Verslas Media
Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Jūsų svetainės mobilioji programėlė („Android“ ir „IOS“)

379.00

Gaukite „Android“ arba „IOS“ programą savo „WordPress“ svetainei, portalui ar asmeniniam tinklaraščiui per 5-10 darbo dienų!

Paslaugos Aprašymas

Gaukite „Android“ arba „IOS“ programą savo „WordPress“ svetainei, portalui ar asmeniniam tinklaraščiui per 5-10 darbo dienų.

Jums nereikės išmokti naudotis vilkimo ir numetimo programų kūrimo priemone, ieškoti „Android“ kūrėjo ar laukti mėnesių, kol pamatysite visus savo darbo rezultatus. Mūsų partneriai naudos išskirtinį šabloną, kad sukurtų jums pritaikytą programą ir integruotų ją į jūsų svetainę per mažiau nei dvi savaites.

Programa gali atlikti šiuos veiksmus:
– Rodyti visus įrašus ir kategorijas, pridėtas prie jūsų tinklaraščio
– Leiskite bendrinti įrašus per socialinę žiniasklaidą ir pridėti juos prie specialaus žymių sąrašo, kad galėtumėte juos vėliau perskaityti
– Leiskite jums palikti komentarus apie tinklaraščio įrašus
– Turėkite ekraną „Apie mus“, kuriame pateikiama informacija apie jūsų svetainę ir kaip su jumis susisiekti (nurodant telefono numerį, el. Pašto adresą ir nuorodas į socialinės žiniasklaidos puslapius).

Kad programa būtų funkcionalesnė, taip pat galite įsigyti papildomų funkcijų, tokių kaip momentiniai pranešimai, galimybė rodyti skelbimus ir pan. Jei norite pasiūlymo, susisiekite su mūsų pardavimo vadybininkais.

Priminimas: jūsų svetainė turi būti visiškai funkcionali, kad programa veiktų tinkamai!

Atminkite, kad įtraukimas į „Google Play“ ar „Apple Store“ neįtrauktas į paslaugą. Mes pateiksime jums visus failus, tačiau turėsite sukurti „Google“ paskyrą ir patys paskelbti programą. Arba galime paskelbti programą jums, bet tik už papildomą mokestį.

Kitos paslaugos

Savaitės perkamiausi

Saugiais mokėjimais rūpinasi:

icon

Mokėjimai ir asmeninė informacija apsaugota 256 bitų SSL šifru.

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu