Verslas Media

Svetainių kūrimas su WordPress

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas

Šaunios, judrios ir funkcionalios WordPress svetainės.

Manome, kad sukurti širdžiai mielas svetaines ir patogias sąsajas yra sudėtinga užduotis. Mes mėgaujamės sudėtingumu, kad sukurtume SEO išmanias ir stiprias WordPress internetinių svetainių kūrimo paslaugas, peržengdami technines ir kūrybines ribas.

Individualus WordPress svetainės dizainas

Mūsų ilgametę WordPress kūrimo įmonės patirtį remia kai kurie iš mūsų procesais besivadovaujančių vidaus WordPress specialistų.

Temos dizainas ir pritaikymas

Padedame klientams teikti PSD į WordPress temų konvertavimo paslaugas ir kurti temas pagal užsakymą, nepamiršdami, kad svarbiausia – mobilieji įrenginiai.

WooCommerce parduotuvių kūrimas

Padedame įmonėms kurti į augimą orientuotas WooCommerce parduotuves arba perkelti esamą parduotuvę į WooCommerce.

WordPress įskiepių kūrimo paslaugos

Kaip WordPress įskiepių kūrimo įmonė, mes naudojame geriausius kodavimo būdus, kad įskiepiai būtų integruoti į jūsų svetaines, todėl galite įtraukti daugybę funkcijų ir funkcijų.

Tinklaraščio sukūrimas ir auginimas

Mūsų WordPress specialistai bendradarbiauja su klientais, kad sukurtų išties keičiamo dydžio ir patrauklias WordPress tinklaraščių temas geriausiomis rinkos kainomis ir per trumpiausią įmanomą laiką.

Pritaikymas ir API integracija

Norėdami išplėsti WordPress svetainės galimybes, galite naudotis API integravimo paslaugomis. Užtikriname sklandų duomenų perdavimą ir suteikiame mobiliųjų programėlių integraciją su jūsų svetaine.

Padidinkite savo įmonės skaitmeninį matomumą – pasirinkite Verslas Media kaip savo WordPress kūrimo įmonę.

Teikiame profesionalias WordPress dizaino ir kūrimo paslaugas, sutelkdami dėmesį į kiekvienos svetainės projekto subtilybes ir per sutartą laiką pateikdami itin optimizuotus SEO WordPress sprendimus.

Mūsų WordPress kūrėjai, norėdami sukurti saugias ir keičiamo dydžio svetaines, naudoja švarius ir paprastus kodavimo metodus. Specialūs projektų vadovai padeda jums sklandžiai perduoti WordPress kūrimo paslaugas. Galite pasirinkti projektų strategiją arba savarankiškai valdyti projektus samdydami išteklius pagal mūsų skirtų išteklių modelį.

Kodėl turėtumėte rinktis mus?

Visos mūsų sukurtos svetainės yra itin greitos ir puikiai optimizuotos. Viso WordPress kūrimo proceso metu užtikriname, kad būtų laikomasi visų geriausių praktikų, o tai didina bendrą naudotojų įsitraukimą ir konversiją.

Sužinokite daugiau čia: WordPress svetainių kūrimas

Išmanieji SEO internetinių svetainių sprendimai

Mūsų pagrindinį SEO, optimizuotą paieškos sistemoms, sudaro antraštės žymos, metažymos, paveikslėlių optimizavimas, “Alt” tekstas ir t. t., o po to taikomos strategijos, kurios leidžia sklandžiau atlikti darbus. Taip pradedama rinkodara, nereikalaujanti jokio papildomo darbo.

Kokybiškos, švarios ir funkcionalios – Svetainių kūrimas su WordPress

Naudojamės sudėtingomis sistemomis. Mūsų kodavimo procesai yra tinkamai dokumentuoti ir vykdomi pagal nusistovėjusias taisykles. To tikitės iš patikimos WordPress svetainių kūrimo įmonės. Teikdami WordPress svetainių kūrimo paslaugas, laikomės geriausių pramonės standartų ir pašaliname bet kokias kietai užkoduotas spragas ar neetiškus pritaikymus. Tai garantuoja, kad mūsų svetaines paprasta valdyti ir prižiūrėti. Dėl savo patogumo WordPress naudoja 43 proc. interneto. Be to, kaip patyrusi WordPress svetainių kūrimo įmonė, kuriame svetaines, kurių sąsajos paprastos, interaktyvios ir patogios visiems naudotojams.

Saugus ir lengvai atnaujinamas

Mūsų svetainės yra atsparios kibernetinėms atakoms ir gali būti lengvai atnaujinamos. Kad svetainė būtų saugi ir patikima, naudojame tinkamus failų leidimus, nepageidaujamų laiškų prevenciją, formų patvirtinimą, konfigūracijos nustatymus ir t. t.

Svetainių kūrimas su WordPress: Kuo tikėti ir ko tikėtis?

Jei ketinate patys kurti svetainę ir manote, kad jums nereikia užsakomųjų WordPress kūrimo paslaugų, įspėjame, kad jūsų laukia beprotiškas pasivažinėjimas. Kad suprastumėte, kas laukia, pateikiame keletą lūkesčių ir realybės, susijusių su WordPress naudojimu. Taip pat, kaip spręsti šias problemas.

Mitas: WordPress paprasta naudoti.

WordPress mokymosi kreivė yra sunkesnė, nei dauguma žmonių mano. WordPress yra paprastas, jei jums reikia tik pagrindinės svetainės, kuri būtų mažai keičiama (ir tikriausiai atrodo kaip šimtai kitų svetainių). Tačiau negalite patys susikurti individualios svetainės pagal savo poreikius. Švelniai tariant, ne lengvai.

Sprendimas: pasamdykite WordPress kūrėją pagal užsakymą. Kai samdote žmogų, kuris teikia WordPress kūrimo pagal užsakymą paslaugas, visa našta perkeliama ant jūsų pečių. Galite deleguoti užduotį kūrėjui (tam jis yra apmokytas ir taip pat turi patirties). Taip gausite ne tik profesionaliai sukurtą pritaikytą WordPress svetainę, bet ir ilgalaikę pagalbą, jei vėliau iškiltų sunkumų.

Mitas: Kaip ir tikėtasi, WordPress yra keičiamo dydžio, neribotai plečiama.

WordPress tikrai yra keičiamo dydžio, neribotai plečiama. Mes to neneigiame. Galite kurti ir prižiūrėti daug svetainių arba plėsti svetainę, kai jūsų verslas plečiasi. Tačiau tai nereiškia, kad tai pasiekiama tiesiog vienu spustelėjimu. Norint plėsti svetainę, integruoti naujas funkcijas, įgyvendinti naujas idėjas prireiks daug žinių ir patirties. Viename puslapyje galite pakeisti nedidelę smulkmeną, o ji gali turėti didelį poveikį kitam puslapiui. Jūs to net nepastebėsite, kol nebus per vėlu. O kol imsitės spręsti problemą, jūsų klientai dėl prastos jūsų svetainės UX jau gali būti perėję pas konkurentus.

Sprendimas: Ieškokite profesionalios pagalbos. Nesitikime, kad viską žinote kaip WordPress naujokas. Tačiau galite rasti žmogų, kuris tai žino. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atrasti žmogų, kuriuo galite pasitikėti ir kuris teiks nestandartines WordPress kūrimo paslaugas. Galite naudoti daugybę įskiepių, trečiųjų šalių integracijų ir auginti savo svetainę su profesionaliais paslaugų teikėjais, nesugaišdami savo valandų valandas darbui.

Mitas: WordPress yra visiškai nemokamas.

WordPress iš tikrųjų yra nemokama. Tačiau sukurti visiškai veikiančią, funkcionalią WordPress svetainę nėra lengva ir nėra nemokama. Kad būtų lengviau kurti WordPress, galite naudoti svetainių kūrėjus, tokius kaip Divi, WPBakery ir Elementor.  Ar jie turi profesionalias, mokamas versijas? Tikrai taip.

Yra daugiau nei 54 000 nemokamų WordPress įskiepių. Ar jų geriausi planai ir geriausias panaudojimas yra nemokami? Ne.

Yra dar šimtas dalykų, kurie nėra nemokami, pavyzdžiui, būtinybė turėti tinkamą WordPress prieglobą, hostingo serverį.

Kalbant apie tai, verta paminėti, kad WordPress (pagrindas) yra visiškai nemokamas. Tai reiškia, kad niekas neprivalo atsakyti į jūsų užklausas. Yra daug bendruomenės pagalbos, taip pat internetinių žinynų ir vadovėlių. Tačiau, dar kartą, ar turite laiko naršyti po internetą, kai jūsų svetainė sugedusi?

Sprendimas: Kai jau mokate daug paslėptų mokesčių, kad jūsų svetainė veiktų, atrodo natūralu investuoti šiek tiek daugiau ir gauti profesionalų pagalbą su WordPress svetaine. Pasirinkę Verslas Media paslaugą svetainių kūrimas su WordPress, nešvaistysite pinigų nebūtiniems WordPress įskiepiams, programoms ar net maketams, kadangi agentūra jau turi profesionalius pagrindinius įrankius svetainių kūrimui. Kuo geriau juos panaudosime ir padėsime jums kuo greičiau susigrąžinti išlaidas.

Mitas: Svetainės saugumas nėra mano rūpestis.

Jei tuo tikite, esate naivūs. Jūsų svetainei teikiamos trečiųjų šalių programos ir įskiepiai. Jos reguliariai išduoda atnaujinimus. Galite jų išvengti, tarkime, vieną dieną. Ir per tas 24 valandas savo svetainę atiduodate programišiams ir įsilaužėliams.  Pats WordPress taip pat išleidžia atnaujinimus. Arba atsisakysite visų pareigų, tvarkysite WordPress svetainę visą darbo dieną, arba rizikuosite savo svetaine.

Sprendimas: Užduotis, kurioms reikia skirti visą darbo dieną dirbančių darbuotojų dėmesį, deleguokite visą darbo dieną dirbantiems darbuotojams. Jei jums reikia visą parą veikiančio svetainės valdymo, pasamdykite žmogų, kuris būtų pasiekiamas 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Individualizuotos WordPress kūrimo paslaugos apima ne tik jūsų svetainės kūrimą. Jos apima tokias galimybes kaip nuolatinis palaikymas, atnaujinimų ir saugumo valdymas ir kt.

Mitas: SEO man nebus problema.

Realybė: SEO nėra toks paprastas ir norint pritraukti lankytojų privalote jo nepamiršti. Nes jei taip padarysite, tai taps problema. WordPress pradėjo veikti kaip tinklaraščių platforma. Pagal TVS ji užima 61,8 proc. rinkos. Tačiau ji nepakeičia jūsų pačių SEO metodo. WordPress suteikia daugybę pasirinkimų, kaip veiksmingai ir efektyviai atlikti SEO. Populiariausi WordPress įskiepiai padeda su SEO, tokie kaip ,,Yoast”, tačiau jie neveikia savarankiškai. Norėdami pasinaudoti WordPress SEO funkcijomis, turite investuoti ne tik pinigus, bet ir laiką.

Sprendimas: Pasamdykite paieškos sistemų optimizavimo specialistus, kurie taip pat turi patirties svetainių kūrimo srityje, kad integruotų SEO technologijas į jūsų svetainę.

Sužinokite daugiau čia: WordPress svetainių kūrimas

Prieš tęsdami trumpai apžvelkime savo įgytas įžvalgas apie svetainių kūrimo su WordPress realybę.

 • WordPress yra paprastas svetainių kūrimo įrankis, tik tiems kurie turi reikiamų įgūdžių ir patirties.
 • Jis suteikia galimybių, kuriomis geriausiai galima pasinaudoti tik gavus tinkamą instrukciją ir visą parą teikiamą pagalbą.
 • Ji nėra nemokama, bet jei WordPress naudojate profesionaliai, investicijos greitai atsipirks.
 • WordPress yra saugus tik tol, kol neapleidžiate savo apsaugos.
 • WordPress SEO yra atskira užduotis. Norėdami, kad jūsų WordPress svetainė būtų pritaikyta SEO, turite investuoti laiko, pinigų ir žmogiškųjų išteklių.
 • WordPress turi funkcijų gausą, tačiau vistiek turite pasamdyti tinkamą komandą, kad išgautumėte tikrąjį auksą. Priešingu atveju tektų susitepti rankas.

Jums gali padėti Verslas Media – profesionalus svetainių kūrimas su WordPress.

 • Visiškas personalizavimas
  • Galimybė plėstis ateityje
  • Saugumas
  • Nuolatinė pagalba
  • SEO integravimas ir kontrolė
  • Visiškas pasitikėjimas, kad jūsų svetainė yra patikimose rankose.

Naudodamiesi tokia svetainių kūrimo su WordPress ir dizaino įmone, ne tik išvengsite papildomos įtampos, susijusios su vidinės komandos įdarbinimu arba bendravimu su laisvai samdomais darbuotojais, kurie gali būti sudėtingi. Neleiskite, kad WordPress lūkesčiai užgožtų jūsų nuomonę. Priimkite atsargų sprendimą šiandien, kad rytoj netektų gailėtis.

Svetainių kūrimas su WordPress – dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl turėtumėte dirbti su WordPress svetainių kūrimo įmone?

Samdydami WordPress svetainių kūrimo įmonę gausite profesionaliai sukurtus internetinius sprendimus, į vartotoją orientuotą patirtį, į plėtrą orientuotus sprendimus ir daug daugiau. Samdydami Verslas Media WordPress svetainių kūrimo įmonę gausite techninę pagalbą prieš ir po kūrimo, taip pat teikiamą pagalbą bet kokioms problemoms spręsti.

Ar patys kuriate WordPress temas ir įskiepius?

Taip. Mes padedame įmonėms kurti nestandartines WordPress temas ir įskiepius, taip pat pagal jų pageidavimus, biudžetą ir įmonės poreikius pritaikytas svetaines.

Kaip galiu stebėti savo projekto augimą ar pažangą?

Jūs visada žinosite apie svetainės pažangą, nes kiekviename žingsnyje gausite mūsų komandos laiškus.

Ar į mano WordPress svetainės kūrimo paslaugas bus įtrauktas specialus projekto vadovas?

Pasirinkę Verslas Media kaip WordPress svetainių kūrimo paslaugų partnerį, jums padės daug žmonių nuo verslo analitikų, WordPress kūrėjų, dizainerių, programuotojų, serverių administratorių, tačiau išvengsite chaoso nes užtekts bendrauti tik su projekto vadovu.

Kita vertus, specialus projektų vadovas yra neprivalomas ir gali būti samdomas atsižvelgiant į jūsų WordPress kūrimo poreikius. Visą laiką bendrausime su jumis ir komanda. Jei susidursite su sunkumais, be papildomų išlaidų paskirsime laikiną projekto vadovą, kuris spręs problemas.

Ar jūsų įmonė teikia kokią nors pagalbą ar techninę priežiūrą po užbaigimo?

Tikrai taip! Suteikiame neprilygstamą pagalbą ir po projekto, ir prieš jį baigiant. Bendradarbiaujame kaip tikri partneriai ir visada galėsime suteikti pagalbą bei atlikti techninę priežiūrą.

Koks svarbiausias darbo su Verslas Media svetainių kūrimas su WordPress privalumas?

Esame pirmaujanti WordPress svetainių kūrimo įmonė, todėl turime daug žinių, ilgametę patirtį ir supratimą. Mūsų WordPress projektavimo ir kūrimo ekspertai sprendžia klausimus ir problemas. Dirbdami su vienu iš mūsų specializuotų ekspertų galite susitelkti į savo verslo kūrimą. Mes, kaip Svetainių kūrimo su WordPress  įmonė, padedame jums sutaupyti laiko ir išvengti betkokių sunkumų. Verslas Media komandos veiks kaip jūsų vidinės komandos pratęsimas.

Sužinokite daugiau čia: WordPress svetainių kūrimas

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu