Verslas Media

Internetinių svetainių kūrimas kaina 2022 m. kiek kainuoja svetainės dizainas arba sukūrimas?

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas
Svetainės pertvarkymo kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų eurų, jei tai darote patys, iki dešimčių tūkstančių eurų už sudėtingą, pagal užsakymą sukurtą didelės korporacijos svetainę. Šią problemą nusprendėme išspręsti kartą ir visiems laikams, nes daugelis įmonių neturi supratimo, kiek turėtų mokėti už svetainės pertvarkymą ir ko turėtų tikėtis už savo pinigus.

Straipsnio temos trumpai:

Šiame straipsnyje rasite viską, ką turite žinoti apie investicijas į svetainės sukūrimą.

Kiek kainuos sukurti svetainę?

Paprastas pagal užsakymą agentūros sukurtas svetainės dizainas gali kainuoti nuo 1 000 iki 30 000 Eurų.

Didesnės ir sudėtingesnės svetainės kainuoja nuo 3 000 iki 50 000 Eurų ar daugiau.

Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą atitinkantį asmeninius poreikius.

Jūsų svetainė yra vertingiausia pardavimo ir rinkodaros priemonė. Ji yra jūsų įeinančios rinkodaros plano pagrindas ir yra pirmas dalykas, į kurį potencialūs klientai nori pažvelgti prieš pirkdami ar net kalbėdami su jūsų komandos nariu.

Dabar, kai dauguma įmonių pripažįsta įeinančios rinkodaros svarbą, gerėja bendra įmonių svetainių kokybė. Jos yra greitesnės, racionalesnės, patogesnės mobiliesiems įrenginiams ir funkcionalesnės. Tai puikiai tinka vartotojui, tačiau apsunkina rinkodaros specialisto darbą.

Tokiomis aplinkybėmis visi esame priversti tobulėti, jei norime išsiskirti iš konkurentų, todėl pereiname prie neišvengiamo projekto, su kuriuo tam tikru metu susiduria visos šiuolaikinės įmonės, – svetainės keitimo.

Internetinių svetainių kūrimas – kaina

Svetainės pertvarkymo kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų eurų, jei tai darote patys, iki dešimčių tūkstančių eurų už sudėtingą, pagal užsakymą sukurtą didelės korporacijos svetainę.

Šią problemą nusprendėme išspręsti kartą ir visiems laikams, nes daugelis įmonių neturi supratimo, kiek turėtų mokėti už svetainės pertvarkymą ir ko turėtų tikėtis už savo pinigus.

Toliau jūsų svetainės kūrimo išlaidas suskirstysime į tris grupes:

  1. Savarankiškai sukurtos svetainės kaina.
  2. Laisvai samdomo darbuotojo, kuris sukurs jūsų svetainę, išlaidos.
  3. Profesionalios svetainių kūrimo įmonės samdymo išlaidos.

Šis straipsnis turėtų padėti suprasti, ko tikėtis, nesvarbu, nuo ko pradedate ir kiek pinigų turite.

Kodėl išaugo svetainių kūrimo ir dizaino kainos?

Svetainės pertvarkymo kainą dažniausiai lemia pasiūla ir paklausa, kaip ir bet ko kito. Kol internetas dar buvo tik pradedamas kurti, įmonės nesuvokė, kokia naudinga yra interneto svetainė, todėl nebuvo pasirengusios už ją mokėti didesnę kainą.

Dabar interneto svetainė yra vienas pirmųjų dalykų, apie kuriuos įmonė galvoja ruošdamasi debiutui. Iš tiesų daugelis verslininkų netgi išpradžių nustato galimus verslo pavadinimus, atsižvelgdami į tai, kokie domenai  (svetainės adresai) yra prieinami ir kaip atrodytų URL adresas.

Tačiau didėjanti paklausa nėra vienintelė priežastis.

Svetainės yra sudėtingesnės nei bet kada anksčiau.

Internetinių svetainių dizainerių metodai ilgainiui tobulėjo, todėl dabar jie gali naudotis daug geresnėmis priemonėmis. Viena vertus, su svetainių kūrėjais, tokiais kaip “Zyro” ir “Wix”, sukurti paprastai atrodančią svetainę yra lengviau nei bet kada anksčiau. Kita vertus, norint sukurti tikrai aukščiausios kokybės strateginę svetainę, reikia įdėti daugiau pastangų nei bet kada anksčiau.

Šiuolaikinėse svetainėse yra tiesioginiai pokalbiai, kad vartotojai galėtų iš karto susisiekti su jūsų įmone, savarankiško pasirinkimo įrankiai, kad vartotojams būtų pasiūlytos tinkamos paslaugos ir sprendimai jų problemoms spręsti, ir net skaičiuoklės, rodančios, kiek jie gali sutaupyti, išplėsti, pakeisti ir t. t. bendradarbiaudami su jūsų komanda.

Be to, optimizuotos svetainės standartai tampa vis griežtesni. Dabar kaip niekada svarbu teikti pirmenybę puslapio greičiui, prieinamumui ir naudotojo patirčiai.

Visi šie elementai gali turėti įtakos svetainės pertvarkymo kainai, nesvarbu, ar tai darote patys, ar samdote laisvai samdomą specialistą, ar bendradarbiaujate su agentūra.

Šiame pranešime apžvelgsime tris populiariausius būdus: savo svetainės kūrimas naudojant interneto įrankį, laisvai samdomo darbuotojo samdymas ir agentūros samdymas.

Savarankiško svetainės dizaino kūrimo ar keitimo išlaidos

Naudoti šabloną svetainei kurti ar keisti paprastai yra ekonomiškiausias sprendimas. Tai gali kainuoti nuo kelių šimtų iki 3 000 ar daugiau eurų, tačiau tikroji kaina yra ilgas laikas,pastangos ir mažas rezultatas, kuris taip pat kainuoja.

Apskritai, kuo mažiau pinigų išleidžiate, tuo daugiau laiko ir pastangų galite tikėtis, kad teks sugaišti, kad svetainė būtų būtent tokia, kokios norite, o ji nebus būtent tokia, kokios norite, jei nemokate programuoti.

Naujos įmonės, turinčios minimalių išteklių ir neturinčios interneto kūrėjo, dažnai turi pradėti nuo mažų sumetimų. Verslas Media paruoštų svetainių kataloge yra daugybė WordPress nebrangių svetainių temų, su kuriomis greit turėsite savo svetainę.

Tokių temų funkcionalumas, greitis ir patogumas labai skiriasi. Naršydami temas turėkite omenyje tai, kas išdėstyta toliau:

  • Galimas personalizavimo laipsnis.
  • Kaip paprasta jį atnaujinti.
  • Kokie šablonai pateikiami iš karto po įdiegimo?

Kitas populiarus pasirinkimas – svetainių kūrėjas, pavyzdžiui, “Elementor”. Tai tiesiog patobulintas jūsų svetainės galinės dalies redaktorius, kurį įdiegsite į WordPress. Tai leidžia lengvai kurti turinį ir keisti temos vaizdinius komponentus, suteikiant jums daugybę modulių ir valdiklių, kurių kiekvienas turi savo unikalias formatavimo ir stiliaus parinktis.

Įdiegę sistemą, galėsite pasirinkti temą, kuri atitiktų jūsų norimą išvaizdą.

Elementor sistema yra gerokai patobulinta, palyginti su tipiškomis, pigesnėmis rinkos temomis. Jos gražiai atrodo, yra pritaikytos mobiliesiems įrenginiams, optimizuotos paieškos sistemoms ir paprastos naudoti. Peržiūrėkite jų temas – daugelis jų atrodys atpažįstamos, nes jas naudoja daugybė svetainių.

Iš pradžių Elementor galite naudoti nemokamai, tačiau “Pro” lygis kainuoja 49 eurų per metus vienai svetainei ir apima sudėtingesnius valdiklius, šablonus, palaikymą ir kitas funkcijas.

Laisvai samdomo darbuotojo internetiniu svetainiu kurimas kaina

Laisvai samdomo svetainių dizainerio samdymas yra kitas žingsnis po to, kai susikursite savo svetainę. Laisvai samdomi dizaineriai skiriasi pagal savo talentą ir už tai ima atitinkamą mokestį.

Priklausomai nuo jūsų tikslų, galite rasti laisvai samdomą darbuotoją, kuris už paprastą svetainę mokės nuo 700 iki 2000 Eurų, o už didesnę svetainę su įvairiais šablonais ir pasirinktinėmis funkcijomis, taip pat profesionalesne estetika, nei galėtumėte sukurti patys, – nuo 1 000 iki 3 000 Eurų (ar daugiau).

Jūsų svetainė dar labiau skirsis priklausomai nuo laisvai samdomo darbuotojo patirties ir užduoties specifikos. Pavyzdžiui, jei jūsų laisvai samdomas darbuotojas yra išskirtinai puikus ir gali jums sukurti specialią savarankiško pasirinkimo priemonę, pavyzdžiui, produktų konfigūratorių, arba jei nuspręsite kartu su juo atlikti prekės ženklo kūrimo užduotį, internetinės svetainės kurimo kaina gali būti didesnė.

Bendradarbiaudami su laisvai samdomu darbuotoju galite tikėtis vizualiai patrauklaus ir funkcionalaus dizaino be akivaizdžių trūkumų, jie greičiausiai atsižvelgs į jūsų idėjas. Daugeliu atvejų laisvai samdomam dizaineriui pirmiausia rūpi pasiekti jūsų aprašytą vizualinį patrauklumą ir rekomenduoti konkrečias funkcijas, kurios padidintų naudotojo patirtį. Trūkumas yra tas, kad laisvai samdomi specialistai yra labiau pataikaujantys arba praleidžiantys. Jei jie viską tvarko atskirai arba žongliruoja daugybe projektų, projektas gali užtrukti ilgiau, be to, jie gali nesuteikti daug informacijos, išskyrus dizaino ir kūrimo patirtį.

Galų gale, jei nesate nusiteikę to daryti patys, greičiausiai galėsite rasti laisvai samdomą darbuotoją, kuris dirbs pagal jūsų biudžetą. Tik nepamirškite, kad kainos svyruos priklausomai nuo projekto dydžio ir sudėtingumo.

Internetiniu svetainiu kurimas kaina, samdant profesionalią agentūrą

Kita alternatyva – pasamdyti agentūrą, kuri sukurtų jūsų svetainę – taip galėsite naudotis patyrusių specialistų komanda, kuri greičiausiai jau yra dirbusi su panašiais į jūsų tikslais ir pagal juos kūrė svetaines. Tačiau, kaip galite pagalvoti, svetainės kūrimas su agentūra yra brangiausias jeigu reikia didelės svetainės.

Paprastos svetainės sukūrimas gali kainuoti nuo 1 000 iki 30 000 Eurų, priklausomai nuo svetainės dydžio, tačiau svetainės, kuriose yra daug puslapių, specializuotų funkcijų ir konkretesnių reikalavimų, gali kainuoti nuo 4 000 iki 50 000 Eurų ar daugiau.

Tai gali pasirodyti kvaila, palyginti su kitomis galimybėmis, tačiau darbas su agentūra neapsiriboja vien dizainu. Agentūros vienodai dėmesio skiria turiniui, naudotojo patirčiai, konversijų optimizavimui ir viskam kitam, dėl ko jūsų svetainė tampa naudingu jūsų organizacijos turtu – visa tai tam, kad padėtų jums pasiekti savo tikslus.

Agentūra nuo daugumos laisvai samdomų svetainių dizainerių skiriasi tuo, kad kuriant patikimą ir sėkmingą jūsų įmonės klientų ar pirkėjų generavimo mašiną, reikia daug strategijos.

Įprasta įmonė kartu su jumis sudarys svetainės architektūros žemėlapį, kad suprastumėte savo svetainės struktūrą ir tai, kaip žmonės ją naršys. Jie taip pat išnagrinės jūsų ankstesnius duomenis ir pateiks rekomendacijas, kas geriausiai veiktų atskiriems naudotojams – visa tai daroma siekiant sumažinti trintį naudotojo kelionėje.

Galėsite naudotis ne vienu ribotu ištekliumi, o specialistų komanda, turinčia ilgametę patirtį dizaino, programavimo, strategijos, turinio, testavimo ir kitose srityse.

Jei turite pinigų agentūrai samdyti, tikrai verta pasikalbėti ir išsiaiškinti, kokios yra jūsų galimybės.

Nuolatinis tobulinimas naudojant į augimą orientuotą dizainą

Pradėti kurti naują svetainės dizainą ar pertvarkyti dizainą yra jaudinantis dalykas, tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte jį pamiršti, kol po trejų ar ketverių metų vėl jį pertvarkysite.

Tai dar viena paskata galvoti apie agentūros samdymą, taip pat apie profesionalų komandą, kuria galėsite naudotis: Dizainas augimui. Tai svetainės pertvarkymo metodas, padedantis kas mėnesį kurti stipresnę svetainę, naudojant naudotojų duomenis, padedančius tobulinti naudotojų kelionę.

Jūsų svetainei, kaip ir augalui, reikia vandens, šviesos, priežiūros ir dėmesio, kad augtų ir klestėtų. Ji turi būti reguliariai tikrinama, atnaujinama ir kalibruojama, kad atspindėtų jūsų verslo pokyčius ir tenkintų besikeičiančius klientų poreikius.

“Tai atrodo brangu”, – žinau, kad galvojate. Žinoma, norint nuolat tobulinti savo svetainę, reikia investuoti.

Į augimą orientuotos svetainės užsakymas agentūrai gali siekti nuo 1 000 iki 5 000 Eurų per mėnesį, priklausomai nuo to, kokie agresyvūs yra jūsų tikslai ir kiek pastangų esate pasirengę įdėti į tyrimus ir atnaujinimus.

Jei laikysitės šio požiūrio, kiekvieną ketvirtį bendradarbiausite su agentūros komanda ir remdamiesi naudotojų statistiniais duomenimis, nustatysite svarbiausias svetainės tobulinimo sritis. Rengsite bandymus ir eksperimentus rezultatams pagerinti. Tobulinsite dizainą, tekstą ir UX, kad naudotojams pateiktumėte pageidaujamą svetainę.

Į augimą orientuotas dizainas – tai bendradarbiavimo metodas, leidžiantis jūsų komandai sutelkti dėmesį į tuos svetainės komponentus, kurie bus naudingiausi jūsų vartotojams.

Kokią įtaką turinys turi jūsų internetiniu svetainiu kurimas kaina?

Vienas iš svarbiausių bet kurios svetainės atnaujinimo aspektų yra turinys.

Tai padeda jūsų svetainei užimti aukštesnę vietą paieškos sistemose, skatina naudotojus imtis veiksmų ir įtvirtina jūsų prekės ženklą kaip idėjinį lyderį ir autoritetą, kuriuo pirkėjai gali pasikliauti.

Paprasčiausiai jūsų svetainė skirta bendrauti su potencialiais klientais ir informuoti juos apie jūsų teikiamas paslaugas. Jei neteikiate dizaino paslaugų, niekas nebus įtikintas pirkti tik pagal jūsų internetinės svetainės dizainą. Jūsų vertės pasiūlymas perteikiamas per turinį.

Vienas iš daugiau laiko reikalaujančių pertvarkymo komponentų yra naujo turinio kūrimas.

Kad išspręstumėte turinio sunkumus, rekomenduojame taikyti turinio pirmumo strategiją, pagal kurią svetainė kuriama remiantis turiniu, o ne kuriant svetainę ir tada pildant medžiagą.

Tačiau pasaulyje, kuriame dauguma įmonių nori iš karto atnaujinti savo svetainę, praktiškesnė strategija yra iš pradžių sutelkti dėmesį į 20 proc. svetainės, kuri sukuria 80 proc. vertės jūsų klientui, o po atnaujinimo toliau atnaujinti likusią svetainės dalį (ir turinį).

Geras dizainas padeda sėkmingai perteikti žinutę ir pagerina naudotojo patirtį, tačiau be turinio dizainas yra beprasmis.

Kurdami savo svetainę, būtinai įtraukite turinį.

Jei patys pertvarkote svetainę, pradėkite nuo visų puslapių, kuriuos norite įtraukti, eskizų. Tada kiekvienam iš šių puslapių parašykite tikrąjį turinį. Lygindami svetainių temas galėsite pasirinkti tą, kuri geriausiai atitinka jūsų turinio strategiją.

Svetainių kūrimo įmonės sukurtas turinys

Daugelis laisvai samdomų žiniatinklio dizainerių turi tekstų rašytoją, su kuriuo bendradarbiauja, arba mielai bendradarbiauja su jūsų pačių pasamdytu tekstų rašytoju. Bet kuriuo atveju norėsite įsitikinti, kad abu žmonės sutaria, nes ši procedūra reikalauja tam tikro tarpusavio bendravimo.

Agentūros padės jums kurti turinį įvairiais būdais – nuo įmonėje dirbančio turinio rašytojo iki medžiagos kūrimo už jus ir užsakomųjų autorių tinklo.

Didelės svetainės teksto rašymas yra svarbi užduotis – tai iš esmės knygos apie jūsų įmonę rašymas, todėl taip ir turi būti elgiamasi. Todėl, užuot atnaujinus visą turinį iš karto, būtų naudinga sutelkti dėmesį į svarbiausius puslapius, o likusius atnaujinti laikui bėgant.

Turinio kaina labai skiriasi priklausomai nuo svetainės dydžio, informacijos kiekio ir reikalingų žinių (taip pat nuo to, ar tai darote patys, ar samdote kitą asmenį). Už tobulą svetainės turinį galite tikėtis sumokėti nuo kelių šimtų iki tūkstančių eurų.

Svetainiu kurimas kaina įvertinimas iš skirtingos perspektyvos

Tarkime, neseniai įdarbinote naują pardavėją, kuris dirba visą parą, dieną ir naktį, reklamuodamas jūsų įmonę potencialiems klientams. Turėdamas tinkamas priemones, šis pardavėjas toliau tobulės, o jūs jį mažai stebėsite ir su juo bendrausite. Kai potencialus klientas vidurnaktį paprašo informacijos apie jūsų įmonę, o jūs miegate, jūsų žvaigždė darbuotojas yra šalia su didžiule šypsena ir visa potencialiam klientui reikalinga informacija.

Tarkime, kad šis naujas pardavėjas nenori dirbti už komisinius, nenori gauti atlyginimo ir nesidomi jokiais jūsų organizacijos teikiamais privalumais. Viskas, ko jis nori, tai 10 000 Eurų pradinio mokesčio ir kelių šimtų eurų kas mėnesį, kad jo gebėjimai būtų švieži.

Ar už tai norėtumėte mokėti?

– Natūralu, kad taip. Tai puikios įmonės svetainės pavyzdys.

Interneto eroje pagrindinė rinkodaros rūšis yra įeinančioji rinkodara, o jūsų svetainė yra kertinis jūsų įeinančiosios rinkodaros plano akmuo. Joks žmogus negali padaryti to, ką jūsų verslui gali padaryti puiki svetainė, tačiau daugelis įmonių mano, kad jų svetainė yra viena pirmųjų sričių, kurioje reikia mažinti išlaidas.

Žmonės visada atliks svarbius vaidmenis įmonėje, o išskirtiniai darbuotojai nusipelno gauti gerą atlyginimą, tačiau kur kitur galite gauti puikią investicijų grąžą, kurią užtikrina patikima, gerai suprojektuota svetainė?

Jūsų svetainė yra protingiausias ir ekonomiškiausias pardavėjas, kokį tik kada nors samdysite. Tinkamai ja rūpinkitės.

Apibendrinkime, kokia yra internetinės svetainės sukurimo kaina.

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje internetinė svetainė yra svarbiausia rinkodaros rūšis. Daugelis įmonių mano, kad jų interneto svetainė yra viena pirmųjų sričių, kurioje jos gali sutaupyti, tačiau vėliau vistiek moka tuos pačius pinigus tik praradę daug svarbaus laiko. Svetainės kūrimo kaina kaip ir jos kokybė gali labai skirtis priklausomai nuo to, ar tai darote patys, ar samdote laisvai samdomą darbuotoją, ar samdote agentūrą. Kuo mažiau pinigų mokate, tuo daugiau laiko ir darbo galite tikėtis įdėti, kad svetainė būtų tokia, kokios norite. Paprastas pagal užsakymą agentūros sukurtas svetainės dizainas gali kainuoti nuo 1 000 iki 10 000 eurų. Didesnės ir sudėtingesnės svetainės gali kainuoti nuo 4 000 iki 50 000 Eurų ar daugiau.

Tikimės jog šis straipsnis padėjo Jums suprasti kokia gali būti internetiniu svetainiu kurimo kaina, nuo ko ji priklauso, kada galite sutaupyti, o kada geriau išleisti daugiau.

Taip pat rekomenduojame perskaityti:

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu