Verslas Media
Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

SEO straipsnių rašymas

219.00

Lengviausias būdas sukurti fantastišką SEO optimizuotą tinklaraštį be rūpesčių! Paslauga apima labai aktualų ir profesionaliai parašytą jūsų tinklaraščio SEO turinį – 4 tinklaraščio įrašai per mėnesį, iki 700 žodžių. Mes ištirsime faktines SEO tinklaraščių tendencijas jūsų vietovėje, išanalizuosime konkurentų veiklą, pateiksime idėjų, sukursime vertingo, aukštos kokybės teksto turinio ir atliksime redagavimo procesą, kad jūsų tinklaraštis būtų nuolat atnaujinamas! Tiesiog užsiprenumeruokite mūsų įprastą SEO tinklaraščių paslaugą, pateikite tam tikrą informaciją apie savo tinklaraštį ir mes pradėsime kurti ekspertinius mėnesio turinio planus ir nuostabų SEO optimizuotą turinį. Mūsų komanda taip pat ištirs jūsų verslui skirtus raktinius žodžius ir temas, o prieš pradėdami rašyti turėsite patvirtinti arba atmesti visas temas. Kas viduje? – 4 tinklaraščio įrašai per mėnesį (iš viso iki 2100 žodžių) – Aukštos kokybės turinys – Temos idėjų ir turinio plano kūrimas – SEO optimizavimas kiekvienam straipsniui – Raktažodžių tyrimas – Iki 2 pakeitimų kiekviename tinklaraščio įraše – Švarus HTML formatavimas (jei reikia) – 1 įrašas įtrauktas į kiekvieną įrašą – Greitas pristatymas. * Klientai gali gauti 10–40% mėnesinę įmoką ir atšaukti savo prenumeratą, jei jie nėra patenkinti rezultatu. Tai tiesiogiai veikia mėnesinį SEO tinklaraščio rašymo etapą. Mes negrąžiname pinigų, kai patvirtiname mėnesio turinio planą. Atkreipkite dėmesį, kad ši paslauga teikiama tik anglų, lietuvių ir rusų kalbomis.

Paslaugos Aprašymas

Lengviausias būdas sukurti fantastišką SEO optimizuotą tinklaraštį be rūpesčių!

Paslauga apima labai aktualų ir profesionaliai parašytą jūsų tinklaraščio SEO turinį – 4 tinklaraščio įrašai per mėnesį, iki 700 žodžių. Mes ištirsime faktines SEO tinklaraščių tendencijas jūsų vietovėje, išanalizuosime konkurentų veiklą, pateiksime idėjų, sukursime vertingo, aukštos kokybės teksto turinio ir atliksime redagavimo procesą, kad jūsų tinklaraštis būtų nuolat atnaujinamas!

Tiesiog užsiprenumeruokite mūsų įprastą SEO tinklaraščių paslaugą, pateikite tam tikrą informaciją apie savo tinklaraštį ir mes pradėsime kurti ekspertinius mėnesio turinio planus ir nuostabų SEO optimizuotą turinį. Mūsų komanda taip pat ištirs jūsų verslui skirtus raktinius žodžius ir temas, o prieš pradėdami rašyti turėsite patvirtinti arba atmesti visas temas.

Kas viduje?
– 4 tinklaraščio įrašai per mėnesį (iš viso iki 2100 žodžių)
– Aukštos kokybės turinys
– Temos idėjų ir turinio plano kūrimas
– SEO optimizavimas kiekvienam straipsniui
– Raktažodžių tyrimas
– Iki 2 pakeitimų kiekviename tinklaraščio įraše
– Švarus HTML formatavimas (jei reikia)
– 1 įrašas įtrauktas į kiekvieną įrašą
– Greitas pristatymas.

* Klientai gali gauti 10–40% mėnesinę įmoką ir atšaukti savo prenumeratą, jei jie nėra patenkinti rezultatu. Tai tiesiogiai veikia mėnesinį SEO tinklaraščio rašymo etapą. Mes negrąžiname pinigų, kai patvirtiname mėnesio turinio planą.

Atkreipkite dėmesį, kad ši paslauga teikiama tik anglų, lietuvių ir rusų kalbomis.

Kitos paslaugos

Savaitės perkamiausi

Saugiais mokėjimais rūpinasi:

icon

Mokėjimai ir asmeninė informacija apsaugota 256 bitų SSL šifru.

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu