Verslas Media

Nekilnojamo turto ir statybos internetinių svetainių kūrimas

Parduokite, nuomuokite, pirkite ir statykite daugiau pasinaudoję mūsų paslaugomis. Ir visą tai darykite optimizuotai turint pritaikytas svetaines ar portalus.

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas
Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas

Optimizuotas NT valdymas ir statyba

Svetainės yra labai svarbios rinkodarai ir būstų eksponavimui, taip pat nekilnojamojo turto brokeriams generuoti potencialius klientus. Remiantis statistikomis apie  50 proc. pirkėjų namus atranda internete, o 28 proc. juos rana per savo nekilnojamojo turto agentą.  Kuriame svetaines nekilnojamojo turto agentams, brokeriams ir komandoms.

Geriausios nekilnojamojo turto svetainių dizaino paaslaugos padeda agentams ir agentūroms kurti tinkamą įvaizdį. Jos padeda brokeriams pristatyti savo nekilnojamąjį turtą ir pritraukti potencialius klientus – tiek pirkėjus, tiek pardavėjus, kad jie galėtų užtikrinti daugiau pasiūlymų ir užbaigti daugiau sandorių.

Net ir būdami statybų įmonė, savo interneto svetainę galite naudoti dabartiniams projektams, istoriniams laimėjimams ir ateities planams nušviesti. Ar gali būti geresnis būdas įsitvirtinti kaip šios srities autoritetui? Nėra skirtumo, kokios rūšies statybos paslaugas teikiate. Ji gali statyti vamzdynus, pastatus, gamyklas ir visų rūšių įrenginius, taip pat gaminti, montuoti, statyti, prižiūrėti, atlikti vientisumo kasinėjimus, vandentiekio, apšvietimo, drenažo sistemų statybą ir teikti apyvartos paslaugas. Paprasčiausiai pateikti save. Kas gali pasakyti? Kas nors, ieškantis patikimo rangovo, gali užsukti į jūsų svetainę, ir tai gali būti jūsų laiminga diena.

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu