Verslas Media

Užsakyk paslaugas, o mes pasodinsime po medį

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas

Prisidėję prie medžių sodinimo investuojate į klimato kaitos padarinių sumažinimą, lietuviško miško auginimą, žalesnę ir švaresnę aplinką mums visiems. Įvykdę užsakymą nurodytu elektroniniu paštu gausite tai patvirtinantį sertifikatą, kurį galėsite išsaugoti, padovanoti ar pasidalinti su draugais socialiniuose tinkluose.

Prekės / paslaugos kaina

Pasodinsime medžių

≥ 99 Eur

1 vnt.

≥ 500 Eur

2 vnt.

≥ 1000 Eur

3 vnt.

≥ 2000 Eur

4 vnt.

≥ 3000 Eur

6 vnt.

≥ 5000 Eur

8 vnt.

Šiais laikas viskas taip paprasta

Apie projektą

Naudojamės lietuviškos įmonės platforma kurios pagalba remiame miškų sodinimą. Aukojame į paramos fondą.  Už kiekvieną užsakymą elektroniniu paštu gauname tai patvirtinantį sertifikatą, kurį galime persiųsti jums, jūs galėsite jį saugoti, padovanoti ar pasidalinti su draugais socialiniuose tinkluose.

Oras

Padeda valyti orą, kuriuo kvėpuojame. Medžių lapai ir žievė sugeria teršalus iš oro ir gamina gryną deguonį. Medžiai taip pat padeda mažinti klimato kaitos padarinius, nes iš oro sugeria nuodingas chemines medžiagas, įskaitant anglies dioksidą.

Vanduo

Medžiai, įtvirtindami savo šaknis viršutiniame dirvožemio sluoksnyje, stiprindami dirvožemį ir tarnaudami kaip filtras teršalams šalinti, reikšmingai prisideda prie švaraus vandens, nes stabdo vandens nutekėjimą į požeminius vandenis. Tai gerina vandens kokybę ir mažina potvynių ir nuošliaužų riziką.

Biologinė įvairovė

Viename medyje gali gyventi šimtai gyvių, vabzdžių, samanų ir kitų augalų. Miško ekosistema skatina biologinės įvairovės augimą ir yra saugus prieglobstis daugeliui gyvybės rūšių.

Sveikata

Ar žinojote, kad tie, kurie daugiau laiko praleidžia vaikščiodami miške, greičiau pasveiksta? Miško atmosfera padeda sumažinti įtampą ir nerimą, taip pat padeda užmegzti ryšį su gamta ir įkvėpti gaivaus, kvapnaus miško oro.

Klimato pokyčiai

Ar žinojote, kad CO2 yra gausiausia medžių masės sudedamoji dalis? Taip, tai dujos, kurios lemia klimato kaitą, tačiau medžiai jį sugeria iš oro, padėdami sumažinti anglies dioksido kiekį atmosferoje ir sušvelninti klimato kaitos padarinius.

Kadangi medžiai sodinami tik Lietuvoje, padėsite tvarkyti mūsų pačių aplinką, išsaugoti miškus ir užtikrinti žalesnę aplinką ateities kartoms. Mes aukojame į paramos fondą ir užtikriname, kad visas jūsų nupirktų medelių skaičius būtų pasodintas geriausiomis įmanomomis sąlygomis (pvz., sodinimo sezono ar tinkamiausios sodinti rūšies parinkimo).

Lietuvoje Nacionalinis neličiamojo miško fondas organizuoja medžių sodinimo darbus. Šis miškas niekada nebus kertamas, žalojamas ar naudojamas komerciniais tikslais, o padės sušvelninti klimato kaitą, švarinti mūsų visų aplinką ir užtikrinti žalesnę Lietuvą ateities kartoms.

Prisidėkite prie švaresnės gamtos ir jūs!

Akcija pradėta 2022-01-22

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu