Verslas Media

Internetinių svetainių panaudojimo būdai Ukrainoje, arba kaip internetas padeda Ukrainos žmonėms

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas
Skauda širdį stebint Rusijos invazijos į Ukrainą sukeltus praradimus. Tačiau taip pat kartu įkvepia stebėti daugelio žmonių rodomą stiprybę ir atkaklumą. Turime padaryti viską, kas mūsų galioje, kad išgelbėtume kuo daugiau gyvybių. #StandWithUkraine. Mes stebime, analizuojame ir giriame, kaip šiuo metu internetas naudojamas padėti žmonėms per šią krizę, ir primename, kodėl turime puoselėti ir saugoti saugų, visiems įgalinantį internetą.

Straipsnio temos trumpai:

Skauda širdį stebint Rusijos invazijos į Ukrainą sukeltus praradimus. Tačiau taip pat kartu įkvepia stebėti daugelio žmonių rodomą stiprybę ir atkaklumą. Turime padaryti viską, kas mūsų galioje, kad išgelbėtume kuo daugiau gyvybių. #StandWithUkraine.

Mes stebime, analizuojame ir giriame, kaip šiuo metu internetas naudojamas padėti žmonėms per šią krizę, ir primename, kodėl turime puoselėti ir saugoti saugų, visiems įgalinantį internetą.

Būdai kaip internetinės svetainės naudojamos padėti Ukrainos žmonėms:

Norėdami stengiantis tiesiogiai susisiekti su rusais.

Esant apribojimams tradicinėse socialinės žiniasklaidos platformose, antikariniai aktyvistai, norėdami pasidalyti karo naujienomis ir nuotraukomis su žmonėmis Rusijoje, kreipėsi į tokias apžvalgų svetaines kaip „Google” ir „TripAdvisor”, rašo atsiliepimus jose.

Taip pat svetainėse yra pritaikoma kiekvienam vartotojui, turinčiam rusišką IP adresą, rodyti iškylantį langą su informacija apie konfliktą Ukrainoje.

Pinigų siuntimas asmenims Ukrainoje;

Svetainės teikti informaciją apie transporto ir nakvynės paslaugas saugumo ieškantiems asmenims;

Mobilizuoti pasaulinį solidarumą;

Tokios platformos kaip SupportUkraineNow ir Razom for Ukraine padėjo nukreipti asmenis visame pasaulyje į būdus, kuriais jie gali suteikti reikšmingą pagalbą: https://supportukrainenow.org/.

Sutelktinio finansavimo dalyviai surinko milijonus dolerių įvairiems tikslams – nuo pagalbos nelaimės atveju iki nepriklausomos žurnalistikos rėmimo: https://www.gofundme.com/f/keep-ukraines-media-going

Interneto prieigai Ukrainoje ir Rusijoje palaikyti. Įvarių programišių bendruomenės siekia nustatyti ir ištaisyti Ukrainos skaitmeninės infrastruktūros pažeidžiamumus, didinti apsaugos lygį,  kad padėtų vyriausybei vykdyti kibernetinį karą.

Visų sričių specialistai gali prisidėti prie pagalbos žmonėms karo atveju.

Dėl Rusijos vyriausybės išpuolio prieš Ukrainą žūsta ir kyla pavojus milijonams nekaltų žmonių gyvybių. Mes palaikome Ukrainą bei šios šalies žmonių drąsą ginti laisvę ir demokratiją. Jeigu norite paremti Ukrainą ir jos žmones, apsvarstykite galimybę paaukoti Raudonajam Kryžiui.

Taip pat rekomenduojame perskaityti:

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu