Verslas Media
icon

Animuotų reklamų kūrimas (explainer)

189.00650.00

Paslaugos Aprašymas

Kas yra aiškinamasis vaizdo įrašas?

Aiškinamieji vaizdo įrašai yra trumpi internetinės rinkodaros vaizdo įrašai, naudojami paaiškinti jūsų įmonės produktą ar paslaugą. Aiškinamieji vaizdo įrašai dažnai dedami nukreipimo puslapyje, jūsų svetainės pagrindiniame puslapyje arba žinomame produkto puslapyje. Šio tipo vaizdo įrašai tapo labai populiarūs – kai kurios svetainės gali pasigirti, kad konversijų rodikliai padidėjo net 144%, kai į savo svetainę įtraukė aiškinamąjį vaizdo įrašą.

Trumpi vaizdo įrašai padeda per trumpą laiką iliustruoti sudėtingas idėjas paprastai, patraukliai ir prasmingai. Paaiškinamojo vaizdo įrašo naudojimas gali padėti įmonei pritraukti potencialių klientų, sumažinti atmetimo rodiklius, padidinti prekės ženklo žinomumą ir padidinti konversijų skaičių.

Kitos paslaugos

Savaitės perkamiausi

Saugiais mokėjimais rūpinasi:

icon

Mokėjimai ir asmeninė informacija apsaugota 256 bitų SSL šifru.

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu