Verslas Media
Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Daugiakalbis paketas

216.70

Padidinkite apsilankymų ir pardavimų skaičių naudodami populiariausią ir daug galimybių turintį daugiakalbystės sprendimą.

Paslaugos Aprašymas

Pagal įprastus nustatymus „WordPress“ neturi daugiakalbių funkcijų. Tačiau mes galime jas pridėti naudodami WPML papildinį, kuris yra populiariausias ir patikimiausias sprendimas, prieinamas „WordPress“ profesionaliai valdyti kalbas, jų vertimus ir SEO. Su šia paslauga netik išverčiami puslapiai, bet taip pat ir sukuriamos tų kalbų puslapių kopijos, dėl kurių galėsite laisvai redaguoti skirtingų kalbų turinius bei kone svarbiausia – kalbinius puslapius indeksuos google, tai netaspats kas tikruoju laiku vykdomi svetainės vertimai kurie neturi savo atskiro puslapio.

Į šią paslaugą įeina:

  • Sukonfigūruosime WPML papildinį valdymui iki 5 kalbų;
  • Įdėsime kalbos perjungiklį į svetainės antraštę;
  • Galite pasirinkti ar norite kalbas taikyti vienam domenui pavyzdys.lt/en arba atskiriems pavyzdys.lt ir pavyzdys.com. (Jei nežinote kas geriau Jūsų atveju, atsiųskite mums užklausą).
  • Išversime iki 100 000 žodžių naudodami automatinį vertimą (DeepL ar kt.);
  • Parodysime, kaip redaguoti ar pridėti vertimus puslapiuose ar produktuose;

Papildomai galėsite samdyti profesionalų žmogų vertėją vertimo taisymams – susisiekite su mumis ir aptarsime visas galimybes.

Pristatymo laikas: 4-6 darbo dienos.

ATKREIPKITE DĖMESĮ:

  • Pats WPML  papildinys su vertimo funkcija kainuoja šimtą dolerių, tačiau įsigyjant šią mūsų paslaugą, papildinys – NEMOKAMAI!
  • Pristatymo laikas gali skirtis 20-40% dėl mūsų gamybos skyriaus apkrovos ar kitų aplinkybių.

 

Pasikeitus WPML programos sąlygoms nuo 2021 spalio mėn. perkant su mumis nebebus metinio mokesčio!

Kitos paslaugos

Savaitės perkamiausi

Saugiais mokėjimais rūpinasi:

icon

Mokėjimai ir asmeninė informacija apsaugota 256 bitų SSL šifru.

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu