Verslas Media
Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas

Dabar svetaines gali turėti kiekvienas!

199.00

Paslaugos Aprašymas

Sakote pigiai, greitai ir kokybiškai nebūna?

Verslas Media komanda yra tam, kad šį faktą paneigtų! Ne, tai nėra nemokams sprendimas už 200 eur metams, kaip Lietuvoje dabar populiaru. Tai iš tiesų pigau! Kokybiškiau ir greičiau!

Ką gausite užsisakę šią paslaugą?

 • 1-3 puslapių svetainę su mūsų pateiktu šiuolaikišku dizainu;
 • Gausite individualų jūsų pasirinktą svetainės adresą;
 • Gausite asmeninį specialų el. pašto adresą kaip pvz: info@jususvetainesadresas.lt;
 • Įkelsime Jūsų logotipą;
 • Įkelsime Jūsų nuotraukų galeriją (iki 200 nuotraukų);
 • Įkelsime Jūsų aprašymą;
 • Įkelsime Jūsų paslaugų sąrašą;
 • Pateiksime kontaktus ir kitus rekvizitus;
 • Integruosime užklausų siuntimo formą su kliento kontaktais ir projektų duomenimis;
 • Galima pateikti klientų atsiliepimus;
 • Jei reikia svetainėje galime pateikti nuorodas į jūsų socialinius tinklus ar kitus puslapius;
 • Svetainė turės tris kalbas (LT, ENG, RU išverčiama su google vertėju);

199Eur pradininis mokestis ir 30Eur metams – daugiau jokių papildomų mokesčių svetainės išlaikymui!

*30eur mokestis yra skiriamas domeno ir hostingo išlaikymui tokio dydžio svetainei, jeigu turite savo domeną ir hostingą, papildomo mokesčio nėra.

Šią paslaugą galite užsisakyti internetu pridėję prekę į krepšelį.

Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos!

Dažniausiai užduodami klausimai apie šią paslaugą:

Taip, Jums sukurtoje svetainėje galėsite laisvai ir labai paprastai keisti ar papildyti tekstus bei nuotraukas. Tam net nereikia jokių kompiuterinių žinių, kadangi esame paruošę aiškią instukciją tiek tekstiniu, tiek video formatu.

Taip, svetainės bus galima bet kada atsisakyti, pradinis mokestis 80 eur nebus grąžinamas, tačiau nebereikės mokėti metinio 30 eur mokesčio. 

Verslas Media taip pat pasilieka teisę nutraukti teikiamas paslaugas pasibaigus jūsų mokėjimo terminui.

Taip, kadangi svetainė bus sukurta su populiariausia turinio valdymo sistema ir ne su limituotais šablonais, ji turės galimybę neribotai plėtrai ateityje. Kai turėsite papildomą idėją tiesiog susisieksite su mumis ir mes jums pasiūlysime geriausią funkcijų, naujų puslapių sukūrimo planą. Svetainės niekada nereikės perkurti norint ką nors pridėti ar atimti. 

Svetainę galėsite reklamuoti visur kur norėsite, pateikti rekvizitų svetainėje, socialiniuose tinkluose ar kitur, siųsti klientams kaip nuorodą į darbų portfolio. Papildomai galime jums pasiūlyti daugybę reklamos paslaugų tokių kaip Google Ads, Facebook ads, video kūrimo paslaugos, skrajučių platinimas ir daug kitų. Dėl papildomos reklamos paslaugų rekomenduojame pirmiausia nusimatyti norimą skirti biudžetą ir susisiekti su mumis dėl individualaus pasiūlymo. 

Svetainė bus sukurta su mūsų individualia platforma – Verlas Media, tačiau ji sukurta ir automatiškai atnaujinama pagal populiariausią pasaulyje turinio valdymo sistemą, kurią naudoja daugiau nei 40proc didžiausių svetainių. Taip pat platformoje integruojame papildomas programas kurių vertė siektų kelis šimtus eurų, todėl galite būti tikri – jūsų svetainė bus sukurta tik su profesionaliausiais įrankiais. 

Jeigu esate susidūrę su svetainėmis žinote jog pats svetainės adresas ir talpinimo internete serveris kainuoja apie 40eur metams, o programos ar temos kurti svetainę prie kainos prideda dar mažiausiai 50eur. Jau net neskaičiuojant darbo valandų kurias užtruktumėte bandydami lipdyti patiems.

Mes galime pasiūlyti tokią mažą kainą todėl nes turime išsipirkę savo didelį talpinimo serverį kuriame laikome svetaines, esame išsipirkę agentūrinius, didelius programų paketus, paruošę svetainių griaučius, esame pritaikę savo platformą ir mūsų programuotojų miklios rankos neatima daug laiko sukūrimui nedidelės papastos svetainės.

Priežastis: Iniciatyva padėti privatiems individualias paslaugas teikiantiems asmenims bei itin mažoms įmonėms, be tikslo iš jų pasipelnyti.

Taip pirmąsias nuotraukas, aprašymus, paslaugų sąrašą ir savo kontaktus mums turėsite atsiųsti el. paštu. 

Dėl nuotraukų galime pateikti nuorodas į įvairiausių nuotraukų galerijas.

Paslaugą galite užsisakyti iškarto, kadangi turinio reikės tik antroje kūrimo darbų pusėje, užsakius paslaugą galėsime pradėti greičiau.

Kitos paslaugos

Savaitės perkamiausi

Saugiais mokėjimais rūpinasi:

icon

Mokėjimai ir asmeninė informacija apsaugota 256 bitų SSL šifru.

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu