Verslas Media
Logo kūrimas, logotipai

BDAR ir CCPA privatumo taisyklių laikymosi integracija

59.00

Padarykime jūsų svetainę saugia jos lankytojams! Tegul jūsų svetainė atitinka Europos privatumo apsaugos taisykles!

Paslaugos Aprašymas

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), dėl kurio 2016 m. Balandžio mėn. Susitarė Europos Parlamentas ir Taryba, 2018 m. Pavasarį pakeitė Duomenų apsaugos direktyvą 95/46/EB kaip pagrindinį įstatymą, reglamentuojantį, kaip įmonės privaloapsaugoti ES piliečių asmens duomenis . „Google“ taip pat pakeitė reitingavimo programą pagal tai, kaip svetainės atitinka BDAR taisykles.

Šie svarbūs pakeitimai bus integruoti į jūsų svetainę, kad būtų laikomasi pagrindinių BDAR taisyklių:

  • Pridėkite labai pritaikomą slapukų pranešimų reklamjuostę su nuoroda į privatumo politikos puslapį ir mygtukus, skirtus priimti/atmesti/atšaukti slapukų naudojimą.
  • Pridėkite parinktį, kad svetainės vartotojai duotų aiškų sutikimą naudoti ne „WordPress“ trečiųjų šalių stebėjimo scenarijus ir slapukus („Google Analytics“, „Facebook Pixel“ ir kt.). Vartotojai gali priimti tokius slapukus pagal kiekvieną slapuką, taip pat bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą.
  • Prie reklamjuostės pridėkite nuorodą „Neparduoti mano asmeninės informacijos“;
  • Pridėsime formą, kad svetainės vartotojai galėtų pateikti užklausą atsisiųsti arba ištrinti savo asmeninius duomenis, saugomus jūsų svetainės duomenų bazėje (pvz., Naudotojo el. Pašto adresas, vartotojo komentarai ir užsakymai, atlikti naudojant „WooCommerce“)
  • Pridėkite mygtuką, kad svetainės naudotojai ištrintų savo informaciją iš svetainės, nepateikdami užklausos.
  • Sukurkite privatumo politikos puslapį (su bendru/pavyzdiniu tekstu apie slapukų naudojimą, formomis duomenų eksportavimo ir pašalinimo užklausoms pateikti ir kt.)

Ši paslauga baigiama per 2-3 darbo dienas. Kad leistų suaktyvinti „Google Analytics“ atsisakymą, klientas turi prisiregistruoti prie „Google Analytics“ ir pateikti savo stebėjimo kodą.

Atkreipkite dėmesį:

  • Pasiūlymas galioja tik aprašyme išvardytiems pakeitimams. Atminkite, kad BDAR/CCPA yra tęstinis procesas, apimantis visą jūsų verslą, todėl jūs negalite reikalauti jokių pretenzijų pagal bendrą BDAR/CCPA būseną;
  • Visus papildomus pakeitimus galima atlikti už papildomą mokestį: nedvejodami kreipkitės į mūsų pardavimo komandą ir gaukite pasiūlymą;
  • Įskiepiai bus įdiegti ir sukonfigūruoti jūsų svetainėje, mes nesidalijame diegimo failais;

Ši paslauga teikiama tik lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Kitos paslaugos

Savaitės perkamiausi

Saugiais mokėjimais rūpinasi:

icon

Mokėjimai ir asmeninė informacija apsaugota 256 bitų SSL šifru.

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu