Verslas Media

Kas yra ChatGPT ir kaip tai naudojame versle bei svetainių kūrime

Kas yra ChatGPT ir kaip panaudoti internetinių svetainių kūrime
ChatGPT dirbtiniu intelektu pagrįsta programa tiesiog „sprogdina“ internetą: 2022 m. lapkričio 30 d. OpenAI paskelbė ChatGPT3 ir per pirmąsias penkias nemokamos peržiūros dienas sulaukė daugiau nei milijono registracijų. Visiems kyla klausimai, kas tas ChatGPT, kaip tai panaudoti savo verslo naudai ir kokias profesijas pavers nereikalingomis? - Išsamiai apie tai papasakosime šiame straipsnyje.

Straipsnio temos trumpai:

Šiuolaikiniame sparčiai besivystančiame pasaulyje įmonės visada ieško būdų, kaip išlikti priekyje konkurentų. Vienas iš būdų tai padaryti – naudotis naujausiomis technologijomis, o vienas iš įdomiausių naujų IT srities pasiekimų yra ChatGPT. Taigi, kas yra ChatGPT, kaip tai veikia ir kokią naudą iš jo gali gauti įvairių tipų įmonės.

Kas yra ,,ChatGPT”?

ChatGPT, arba angliškai ,,Generative Pre-training Transformer” , yra pažangiausias kompanijos ,,OpenAI” sukurtas kalbos generavimo modelis. Jis yra apmokytas iš didžiulio kiekio duomenų ir geba labai tiksliai suprasti kalbos niuansus ir generuoti nuoseklų ir natūraliai, lyg žmogaus parašytą tekstą. ChatGPT gali palaikyti pokalbį, savarankiškai atsakyti į įvairiausias užklausas ir vesti diskusiją jūsų pasirinkta kalba, tarp jų ir lietuviškai.

ChatGPT veikia bendraudama su informacijos ieškančiu asmeniu. Be atsakymų į įvairias užklausas, ji jau naudojama idėjoms generuoti, kalboms versti, teksto santraukoms apibendrinti ir net repuoti. Be to, šis dirbtinis intelektas geba kurti kodą įvairiomis programavimo kalbomis, jį tikrinti, pripažinti klaidas, paneigti klaidingus teiginius ir atmesti netinkamas užklausas.

Tai gali būti nepaprastai naudinga įmonėms, kurioms reikia kurti daug rašytinio turinio, pavyzdžiui, tinklaraščio įrašus, produktų aprašymus ar klientų aptarnavimo atsakymus.

ChatGPT taip pat gali būti naudojama naujoms verslo idėjoms generuoti. Pavyzdžiui, mados pramonės įmonė gali naudoti ChatGPT naujoms drabužių dizaino ar mados tendencijų idėjoms generuoti. Modeliui galima nurodyti konkrečią temą ar stilių, ir jis generuos naujas, unikalias ir kūrybiškas idėjas.

Netolimoje ateityje ji visiškai nepakeis žmogaus darbo, tačiau kai kuriuos darbus jau dabar padarė kurkas efektyvesnius.

Kaip pradėti naudoti ChatGPT?

Norėdami naudotis ChatGPT paieškos sistema, pirmiausia turite užsiregistruoti ir prisijungti. Sukūrę paskyrą, galite iš karto naudotis programa nemokamai. Pagrindiniame lange galite matyti angliškus pavyzdžius, kokius klausimus galima užduoti bei galimybes ir apribojimus. Pagrindinio lango apačioje esančiame lange galite įvesti savo klausimą ar užduoti užduotį bet kuria jūsų pasirinkta kalba.

Per kelias sekundes gausite išsamų atsakymą į savo užklausą. Po atsakymo galite nuspręsti, ar tęsti pokalbį ta pačia tema (įrankis įsimins anksčiau minėtus faktus), ar užduoti naują klausimą. Dabar šiomis galimybėmis gali naudotis visi, kurie naudojasi internetu. Tačiau dėl vartotojų gausos ChatGPT  programėlė kartais tampa nepasiekiama. Tokiu atveju grįžkite į programą po kurio laiko.

Kokias profesijas pakeis ChatGPT?

ChatGPT gebėjimas greitai ir nuosekliai atsakyti į užklausas, taip pat kurti sklandų tekstą pasirinkta kalba, priklausomai nuo užduoties, sukėlė spėlionių, kad ši technologija vieną dieną gali pakeisti tam tikras profesijas, pavyzdžiui, rašymo, taisymo ar klientų aptarnavimo specialistų.

Nustačius teksto tikslą, programa gali ne tik greitai parengti nuoseklias žinutes, bet ir specialiai pritaikyti jas įvairioms platformoms. Pavyzdžiui, programa per mažiau nei minutę sukuria reklaminį tekstą Facebook reklamos kampanijai. Ši savybė gali kelti nerimą tiems, kurie kuria reklaminius rašinius.

Ateityje šis išradimas ir toliau tobulės. Norint pasiekti optimalų veiksmingumo lygį, labai svarbu suprasti, kad žmogaus ir AI programos talentai dažnai turi būti integruojami kartu.

Nors programinė įranga yra šokiruojančiai greita ir galinga, ekspertai sutinka, kad artimiausiu metu ji tikrai negalės pakeisti žmonių, tačiau gerokai padidins produktyvumą.

Kalbant apie kūrybiškumą ir emocinį intelektą, kuris yra labai svarbus daugelyje pramonės šakų, žmonės visada bus geresni už programinę įrangą. Net jei ChatGPT galimybės iš tiesų nuostabios, buvimas žmogumi ir savo pramonės šakos ekspertu yra idealus būdas suvokti kliento lūkesčius, emocijas, prekės ženklo vertybes ir viziją, taip pat strategiškai ir kūrybiškai mąstyti.

Kol kas galime būti ramūs, žinodami, kad ChatGPT ar panaši programa netrukus negalės atlikti tų pačių užduočių kaip žmogus, tačiau ji gali padėti tai daryti veiksmingiau. Tai dar vienas fantastiškas įrankis mūsų darbe.

Kaip įmonėms panaudoti ChatGPT savo versle?

ChatGPT privalumas – gebėjimas suprasti natūralią kalbą ir į ją reaguoti. Tai reiškia, kad įmonės gali ją naudoti pokalbių robotams, kurie gali suprasti ir atsakyti į klientų užklausas natūraliai ir panašiai kaip žmogus, kurti. Tai gali padidinti klientų pasitenkinimą ir sumažinti žmonių, aptarnaujančių klientus, poreikį.

ChatGPT taip pat galima naudoti duomenų analizei. Ją galima išmokyti suprasti ir apibendrinti didelius duomenų kiekius, todėl ji yra vertingas įrankis įmonėms, kurioms reikia analizuoti didelius klientų duomenų kiekius arba atlikti rinkos tyrimus. Tai gali padėti įmonėms priimti labiau pagrįstus sprendimus ir aplenkti konkurentus.

Kaip Verslas Media gali padėti jūsų įmonei naudoti ChatGPT ir kitus dirbtinio intelekto įrankius

Vienas iš įdomiausių ChatGPT naudojimo būdų yra svetainių kūrimas. Šią technologiją galima integruoti į įvairias svetaines – nuo paprastų tinklaraščių iki sudėtingų e. prekybos platformų. Naudodami ChatGPT svetainių savininkai gali sukurti naudotojams asmeninę patirtį ir pagerinti bendrą svetainės patogumą.

Verslas Media vadovaujasi naujausiomis tendencijomis, o ChatGPT galia naudojama kuriant pažangiausias ir iš konkurentų išsiskiriančias svetaines. Siūlome įvairius paslaugų paketus, kurie leidžia įmonėms lengvai pasinaudoti dirbtinio intelekto technologijomis kuriant svetaines.

Mūsų paslaugos integruojant dirbtinį intelektą į internetinę svetainę

AI Dirbtinio intelekto pokalbių roboto Chat-GPT integravimas į svetainę

Vienas iš naujausių mūsų paketų vadinasi ,,Integruoti dirbtinio intelekto pokalbių robotą Chat-GPT į svetainę”. Į šį paketą įeina viskas, ko reikia, kad į savo svetainę įtrauktumėte visiškai funkcionalų pokalbių robotą, kuris naudodamasis ChatGPT galiomis suprastų beveik betkokią naudotojo įvestį ir į ją atsakytų. Tai puikus būdas pagerinti klientų aptarnavimą ir įsitraukimą jūsų svetainėje.

Tekstų ir aprašymų kūrimas naudojant ChatGPT

Kitas mūsų siūlomas paketas yra aprašymų kūrimas naudojant ChatGPT. Šis paketas puikiai tinka įmonėms, norinčioms sukurti aukštos kokybės, įdomius produktų aprašymus, nesugaištant valandų valandas jiems rašyti. Naudodamiesi ChatGPT galime greitai sukurti aprašymus, kurie būtų ir informatyvūs, ir įdomūs skaityti.

Kitokio dirbtinio intelekto panaudojimas svetainių kūrimo procese – Svetainių ir produktų dizainas

Taip pat siūlome paketą Web ir produktų dizainas naudojant dirbtinį intelektą. Taip, dirbtinio intelekto vaizdų generavimo įrankiai gali būti naudojami kuriant svetaines ir produktus. Dirbtinio intelekto algoritmai gali generuoti vaizdus su tam tikrais atributais, pavyzdžiui, konkrečiomis spalvomis, formomis ar objektais, todėl mums tai yra naudinga priemonė, leidžianti greitai sukurti nestandartinę grafiką, iliustracijas ir kitus dizaino elementus. Be to, dirbtinio intelekto įrankius galima apmokyti pagal esamus dizaino modelius, todėl galime kurti naujus dizainus, atitinkančius norimą stilių ir estetiką. Tačiau svarbu nepamiršti, kad nors dirbtinis intelektas gali padėti dizaino procese, vis tiek svarbu, kad žmonės dizaineriai turėtų kūrybinę kontrolę ir priimtų galutinius sprendimus dėl interneto svetainės ar produkto išvaizdos.

Reklaminių vaizdo įrašų kūrimas naudojant AI avatarus

Be to, siūlome paketą Reklaminių vaizdo įrašų kūrimas naudojant AI avatarus , kuris puikiai tinka įmonėms, norinčioms kurti patrauklius reklaminius vaizdo įrašus, neinvestuojant į brangią įrangą ir nesamdant aktorių. Naudodami dirbtinio intelekto avatarus, galime sukurti vaizdo įrašus, kuriuose naudojami iš anksto paruošti arba net jūsų unikalūs skaitmeniniai tikrų aktorių dvyniai, kuriuos galima naudoti vaizdo įrašuose. Dirbtinio intelekto pagalba pridedamas įvesto teksto įgarsinimas su lūpų judesiais bei rankų gestikuliavimais.

Be šių paketų, taip pat siūlome kitas dirbtinio intelekto diegimo galimybes svetainių kūrimui. Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų paketus ir kaip galime padėti jums pasinaudoti dirbtinio intelekto technologijomis kuriant svetaines.

Trumpa ChatGPT istorija ir pagrindinės datos

Bendrovės OpenAI sukurtas pažangiausias dirbtinio intelekto pokalbių robotas ChatGPT sukėlė bangas technologijų pramonėje. 2022 m. lapkričio 30 d. OpenAI paskelbė ChatGPT3 ir per pirmąsias penkias nemokamos peržiūros dienas sulaukė daugiau nei milijono registracijų. Tačiau kaip atsirado ši pažangiausia technologija? Pažvelkime į ChatGPT ir jos patronuojančiosios bendrovės OpenAI istoriją.

  • 2015 m. gruodį OpenAI įkūrė grupė technologijų pramonės įžymybių, įskaitant Samą Altmaną, Eloną Muską, Gregą Brockmaną, Reidą Hoffmaną, Jessicą Livingston ir Peterį Thielį. Organizaciją taip pat rėmė tokios didelės bendrovės kaip Amazon Web Services (AWS) ir Infosys , taip pat YC Research .
  • Pirmą kartą apie GPT-2 OpenAI rašė 2019 m. vasario 14 d. savo tinklaraštyje https://openai.com/blog/ Po to OpenAI išleido pirmąją GPT-2 versiją – galingą kalbos modelį, galintį generuoti į žmogų panašų tekstą. Tačiau modelio gebėjimas generuoti tikrovišką ir nuoseklų tekstą sukėlė susirūpinimą dėl galimo netinkamo jo naudojimo dezinformacijos kampanijose.
  • 2021 m. OpenAI išleido GPT-3 API, kuri pagerino faktinį kalbos modelių tikslumą naršant žiniatinklyje ir leido kūrėjams pritaikyti modelį konkrečiai programai.
  • 2022 m. Lapkričio 30d. Kompanija OpenAI paskelbė apie visiems prieinamą ChatGPT. Kalbos modelį optimizavo dialogui. Modelis buvo apmokytas naudojant kuruojamą duomenų rinkinį, kad būtų pagerintas jo elgesys, ir jis jau gali spręsti matematikos žodinius uždavinius ir apibendrinti knygas su atsiliepimais apie ją.
  • 2023 m. OpenAI pratęsė partnerystę su Microsoft ir paskelbė apie naują ir patobulintą ChatGPT įterpimo modelį, skirtą prognozuoti galimą kalbos modelių netinkamą naudojimą dezinformacijos kampanijoms ir sumažinti riziką.

Datos ir šaltiniai: https://en.wikipedia.org/wiki/OpenAI

https://openai.com/blog/

Dirbtinio intelekto ir NLP modelių ateitis įvairiose pramonės šakose

Dirbtinio intelekto technologija, įskaitant natūralios kalbos apdorojimo (NLP) modelius, tokius kaip ChatGPT , sparčiai tobulėja ir tikimasi, kad netolimoje ateityje turės didelį poveikį daugeliui pramonės šakų. Ateityje galime tikėtis, kad NLP modeliai bus plačiau naudojami įvairiose srityse, įskaitant klientų aptarnavimą, turinio kūrimą ir e. prekybą. Pavyzdžiui, įmonės galės naudoti NLP modelius, kad sukurtų asmeninę patirtį savo klientams ir pagerintų bendrą svetainių patogumą. Be to, NLP modeliai bus naudojami kuriant aukštos kokybės turinį svetainėms ir socialinės žiniasklaidos platformoms, todėl sumažės žmonių rašytojų poreikis.

Dar viena sritis, kurioje NLP modeliai, kaip tikimasi, turės didelį poveikį, yra e. prekyba. Naudodamos NLP modelius, įmonės galės kurti išmaniuosius pokalbių robotus, kurie natūraliai supras klientų užklausas ir į jas atsakys, taip pagerindami klientų aptarnavimą ir įsitraukimą. Be to, NLP modeliai bus naudojami klientų duomenims analizuoti ir personalizuotoms produktų rekomendacijoms kurti, todėl įmonėms bus lengviau didinti pardavimus.

Apskritai dirbtinio intelekto ir NLP modelių, tokių kaip ChatGPT , ateitis yra įdomi ir kupina galimybių. Šioms technologijoms toliau tobulėjant, galime tikėtis, kad vis daugiau įmonių pasinaudos jų galimybėmis, kad pagerintų savo veiklą ir geriau aptarnautų klientus.

Išvados ir dirbtinio intelekto technologijos naudojimo nauda jūsų verslo operacijoms ir klientų aptarnavimui.

Šiame straipsnyje aptarėme daugybę OpenAI sukurto galingo kalbos modelio ChatGPT panaudojimo galimybių verslams ir mums, kuriant jų svetaines. Šią technologiją galima integruoti į įvairias svetaines – nuo paprastų tinklaraščių iki sudėtingų e. prekybos platformų – ir taip sukurti naudotojams asmeninę patirtį bei pagerinti bendrą naudojimo patogumą. Taip pat atkreipėme dėmesį į būsimą dirbtinio intelekto ir NLP modelių potencialą tobulinant klientų aptarnavimą, turinio kūrimą ir e. prekybą. Mūsų įmonė Verslas Media yra ekspertė, galinti panaudoti ChatGPT ir kitų dirbtinio intelekto įrankių galią savo klientų verslui. Siūlome įvairius paketus, įskaitant AI Chatbot Chat-GPT integravimą į svetainę, aprašymų kūrimą naudojant ChatGPT, internetinių svetainių ir produktų dizainą naudojant AI, reklaminių vaizdo įrašų kūrimą naudojant AI avatarus ir kitas AI galimybes kuriant svetaines. Mūsų tikslas – padėti klientams pasinaudoti AI technologijomis ir pagerinti jų verslo veiklą bei geriau aptarnauti klientus.

Taip pat rekomenduojame perskaityti:

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu