Verslas Media

Klausimynas elektroninės parduotuvės kūrimui

Atsakius į žemiau pateiktus klausimus mes 24 valandų bėgyje jums atsiųsime pasiūlymą darbų atlikimui. Savo atsakymus taip pat iškarto gausite el. paštu. Pateikiami klausimai padeda ne tik mums, bet dažnu atveju ir pačiam klientui.

Atkreipkite dėmesį: Tik laukelius pažymėtus žvaigždute * yra būtina užpildyti. Kitus laukelius mes tik rekomenduojame užpildyti, norėdami kuo tiksliau suprasti jūsų projekto tikslus.

Kiekvienas internetinės parduotuvės kūrimo projektas yra skirtingas, todėl mums reikia suprasti, ko tiksliai norite, išsiaiškinti visas detales, apžiūrėti konkurentus, tam kad galėtumėte kuo tiksliau pateikti Jums pasiūlymą. Yra daugybė tipų ir būdų, kaip sukurti el. parduotvę, kiekviena iš jų turi skirtingus pliusus / minusus, funkcijas, produktų kiekius ir kainas. Žinodami daugiau apie Jūsų projekto specifikaciją, tikslus ir kitą informaciją galime pateikti geriausias rekomendacijas, kaip išgauti kuo daugiau naudos įgyvendinant jūsų projekto tikslus. Kuriame profesionalias internetines parduotuves įmonėms bei individualiems asmenims. Nuo įdėjos iki veikiančios svetainės. Siekiame pasiūlyti optimaliasią web sprendimą – sukurti profesionalią internetinę parduotuvę už prieinamą kainą. 

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu