Verslas Media
Tinklapių kūrimas, el. parduotuvių kūrimas

MB Hidromedica

Perkūrėme internetinę parduotuvę kurioje prekiaujama įvairia įranga gydymo įstaigoms, medicinėm priemonėm bei įrankiais. Pagrindinis iššūkis šioje svetainėje buvo aiškus prekių kategorijų pateikimas, kadangi medicinos prekių kategorijų itin daug. Taip pat, klientui labai patiko tamsios spalvos dizainas, todėl papildomai šioje svetainėje įdiegėme tamsų/šviesų rėžimą, galimybę lankytojam patiems prisitaikyti svetainės spalvą.

Atlikti darbai: El. parduotuvės kūrimas | Svetainės dizainas | SEO | Svetainės valdymo mokymai | Mokėjimų ir siuntų sistemos integracija | ,,Dark mode” įdiegimas

#40A0CC

#0F0F0F

#1E1E1E

#ffffff

Raleway

A B C D E F G H I J K L M N O P R S Š T U V Z Ž

a b c d e f g h i j k l m n o p r s š t u v z ž 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Esame labai patenkinti internetinio puslapio kūrimo darbais. Komunikacija aukščiausios kokybės, visada atsako konkrečiai, greitai ir išsamiai rūpimais klausimais. Suteikia visą reikalingą informaciją apie atliktus darbus ir internetinio puslapio funkcijas.

www.hidromedica.lt

icon
icon
icon
icon

Peržiūrėkite kitas mūsų sukurtas el. parduotuves

Previous
Next

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu