Verslas Media

Ar ateityje reikės svetainių kūrimo agentūrų? 2023 m. prognozės

Kas yra dirbtinis intelektas ir kaip panaudoti internetinių svetainių kūrime
Svetainių kūrimas - tai sritis, kuri ir ateityje bus paklausi, nes technologijos tobulėja, o įmonės ir toliau remiasi svetainėmis kaip pagrindine bendravimo ir prekybos priemone. Verslas Media, neatsilieka nuo naujausių technologijų ir tendencijų, kad sukurtų interaktyvias, mobiliesiems įrenginiams pritaikytas svetaines, atitinkančias klientų poreikius, nesvarbu, ar tai būtų e. prekyba, dirbtinio intelekto integracija, balso atpažinimas, ar virtuali ir papildyta realybė. Verslas Media siekia padėti klientams pasiekti jų tikslus, kurdama greitas, saugias ir SEO optimizuotas svetaines. Esame įsitikinę, kad interneto svetainių paklausa ateityje ir toliau augs, ir esame pasiryžę būti šio augimo dalimi. Sužinok daugiau faktų apie tai šiame straipsnyje.

Straipsnio temos trumpai:

Svetainių kūrimas yra svarbi ir nuolat besivystanti sritis, kuri bus paklausi ir ateityje. Internetas ir skaitmeninės technologijos tapo neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi, o įvairaus dydžio įmonės ir organizacijos, norėdamos bendrauti su klientais ir vykdyti prekybą, remiasi interneto svetainėmis.

Tobulėjant technologijoms ir toliau didės interaktyvių, mobiliesiems įrenginiams pritaikytų ir visiems prieinamų svetainių poreikis. Be to, plintant elektroninei prekybai, didės saugių ir patikimų internetinių parduotuvių poreikis.

Be to, tobulėjant technologijoms, vis labiau plinta tokios naujos technologijos kaip dirbtinis intelektas, balso atpažinimas ir virtualioji realybė, todėl bus kuriamos interaktyvesnės, asmeniškesnės ir dinamiškesnės svetainės.

Apibendrinant galima teigti, kad svetainių kūrimas yra sritis, kurios paklausa išliks ir ateityje, nes technologijos tobulėja, o įmonės ir toliau remiasi svetainėmis kaip pagrindine bendravimo ir prekybos priemone.

Interneto svetainių poreikis ekonominės krizės ir karo metu

Pasauliui toliau išgyvenant krizę ir galimą karą, įmonės turi prisitaikyti, kad užtikrintų savo išlikimą. Vienas iš svarbiausių aspektų – tvirtas buvimas internete, nes vis daugiau klientų savo poreikius tenkina internetu. Būtent čia praverčia interneto svetainė, nes ji gali būti galinga priemonė, padedanti pasiekti klientus ir užmegzti su jais ryšį. Mes, Verslas Media, suprantame stiprios interneto svetainės svarbą šiais sudėtingais laikais, todėl esame pasiryžę neatsilikti nuo naujovių ir toliau kurti interneto svetaines, atitinkančias įmonių poreikius krizės ir karo metu.

Svetainių kūrimas bus reikalingas ir po 20 metų

Žinoma, sunku tiksliai nuspėti, kokia bus svetainių kūrimo padėtis po 20 metų, nes technologijos ir verslo praktika nuolat tobulėja. Tačiau tikėtina, kad ir po 20 metų interneto svetainės vaidins svarbų vaidmenį versle ir kasdieniame gyvenime.

Tikėtina, kad interneto ir skaitmeninių technologijų naudojimas ir toliau plėsis ir taps dar labiau įsišaknijęs mūsų kasdieniame gyvenime, o tai didins svetainių paklausą. Plėtojantis naujoms technologijoms, tokioms kaip 6G, IOT, virtualioji ir papildytoji realybė, keisis mūsų bendravimo su internetu būdas, o tai sukurs naujų galimybių svetainių kūrimui.

Be to, kadangi vis daugiau įmonių persikelia į internetą, o elektroninė prekyba toliau auga, saugių ir patikimų internetinių parduotuvių poreikis ir toliau didės.

Taigi tikėtina, kad svetainių kūrimas bus reikalingas ir po 20 metų, tačiau ši sritis keisis, kad atitiktų kintančius įmonių ir vartotojų poreikius. Internetinių svetainių kūrėjai turi nuolat sekti naujausias technologijas ir tendencijas, kad išliktų paklausūs.

Verslas Media pažadas ateičiai

Verslas Media siekia nuolat sekti naujausias technologijas ir tendencijas internetinių svetainių kūrimo srityje. Suprantame, kad internetinių svetainių kūrimo sritis nuolat vystosi, todėl stengiamės būti šių pokyčių priešakyje.

Mūsų patyrusių programuotojų komanda gerai išmano naujausias technologijas ir geriausią praktiką, kad sukurtų interaktyvias, mobiliesiems įrenginiams pritaikytas ir visiems prieinamas svetaines, atitinkančias klientų poreikius. Nesvarbu, ar tai būtų e. prekyba, dirbtinio intelekto integracija, balso atpažinimas, virtualioji ir papildytoji realybė, stengiamės tobulėti kartu su naujovėmis ir viliamės su viskuo susidoroti.

Mes siekiame padėti savo klientams pasiekti jų tikslus kurdami ne tik vizualiai patrauklias, bet ir patogias bei lengvai valdomas svetaines. Mūsų svetainės kuriamos greitai, saugiai ir optimizuotos paieškos sistemoms, kad mūsų klientai galėtų kuo geriau įsitvirtinti internete.

Esame įsitikinę, kad interneto svetainių paklausa ateityje ir toliau augs, ir esame pasiryžę prisidėti prie šio augimo. Ateityje mes kursime interneto svetaines, kurios padės įmonėms ir organizacijoms bendrauti ir vykdyti prekybą ir paslaugų pasiūlą internetu. Verslas Media – esame čia, kad padėtume jums sėkmingai veikti internete.

Interneto svetainių kūrimo prognozių statistika ir faktai

Yra daugybė tyrimų ir ataskaitų, kuriose pateikiami duomenys apie dabartinę svetainių kūrimo pramonės būklę ir ateities prognozes. Čia pateikiami keli šaltiniai iš Amerikos, pagrindžiantys nuolatinį svetainių kūrimo agentūrų poreikį:

 • Darbo statistikos biuras (BLS) teikia duomenis apie užimtumą ir darbo užmokestį internetinių svetainių krūimo pramonėje. BLS duomenimis, prognozuojama, kad 2020-2030 m. žiniatinklio kūrėjų užimtumas augs 8 %, t. y. sparčiau nei visų profesijų vidurkis.
 • Tikimasi, kad iki 2026 m. pasaulinė svetainių kūrimo rinka pasieks 274,3 mlrd. dolerių ir prognozuojamu laikotarpiu augs 9,5 %.
 • Interneto asociacijos atlikto tyrimo duomenimis, pasaulyje yra daugiau kaip 2 mlrd. svetainių ir tikimasi, kad ateityje jų skaičius augs.
 • ResearchAndMarkets.com ataskaitoje teigiama, kad pasaulinė e. prekybos rinka 2021-2028 m. augs 9,9 %, o tai skatins svetainių kūrimo paslaugų paklausą.
 • Tarptautinės duomenų korporacijos (IDC) ataskaitoje prognozuojama, kad iki 2025 m. 45 % visos e. prekybos bus vykdoma balsu, o tai padidins svetainių kūrimo agentūrų, galinčių į svetaines integruoti balso atpažinimo technologiją, paklausą.

Naujausios svetainių kūrimo tendencijos ir technologijos

Kai kurios naujausios ir būsimos svetainių kūrimo tendencijos:

 • Progresyviosios internetinių svetainių programėlės (PWA): PWA – tai internetinių svetainių programos, kurios atrodo ir jaučiasi kaip vietinės mobiliosios programėlės. Jas galima pasiekti per interneto naršyklę ir įdiegti naudotojo telefono pagrindiniame ekrane, nebūtinai naudojant programėlių parduotuves Google play ar Apple pay. PWA užtikrina sklandesnę naudotojo patirtį ir gali pagerinti įkėlimo laiką bei neprisijungus prie interneto galimybes.
 • Dirbtinis intelektas (DI) ir mašininis mokymasis (ML): Šios technologijos naudojamos siekiant sukurti asmeniškesnę ir interaktyvesnę patirtį svetainių naudotojams. Pavyzdžiui, pokalbių robotai gali būti naudojami klientų aptarnavimo paslaugoms teikti, o dirbtiniu intelektu paremta paieška – tikslesniems ir tinkamesniems rezultatams pateikti.
 • Vieno puslapio programos (SPA): SPA – tai internetinių svetainių programos, kurios įkelia vieną HTML puslapį ir dinamiškai atnaujina turinį, kai naudotojas sąveikauja su svetaine. Tai leidžia greičiau įkelti puslapį ir užtikrinti sklandesnę naudotojo patirtį.
 • Judesio vartotojo sąsaja: Motion UI – tai CSS animacijų biblioteka, kurią galima naudoti svetainei papildyti judesiu ir interaktyvumu. Ją galima naudoti kuriant subtilias animacijas, kurios pagerina naudotojo patirtį ir suteikia svetainei dinamiškumo.
 • „Responsive Design” – tai metodas, leidžiantis svetainei prisitaikyti prie skirtingų ekrano dydžių ir įrenginių. Tai tampa vis svarbiau, nes vis daugiau naudotojų prie interneto jungiasi iš mobiliųjų įrenginių.
 • Balso atpažinimo integracija: Vis labiau tobulėjant balso atpažinimo technologijoms, vis daugiau įmonių siekia į savo svetaines integruoti balso komandas ir paiešką balsu.

Tikėtina, kad ateityje į svetainių kūrimą bus įtraukta daugiau pažangos dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi, virtualiosios ir papildytosios realybės bei daiktų interneto (IoT) srityse. Šios technologijos suteiks naudotojams daugiau įtraukiančios ir interaktyvios patirties, leis užtikrinti asmeniškesnę ir efektyvesnę sąveiką su svetaine.

Kodėl pigios ir paprastos svetainių kūrimo programos ateityje nepakeis svetainių kūrimo agentūrų?

Nors pigios ir paprastos internetinių svetainių kūrimo programos gali palengvinti laisvo laiko turintiems asmenims kurti savo svetaines, jos niekada visiškai nepakeis internetinių svetainių kūrimo agentūrų. Yra kelios pagrindinės priežastys:

 • Sudėtingumas: Daugeliui svetainių reikalingos pažangios funkcijos ir funkcionalumas, kuriuos gali būti sunku arba neįmanoma įgyvendinti naudojant pigią ir paprastą žiniatinklio kūrimo programinę įrangą. Štai kodėl kada nors prireiks žiniatinklio svetainių kūrimo agentūrų, turinčių specialių žinių.
 • Pritaikymas: Daugelis įmonių ir organizacijų turi unikalių reikalavimų, kurių negali patenkinti gatavos žiniatinklio kūrimo programinės įrangos. Žiniatinklio svetainių kūrimo agentūros gali pateikti individualius sprendimus, pritaikytus konkretiems poreikiams.
 • Techninė priežiūra ir palaikymas: Kad svetainės išliktų saugios ir tinkamai veiktų, jas reikia reguliariai prižiūrėti ir atnaujinti. Žiniatinklio svetainių kūrimo agentūros gali teikti nuolatines palaikymo ir priežiūros paslaugas, kad svetainė išliktų atnaujinta ir saugi.
 • Dizainas ir naudotojo patirtis: Tinklalapių dizainas ir naudotojų patirtis yra sudėtinga sritis, o gera svetainė turi būti vizualiai patraukli ir patogi naudoti. Žiniatinklio svetainių kūrimo agentūros, turinčios patirties dizaino ir naudotojų patirties srityje, gali padėti sukurti vizualiai patrauklią ir patogią naršyti svetainę.
 • Plėtros galimybės: Tai gali padaryti žiniatinklio kūrimo agentūros, kurios gali išplėsti svetainę pagal verslo poreikius.
 • SEO: žiniatinklio kūrimo agentūros gali padėti padaryti svetainę patogią paieškos sistemoms, kad ji būtų geriau vertinama paieškos sistemų rezultatuose.

Apskritai, nors pigios ir paprastos internetinių svetainių kūrimo programos gali palengvinti paprastų svetainių kūrimą, jos nepakeis specializuotų žinių ir paslaugų, kurias gali suteikti internetinių svetainių kūrimo agentūros.

Apibendrinkime, kodėl interneto svetainės bus reikalingos ir ateityje bei koks bus Verslas Media vaidmuo.

Dabartinė pasaulinė krizė ir tebesitęsiantys konfliktai labai paveikė įmones – daugelis jų taupo ir stengiasi išsilaikyti. Tačiau Verslas Media net ir šiais sunkiais laikais yra pasiryžusi savo klientams teikti aukščiausio lygio svetainių kūrimo paslaugas. Mūsų įmonė žada nuolat sekti naujausias tendencijas ir technologijas, užtikrindama, kad jūsų interneto svetainė išliks svarbiu įrankiu jūsų verslui šiais sunkiais laikais.

Verslas Media supranta, kaip svarbu turėti tvirtą poziciją internete, ypač krizės ir karo metu. Todėl žadame išlikti interneto svetainių kūrimo priešakyje, nuolat atnaujinti ir tobulinti savo įgūdžius ir žinias, kad savo klientams galėtume teikti geriausias įmanomas paslaugas. Nepaisant iššūkių, kuriuos kelia dabartinė pasaulinė situacija, esame pasiryžę padėti jūsų verslui klestėti, sukurdami unikalius poreikius atitinkančią ir jūsų lūkesčius pranokstančią interneto svetainę. Būkime partneriais šiais neaiškiais laikais.

Taip pat rekomenduojame perskaityti:

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu