumėte gavę naują užsakymą, tada apsvarstykite kokią svetainės kokybę galite gauti už jūsų pasirinktos investicijos dydį. Dažniausiai pigi svetainė net neatsiperka nes ji tiesiog neverta.

Džiaugiatės, nes manote, kad radote puikią agentūrą už mažą kainą.

Kalbėjotės su svetainių kūrimo agentūra ir buvote įsitikinę, jog viskas, ko jums reikia tai jų pigios svetainės. Netgi apsidžiaugėte jog radote tokį pigų sprendimą. Tačiau visada reikia apsvarstyti keletą dalykų. Kaip aplamai kai kurios agentūros gali pasiūlyti tokią mažą kainą?

KAIP KAI KURIOMS AGENTŪROMS PAVYKSTA PASIŪLYTI TOKIAS ŽEMAS KAINAS?

Maža kaina dažnai būna tik iliuzija, reklaminis triukas.

Žinome daug atvejų kai svetainių sukūrimą agentūros reklamuoja net nemokamai, tačiau nebuvo nė karto kai pasigilinus į jūsų siūlomas sąlygas svetainė būtų išties nemokama. Dažniausiai pigios arba nemokamos svetainės turi žymei didesnį metinį mokestį, dėl ko praėjus keliems metams ji tampa brangesnė nei mokant iškarto. Taip pat svetainės nebūna optimizuojamos tinkamai, dažnai turinį reikia įkelti patiems, kurti puslapius, kas nepatyrusiam užtrunka daug laiko.

Agentūra naudoja ,,nulaužtus” arba ,,piratinius” įskiepius ar temas.

Daugelis agentūrų, kurios siūlo pigesnes svetaines, naudos piratinius papildinius ar temas. Tai ne tik neetiška ir neteisėta. Tai taip pat pažeidžia jūsų svetainės saugumą. Šie papildiniai ir temos gali būti atsiųsti iš abejotinų vietų. Be to, jie greičiausiai nebus atnaujinami todėl kyla svarbių saugumo problemų. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip įsilaužėliai nulaužia „WordPress“ svetaines, yra pasenusi programinė įranga.

Agentūrai nerūpi optimizavimas ir vidinė svetainės struktūra.

Internetinės svetainės dizaino ir kūrimo paslaugoms didelę įtaką daro 60/40 taisyklė. Tai reiškia, kad 60% viso darbo užima tik 40% laiko, o paskutiniai 40% užima 60% laiko. Darbas, kuriam atlikti reikia mažiau laiko, tai yra svetainės dizainas, išdėstymas, tekstų ir nuotraukų įkėlimas. Tačiau yra ir ne taip gerai matoma svetainės pusė, tai jos bendras užbaigtumas, struktūra, optimizavimas ir stebėjimas, kas užtrunka daug laiko. Tai reiškia, kad įmonės, norinčios sumažinti išlaidas, dažnai praleidžia paskutinius 40 proc. Kaip tai veikia Jus? Jūsų svetainė netobulės, nebus greita, saugi ar optimizuota paieškos sistemoms, priešingai nei tinkamai sukurta svetainė.

KAIP PIGIOS SVETAINĖS VEIKIA JŪSŲ VERSLĄ?

Pigios svetainės nėra optimizuotos paieškos sistemoms.

Pigios internetinės svetainės suteikia jums žymei mažiau klientų, nes jos nėra optimizuotos paieškos sistemoms. Įvairiausi veiksniai daro įtaką jūsų reitingui „Google“ ir todėl, tai daro didelę įtaką jūsų svetainės galimybei pritraukti lankytojų ir paversti juos klientais.

Blogai sukurtos svetainės yra lėtesnės.

Internetinės svetainės krovimo greitis yra veiksnys, į kurį dauguma žmonių neatsižvelgia valdydami savo svetainę. Tačiau, tai vienas iš tų dalykų, kurį iškart pastebime apsilankę lėtoje svetainėje. Tampa labai apmaudu, kai tik tai pamatai. „Google“ tai taip pat žino ir vertina jus blogiau, jei jūsų svetainė yra per lėta. Kodėl? Nes „Google“ ir kitos paieškos sistemos nori suteikti savo klientams geriausią patirtį ir aktualiausią informaciją. Jei jūsų svetainės įkėlimas užima daug laiko, lankytojai išjungs jūsų svetainę ir nebeliks puslapyje ilgiau. „Google“ tai žino ir naudoja šią metriką, kad nustatytų jūsų tinklalapio kokybę. Iš tikrųjų, pasak „Google“, svetainės greitis yra patvirtintas svetainių reitingavimo signalas.,,Google” nuoroda: Greitis dabar yra vienas iš
„Google“ paieškos ir skelbimų reitingavimo faktorius.

Vienas aišku, labai svarbu padaryti greitą interneto svetainę. Bet kas tokio sunkaus, padaryti svetainę greitą? Kodėl agentūros tiesiog nedaro greitesnių svetainių?

Atsakymas paprastas, gero svetainės krovimo greičio gavimas yra ilgas procesas.

Konkurentų sukurtos svetainės rodmenys, prieš tai kai mes ją perdarėme. „GTMetrix“ greičio matuoklės duomenys.

Svetainių spartinimas gali užtrukti ilgai. Kūrėjai neturi laiko, su tokia kaina įgyvendinti šiuos pakeitimus. Kai mokate 400 eurų už svetainę, negalite tikėtis, kad jie atliks šiuos pakeitimus, kadangi kūrėjams nebūtų pelningas internetinės svetainės optimizavimui reikalingas laikas, svetainė prisidės prie didžiulės lėtų interneto svetainių jūros. Daug kas tarp klientų nepaiso svetainės įkėlimo greičio, nebent jis būtų tikrai tragiškas. Daugelis žmonių supranta svetainę kaip sukurtą gerai, jei dizainas yra gražus, o ne tuo atveju, jei yra optimizuotas krovimo greitis.

„GTMetrix“ greičio matuoklės duomenys, puslapio kurį kūrėme mes.

Gerai sukurtos svetainės įkėlimo laikas turėtų būti iki 3 sekundžių. Informacija ekrane turi pasirodyti daug greičiau nei yra užkraunama visa likus svetainės informacija, arba kai pakraunama daug informacijos, reikėtų naudoti išankstinio įkėlimo įrankį ,,preloader” (nedidelę besisukančią piktogramą svetainės viduryje).

Pigios svetainės negeneruoja gero dinaminio turinio.

Vidinės svetainių struktūros, skirtos joms augti, dažnai nėra optimizuojamos. Kai mokate už pigią svetainę, joje greičiausiai nebus plačių dinaminio turinio generavimo sistemų. Paieškos sistemos mėgsta naują turinį. Tarkime, kad negalite dinamiškai generuoti puslapių pagal turinio valdymo sistemoje įvestą informaciją. Tokiu atveju greičiausiai negalėsite lengvai sukurti naujo turinio, įkelti straipnsių, kad galėtumėte geriau reitinguoti paieškos sistemose. Arba įkeliamo turinio dizainas pernelyg skirsis nuo bendro svetainės dizaino.

Prasta vartotojo sąsaja ir jo patirtis.

Kurdami svetainę, pirmiausia pradedame tyrimais ir planavimais, kaip aplenksime konkurentus. Kiekvienas puslapis ir elementas turėtų būti sukurti dėl tam tikrų priežasčių. Svetainė auga ne delto jog ji tiesiog egzistuoja. Turi būti daromi nuolatiniai pakeitimai, priežiūra ir vertinama auditorija, kaip ji elgiasi svetainėje, stengiamasi kad jie sugrįžtų. Taip turi būti keliamas naujas turinys susijęs su tuo metu esama auditorija. Pavyzdžiui, mes sukūrėme šį puslapyje ir jame planuojame sukurti naudingos informacijos katalogą įvairių verslų savininkams. Čia yra pateikiama informacija gaunama iš mūsų pačių patirties profesionalioje pramonėje, ir mes tikrai tikime, kad tai yra vertinga informacija.

Palyginimui, blogai sukurta svetainė greičiausiai bus padaryta su šablonu. Šablonai dažniausiai nėra pritaikyti kurti puslapių su konkrečiais išdėstymais, juose yra bendros sekcijos kuriose yra tik pakeičiamas tekstas ar nuotraukos. Nors naudojant šiuos „visiems tinkamus“ sprendimus gali atrodyti tinkama svetainė, daug laiko jie nebus optimizuoti gerai vartotojo patirčiai, o norint bent kažką pakeisti reikės daugybės modifikacijų. Mums apmaudu stebėti svetainių kūrėjus ar dizainerius kurie bando apeiti šablonų apribojimus naudodami abejotiną praktiką. Pavyzdys galėtų būti laikas, kai turėjome iš naujo perkurti visą kliento svetainę, nes kita agentūra naudodama lėtą el. Parduotuvės šabloną sukūrė daugiau nei 20  svarbių puslapių, nesusijusių su el. Prekyba. Bėda buvo jog puslapių įkėlimas užtruko 12 sekundžių, naršymo patirtis nebuvo intuityvi ir visas tas maketas atrodė labai prastai. Galiausiai klientui teko mokėti du kartus už 20 puslapių ir visą svetainę, kol galiausiai gavo profesionalų ir optimizuotą sprendimą.

„Pigios“ svetainės ilgainiui dažnai tampa brangesnėmis.

Teisingai. „Pigios“ svetainės ilgainiui gali būti daug brangesnės. Daugiau nei 50% mūsų verslo sudaro klientai, kurie nebuvo patenkinti savo ankstesne svetainės kūrimo agentūra. Galbūt tai skamba nekaip, mes žinome, bet išgirskite mus teisingai.

Norint pakeisti, atrodo mažą detalę, tenka mokėti daug.

Galbūt Jums kaip ir daugeliui jau yra tekę susidurti su didžiuliu galvos skausmu kai reikėjo mažų svetainės pakeitimų, tačiau buvo itin sunku rasti kompaniją kuri tai pakeistų arba teko mokėti nemenkus pinigus už tai?

Pavyzdys: prieš maždaug mėnesį, su mumis susisiekė viena moteris, jai prieš pusę metų su kita agentūra buvo sukurta el. parduotuvė, tačiau ji bei jai artimi žmonės pastebėjo jog yra labai nepatogus ir beprasmiškai apkrautas viršutinis svetainės meniu. Ji sumastė kaip nori jog atrodytų jos svetainės meniu, nupiešė su piešimo programa ir paprašė tos pačios agentūros pakeisti meniu pagal moters viziją. Agentūra žinojo jog kuriant svetainę jie naudojo šabloną ir dėlto, tam, kad pakeisti meniu, reikės skirti nemažai laiko perprogamuojant visą šabloną. Agentūra moteriai nenorėjo pripažinti jog tai padaryti sunku ir kainuos daug pinigų, dėlto paprasčiausiai atsisakė šio darbo. Moteris praleido daug laiko ieškodama kas galėtų pakeisti meniu, bet niekas kas žiūrėjo nenorėjo apsiimti šio darbo. Galiausiai moteriai teko mokėti virš 100 eurų, kad pagaliau kažkas pakeistų meniu.

Juk tai tokie dideli pinigai dėl tokio mažo pakeitimo! Ir viskas dėl agentūros kuri pasirinko kurti tokią svetainę su šablonu. Tokių pavyzdžių girdėjome begalias, bet net iki šiol visdar kuriamos tokios ,,pigios” svetainės, nes žmonės paprasčiausiai nežino su kuo prasideda užsisakant svetainę.

Dėl visų išvardintų priežaščių, mes šablonus renkamės tik labai išimtais atvejais, kai svetainės reikia itin greitai, už mažą biudžetą, trumpalaikiui sprendimui, kai nėra labai svarbus internetinės svetainės pritaikymas vartotojui. Paprastai mes kuriame tik profesionalias, unikalias bei optimizuotas svetaines, kurias visada bus galima keisti, pildyti ir taikyti atsižvelgiant į lankytojo patirį svetainėje ar betkokią savininko viziją.

Dažnu atveju norint optimizuoti pigią svetainę turėsite ją visą perkurti.

Mes matėme tiek daug pavyzdžių, kai įmonės perka svetaines už kelis šimtus eurų ir vėliau stebisi, kodėl jie neauga internete. Paprastai priežastis yra ta, kad yra tiek daug gyvybiškai svarbių svetainės komponentų, ne tik svetainės dizainas, ką matote paviršiuje. Daugelis įmonių nusprendžia kreiptis į tam tikras svetainių kūrimo įmones tik dėl dizaino atnaujinimo. Deja, yra labai daug dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti norint turėti augančią svetainę, tačiau tie dalykai dažnai nepastebimi. O kas atnaujins svetainės programinę įrangą, kad užtikrintų tinklapio saugumą? Ar svetainė pakankamai greita? Kaip galite sukurti naują, įdomų turinį savo auditorijai ir paieškos sistemoms? Koks optimizavimas aplamai buvo atliktas, kad jūsų svetainė galėtų augti? Kokių veiksmų galima imtis norint daugiau lankytojų paversti į klientus? Tai tik nedidelis dalykų sąrašas, kurie yra gyvybiškai svarbūs, bet nėra akivaizdūs nieko neįtariančių klientų akiai. Gavę prastą svetainę ir susipratę jog reikia pakeitimų, net negalėsite tinkamai optimizuoti ir tvarkyti svetainės, teks ją perkurti nuo nulio.

Prastai sukurtų svetainių saugumas yra abejotinas.

Jei jūsų svetainės kūrėjas nekalbėjo apie priežiūrą, tai jūsų tinkalpis gali turėti saugos trūkumų.

Pavyzdžiui, svetainių valdymo sistema „WordPress“ dabar valdo apie 40% tai apie 10 milijonų svetainių. Nuo 2017 m. „WordPress“ yra „HackerOne“ programos dalis, kur žmonės apdovanojami už įsilaužimą į svetaines ir jų pažeidžiamumų radimą.

Pati „WordPress“ nėra nesaugi. Deja, žmonės, kurie kuria jūsų svetainę, sukuria didžiausią pažeidžiamumą. Dažniausios klaidos:

 • Veikia su pasenusia „WordPress“ versija
 • Pasenę papildiniai su pažeidžiamumais
 • Naudojami ,,nulaužti” / piratiniai papildiniai ar temos
 • Nėra SSL sertifikato
 • Nepatikimas, nesaugus svetainės hostingas (nebūtinai pigus).

Patikima agentūra nuolat atnaujins jūsų papildinius ir temas. Jie turės patikimas atsargines svetainės kopijas ir kitas atsargumo priemones, kad įsilaužėliai negalėtų ,,nulaužti” jūsų svetainės. Žinoma nieko nėra „neįmanoma“, bet jei pakeliui strategiškai pastatysite daugiau kliūčių, įsibrovimas bus kur kas mažiau tikėtinas, o svetainės atstatymas bus daug sklandesnis.

KAS YRA BRANGIOSE SVETAINĖSE BET NĖRA PIGIOSE?

Daug laiko yra skiriama suprasti klientą, jo verslą, problemas bei tikslus.

Prieš pradėdami kurti Jūsų svetainę, mes visada stengiamės visiškai suprasti Jūsų verslą ir klientų poreikius. Mes susipažįstame su jūsų industrija, konkurentais ir tuo, kur jūs esate rinkoje. Tai leis mums sukurti svetainę, kuri tikrai galėtų bendrauti su Jūsų lankytojais ir sustiprinti pasitikėjimą jūsų verslo perspektyvomis.

Neišleisdami laiko iki galo suprasti Jūsų verslą, kaip galime užtikrinti, kad jūsų nauja svetainė bus pritaikyta pagal Jūsų vertybes ir klientų poreikius?

Matome begalo daug svetainių, kurios veikia blogai ir niekada negeneruoja investicijų grąžos, nes kūrėjai praleidžia šį svarbų pirmąjį žingsnį. Jie skuba tiesiai į projektavimo etapą, neatlikdami tyrimo.

Nauja jūsų svetainė atliks pardavimo pagrindą už jus.

Jūsų svetainė turi atlikti darbą. Viskas gerai turint „gražią“ svetainę, tačiau ji turi sugeneruoti klientus.

Mes sukursime jūsų svetainę atsižvelgdami į konkretų tikslą. Mes paimsime informaciją iš savo tyrimų ir sukursime jūsų puslapius taip, kad kalbėtumėte tiesiai į jūsų tikslinę rinką. Taip pat jūsų svetainėje naudosime tam tikrus raginimus ir turinį, kad paskatintume jūsų perspektyvius lankytojus žengti kitą žingsnį su jumis.

Kiti interneto dizaineriai gali neskirti laiko sukurti į konversiją orientuotą svetainę. Jie gali visiškai praleisti šį veiksmą ir greičiausiai nepadarysite pardavimo.

Svetainės yra unikalios, nešabloninės, sukurtos būtent jūsų poreikiams.

Kiekviena mūsų sukurta svetainė yra unikali.

Tikėkite ar ne, bet daugybė interneto „dizainerių“ iš tikrųjų nieko nekuria. Jie naudojasi iš anksto paruoštais šablonais ar temomis kurdami jūsų svetainę. Jie tiesiog nusipirks internetinio brokerio šabloną už maždaug 30 eurų ir tada įdiegs jį jūsų svetainėje. Tai nebūtinai yra blogas dalykas, jei tai darote patys, bet jei mokate interneto dizaineriui ir jie naudoja šabloną, ką iš tikrųjų gaunate už savo pinigus? Mums nepatinka šablonai, žinome, jog jie yra labai riboto redagavimo ir jie dažnai turi daug nereikalingų funkcijų, kurios gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą.

Visas savo svetaines kuriame visiškai naujas. Kiekvienas mūsų klientas gauna unikalią svetainę, specialiai sukurtą tik jų verslui. Ji pritaikytas taip, kad kalbėtų tiesiogiai su tiksline jūsų auditorija.

Svetainė visada bus pasiekiama, veikianti, priklausys tik Jums ir bus redaguojama be jokių mokesčių.

Jūsų svetainė bus matoma visame pasaulyje 24 valandas per parą ir 365 paras per metus. Taip pat jei jūsų svetainė bus sėkminga, jums reikės visiškos prieigos, kad galėtumėte iškart pridėti, redaguoti ir ištrinti dalykus. Sukūrę naują jūsų svetainę, mes išmokysime, kaip patiems atlikti pakeitimus. Turėsite visišką prieigą prie savo svetainės informacijos, kad galėtumėte atnaujinti ją bet kada. Jūsų svetainė privalo priklausyti tik Jums! Taip pat ir viskas kas susiję su svetaine, domenas, hostingas bus tik jūsų valioje ir betkada galėsite keisti paslaugų teikėją ar atlikti betkokį svetainės elementų pakeitimą. Svetainės redagavimas niekada nereikalaus kardinalaus perkūrimo o pakeitimai niekada nebus brangūs.

Nepriklausomas, pagal kokybę ir kainą geriausias hostingas jūsų šalyje.

Suprantama, kad turėti vizualiai patrauklią internetinę svetainę yra naudinga visiems verslams kurie stengiasi pritraukti naujus lankytojus ar išlaikyti klientus. Tačiau kaip jau minėjome, grožis nėra viskas. „Google“ duomenimis, jei svetainė kraunasi 1-3 sekundes, yra virš 30 % tikimybė, jog ją vartotojas paliks, lyginant su svetaine, kuri užsikraus greičiau nei per 1 sekundę. Trumpai tariant, net jei daug investuosite į dizainą ir puslapio lankstumą ir net jei optimizuosite svetainės greitį, bet turėsite problemų su hostingu, prarasite daugybę lankytojų.

Hostingas – neatskiriama ir labai svarbi svetainės dalis, tai virtuali erdvė, serveris kuris yra nuomojamas iš tiekėjo, kuris palaiko jūsų tinklapio veikimą serveryje 24/7.

Taigi, nuo hostingo kokybės priklauso serverio atsako laikas, kuris prisideda prie bendro svetainės užkrovimo greičio. Jei tinklalapis kraunasi 5 sekundes ar ilgiau, jį paprasčiausiai anksčiau laiko palieka praktiškai visi lankytojai, o jūs tiesiog prarandate progą užmegzti ryšį su šiais potencialiais klientais. Kiekvienas geras programuotojas žino, kaip svarbu optimizuoti svetainės kodą, bet apie pasirinktą hostingo tiekėją mažai kas susimąsto, dar mažiau kas supranta ir žino tikrąją situaciją. 

Mes domimės atliekamais tyrimais, bei iš savo patirties žinome kokie hostingai yra greičiausi ir geriausi pagal savo kainą. Remiantis įvairiais tyrimais, pavyzdžiui, techonologijos.lt atliktu populiariausių hostingų serverio atsako laiko tyrimu, matome jog hostinger.lt, savo darbą atlieka ko ne geriausiai. Mūsų partneriai hostinger yra įsikūrę Lietuvoje, tačiau jų bazės per 9 metus paplito daugiau nei per 170 šalių, o jų paslaugomis naudojasi 29 milijonai vartotojų. Kaip ir daug kur teigiama, hostinger yra geriausi Lietuvoje pagal savo greitį, kainą bei darbuotojų pagalbą klientui.

Mums yra labai apmaudu žiūrėti, kai kitos svetainių kūrimo agentūros klientams įsiūlo brangius, lėtus serverius kurie taip pat dar būna sujungti ir su kitomis jų kurtomis svetainėmis, todėl klientas net negauna pilnos prieigos prie savo nomuojamo serverio. Jau nesuskaičiuojamą kiekį kartų esame perkėle klientų hostingus pas patikimą tiekėją, taip sumažindami išlaidas ir pagerindami svetainės greitį. Klausimas, kodėl aplamai kitos agentūros renkasi prastesnius hostingo tiekėjus? Atsakymas yra gana paprastas, kuriant svetainę kuo pigiau, jie uždirba ir nuo jūsų hostingo, kadangi patys pigiau nusiperka serverį kuriame telpa daug svetainių ir tokiu būdu pernomuoja vietą užsidirbdami vieną kitą eurą. Na, arba tiesiog nesidomi ir perka tą kurį įprato.

Taip pat, jau ilgą laiką esame jų partneriai, todėl turime asmenį nuolaidos kodą kurį visada pritaikome padėdami mūsų klientams bent šiek tiek sutaupyti.

Jūsų svetainė kuriama atsižvelgiant į paieškos sistemas, o svetainės krovimo greitis bus žaibiškas.

Jei norite, kad jus rastų internete, paieškos sistemų NEGALIMA traktuoti kaip iš anksto neapgalvotų. Turime daug patirties optimizuojant paieškos sistemas (SEO), todėl kurdami naują svetainę turėsime būti labai atsargūs, kad įsitikintume, jog ji sukurta taip, kad būtų patogi netik lankytojui, bet ir paieškos sistemoms.

Prieš tai kai „Google“ rodys jus paieškos rezultatų sąraše, jie norės, kad jūsų svetainė atitiktų tam tikrus kriterijus.

Yra tiek daug svarbių veiksnių, kurie gali turėti įtakos jūsų paieškos sistemų reitingams, pavyzdžiui:

 • Svetainės krovimo greitis (turi būti iki 2-3 sec)
 • Puikiai optimizuota ir telefonams.
 • Vaizdo failų pavadinimai
 • URL – puslapių adresai
 • Puslapių antraštės
 • „Alt Tags“
 • Paveikslėlio dydis
 • Ir daug daugiau

Jūs turite būti įsitikinę, kad jūsų interneto dizaineris daro tai ir pateikia lengvą, gerai optimizuotą svetainę.

Kai kurios kitos agentūros, kurdamos svetainę, neatsižvelgs į paieškos variklio reikalavimus, o jūs galų gale mokėsite už tai vėliau. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie SEO ir kada „Google“ reitingas gali būti aukštas, skaitykite kitus mūsų straipsnius.

Visada sulauksite pagalbos ar protingo patarimo iškilus naujai idėjai ar problemai.

Po tyrimo etapo mes pradedame kurti jūsų svetainę atsižvelgdami į jūsų galutinį tikslą – ar tai būtų pardavimų didinimas, ar el. Pašto adresų rinkimas, ar net prekės ženklo atpažinimas. Mes kuriame svetaines, kurios daro tai, ko norite jūs. Norėdami tai padaryti, būsime atviri savo požiūriu ir pasiūlymais. Taip pat, pasakysime, kai nemanysime, kad kažkas veiks, remdamiesi savo ilgamete patirtimi kuriant konvertuojančias svetaines. Pokalbio pabaigoje visada nusprendžiate Jūs, tačiau pastebime, kad mūsų klientai labai vertina mūsų partnerystę ir bendras pastangas, kurių reikia jų tikslams pasiekti.

Mes taip pat patarsime bei padėsime išnaudoti visas Jūsų svetainės galimybes. Svetainė neturėtų egzistuoti vakume! Ji turėtų būti lanksti ir nuolat auganti. Mes teikiame pagalbą nuo turinio rinkodaros iki socialinės žiniasklaidos. Proceso metu visada turėsite daug klausimų ir norėsite, kad kas nors jums patartų. Tikėtina, kad su šiais klausimais susidūrėme daug kartų anksčiau. Štai keletas dažniausiai užduodamų klausimų, kuriuos klientai mums užduoda kasdien.

Būsite išmokyti kaip naudotis, keisti ar pildyti savo svetainę.

Po svetainės sukūrimo darbų jūs gausite prieigą prie mokomųjų vaizdo įrašų serijos, kurioje suskirstysime kiekvieną jūsų svetainės elementą ir parodysime, kaip per kelias sekundes atlikti pakeitimus. Jūs visada turėsite prieigą prie šių vaizdo įrašų, jei jums jų reikės, ir mes mielai įrašysime daugiau, jei tik turėsite klausimų, kurie dar nėra aptarti.

Kitos interneto dizaino įmonės gali nesuteikti jums prieigos prie savo svetainės. Jie gali norėti toliau kontroliuoti Jūsų svetainę ir reikalauti apmokėjimo, kad atliktumėte pakeitimus. Mes tai matome nuolat, o kai kuriais atvejais nedidelių pakeitimų atlikimas gali kainuoti šimtus eurų.

Net jei jie jums suteikia prieigą, nebūtinai žinosite, kaip ja naudotis. Nelabai naudinga.

Bus suteiktos geriausios ir lengviausios darbo priemonės.

Mes suteikiame visus geriausius internetinius įrankius, kad jūsų svetainė puikiai atitiktų jūsų verslo poreikius.

Jūsų svetainė bus pilnai aprūpinta visomis geriausiomis funkcijomis, tokiomis kaip interaktyvi vaizdų galerija, patraukli vaizdo įrašų biblioteka, lengva puslapio programinė įranga, socialinių tinklų bendrinimo galimybės ir daug daugiau. Mes perkame visus reikalingiausius papildinius ir juos nustatome, todėl jums nebereikia rūpintis.

Kai kurios kitos interneto dizaino kompanijos suteiks jums tik minimumą. Jie įdiegs tik nemokamus papildinius, kurių funkcijos yra ribotos. Šie papildiniai gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą ir sukelti problemų vėliau.

Matysite ir visada žinosite kas yra daroma kūrimo eigoje.

Visą jūsų svetainės kūrimo procesą mes jums reguliariai atsiųsime naujienas. Gausite išsamius vaizdo įrašus ir ekrano kopijas, kad galėtumėte matyti, ką padarėme nuo tada, kai kalbėjome paskutinį kartą.

Kai kurios interneto dizaino kompanijos atnaujins jus tik vieną ar du kartus per visą procesą (paprastai po to, kai jums teks juos vytis). Dėl to gali būti sunku sekti dalykus, jau nekalbant apie tai, kad jei kažkas jums nepatinka, kai projektas bus baigtas, gali prireikti daugiau laiko ir pinigų grįžti ir atlikti pakeitimus.

Beto, jeigu jau turite svetainę bet mums reikia ją perkurti, mes naudojame išorinius serverius sukurti jūsų svetainę. Ten jūs matysite savo naują svetainę visą kūrimo laikotarpį, tačiau jūsų pagrindinė svetainė išliks veikianti ir funkcionali. Po kūrimo darbų mes greitai perkeliame visą svetainę ant jūsų domeno, taip atsinaujinate per vieną dieną ir neprarandate tų lankytojų kurie rado jus svetainės kūrimo metu. 

Sąrašas platus, įvairių funkcijų galimybės taip pat.

Šiame ilgame straipsnyje stengėmės detaliai nurodyti skirtumus tarp pigių ir brangių svetainių. Tačiau, reikia suprasti, jog internetinės svetainės gali turėti begalę funkcijų, dirbti skirtingiems verslo sektoriams. Todėl, kiekvienos svetainėje esančios funkcijos, kurių išvardinti tiesiog neužtektų laiko, kokybė ir veikimas kardinaliai skiriasi pigiose bei brangiose svetainėse.

APIBENDRINIMAS

Apibendrinant galima pasakyti, kad verslai turėtų atlikti daugybę tyrimų, prieš priimdamas sprendimą dėl internetinių svetainių agentūros. Pigiai pagamintų svetainių trūkumus, deja, sunku pastebėti iš paviršiaus, ir jie gali apimti siaubingą svetainės greitį, saugumą, optimizavimą, dizainą ir dar kur kas daugiau. Puiki svetainė turės ne tik gražų svetainės išdėstymą, bet ir bus optimizuota, greita ir saugi. Aš tikiu, kad perskaitę šį straipsnį galite suprasti, kodėl verta mokėti daugiau už savo verslo internetinę svetainę. Bei kodėl pigios svetainės dirba prieš jus, o ne Jums.

Taip pat rekomenduojame perskaityti:

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu