Verslas Media

Susidomėjai galimybe prisijungti prie mūsų komandos?!

Mums Tavęs reikia, kad būtum šalia mūsų kuriant aukštos kokybės internetines svetaines ir įvairais programas, kurios pakeis mūsų klientų ir jų galutinių naudotojų gyvenimą į gerąją pusę. Be to, jei mėgsti prisidėti ir būti interneto dalimi, turime puikių galimybių dirbti skaitmeninės rinkodaros srityje ir padėti mūsų klientams pakelti jų verslą virš neištirtų horizontų.

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas

Verslas Media - Verslo auginimo paslaugos

Čia, Verslas Media, mes vertiname savo klientų verslą ir visada stengiamės viršyti jų lūkesčius, siekdami tikslingai ir efektyviai naudoti valdomus išteklius, kad būtume geriausi internetinės rinkodaros ir svetainių kūrimo profesionalai savo klasėje. Sparčiai augdami, mes ieškome protingų žmonių, galinčių dirbti individualiai, taip pat mūsų draugiškoje, bendradarbiaujančioje, palaikančioje komandoje, kur visada laukiamas ir skatinamas įvairus ir racionalus mąstymas.

Jei aistringai domitės skaitmenine klientų patirtimi ir jaučiatės pajėgūs puoselėti mūsų viziją, prisijunkite prie Verslas Media ir naudokitės savo talentu, kad kartu kurtumėte skaitmeninę ateitį!

Mes ieškome motyvuotų svetainių kūrėjų, dizainerių, rašytojų, įvairių IT sistemų integruotojų, socialinių tinklų vadybininkų – žmonių, nuolat besidominčių IT paslaugų teikimu, norinčių prisidėti dirbant su verslu, optimizuojant jų veiklą ir reklamuojant produktus ar paslaugas. Mes ieškome komandos žmonių, kurie pasiryžę produktyviai prisidėti įgyvendinant naujus projektus, atsakingai atlikti jiems patikėtas užduotis ir nesustoti ties tuo, daugiau sužinoti, tobulėti ir greitai mokytis, didinant komandos galimybes bei produktyvumą.

Realios galimybės, atsakomybė už kasdienius veiksmus ir nuolatinis noras tobulėti, nuveikti daugiau nei vakar yra svarbiausia savybė.

Jei jaučiate tą keistą jausmą, kad jūsų ateitis gali būti susijusi su mumis, būtinai parašykite el. Laišką. Trumpai papasakok mums apie savo galimybes ir siekius, mes sutarsime laiką pokalbiui ir susitikimui.

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu