Verslas Media

Internetinių svetainių kūrimas

Planavimas yra svarbiausias

Svetainės kūrimo projektas reikalauja išsamaus planavimo, kad jis būtų sėkmingai įgyvendintas. Planavimo procesas – keitimasis idėjomis, galimybių svarstymas, atsakomybės paskirstymas – užtikrina, kad visos žiniatinklio projekte dalyvaujančios šalys siekia bendro tikslo. Proceso raktas yra svetainės tikslo ir tikslinės auditorijos nustatymas. Ši informacija tiesiogiai įtakoja sprendimus dėl stiliaus, struktūros ir technologijų. Galiausiai svetainės kūrimui naudojamos technologijos pasirinkimas labai priklauso nuo tinklalapiui reikalingų funkcijų ir visų galimų būsimų svetainės plėtros poreikių.

Viskas pritaikyta Jūsų poreikiams

Kuriame specializuotus, individualius web sprendimus. Mūsų dizaineriai rūpinasi tiek vizualiniu, tiek svarbiausiu – funkciniu sluoksniu. Geras žiniatinklio produktas yra ne kas kita, kaip meno kūrinys, kurį visi intuityviai supranta ir gali lengvai naudoti. Produktai, kuriuos atiduodame į klientų rankas, yra naudingi ir jiems patiems, ir jų komandoms, taip pat ir galutiniam vartotojui. Po sukūrimo savo svetainę ar parduotuvę galėsite valdyti paprastai, taupiai ir greitai. Keiskite turinį, tobulinkite tekstą, keiskite grafiką – valdykite savo svetainę.

Visos paslaugos

Savaitės perkamiausi

Žymos

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu