Verslas Media

Saitu kurimas – internetinių svetainių ir el. Parduotuvių kūrimas

Leiskite mums padidinti jūsų naudotojų patirtį ir pelningumą.

Geriausias sprendimas dėl įvairių saitų kūrimo paslaugų.

Visiškai pritaikytos ir reaguojančios svetainės – pasaulinio lygio sprendimai mūsų vertinamiems klientams

Jau seniai užsiimate verslu, bet dar nesiėmėte verslo internete? Norite perkelti savo įmonę į kitą sėkmės lygį? Norite pradėti nuo nulio arba pertvarkyti dabartinę svetainę? Kad ir kokio sektoriaus ar verslo srityje norėtumėte sukurti savo interneto svetainę, Verslas Media interneto svetainių kūrėjai ir dizaineriai ekspertai pateiks interneto sprendimus, kurie pranoks jūsų lūkesčius greičio ir patogumo požiūriu.

Verslas Media yra pirmaujanti žiniatinklio svetainių kūrimo ir vystymo įmonė, kuri gali padėti jums apibrėžti jūsų prekės ženklą ir padidinti jūsų produktų / paslaugų paklausą taikant į klientus orientuotą ir duomenimis pagrįstą strategiją. Suprantame, kad šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje svarbu turėti patrauklią svetainę, ir užtikriname, kad visi skaitmeninės rinkodaros veiksniai, tokie kaip seo, PPC, turinio rinkodara ir kiti, būtų naudojami siekiant puikių rezultatų.

Žiniatinklio svetainių kūrimo paslaugos, kuriomis pasiekiami geriausi rezultatai

Mūsų ekspertų komanda naudoja pažangiausias technologijas ir platformas, tokias kaip wordpress, joomla, drupal, laravel, magento, pagrindinė php kalba, woocommerce ir kt., kad papildytų jūsų verslo tikslus ir uždavinius. Būdami žymi interneto svetainių kūrimo įmonė, mūsų specialistai yra įsipareigoję teikti novatoriškus interneto svetainių kūrimo sprendimus, pradedant prekės ženklo tyrimais ir baigiant konceptualizavimu, ux/ui dizaino kūrimu bei bendru rinkodaros planu.

Mūsų saitų kūrimo procesas – mes nieko nepraleidžiame

Iš pradžių kruopščiai ir išsamiai išklausome klientų reikalavimus ir pasirūpiname, kad jų klausimai būtų kuo geriau išsiaiškinti, kad galėtume judėti į priekį teisinga kryptimi.

Saito planavimas ir koncepcija

Sukuriame patikrintą planą, kad jūsų svetainės kūrimo procesas būtų valdomas ir organizuotas. Suprantame, kaip svarbu pasiekti tikslus ir sukurti puikią patirtį galutiniams naudotojams.

Interneto svetainių kūrimo procesas

Įsitikinę, kad jūsų svetainė yra nepriekaištinga, paleidžiame ją į rinką, dislokuodami ją jūsų serveryje, kuriuo galėsite naudotis jūs, jūsų darbuotojai ir naudotojai. Taip pat teikiame techninę priežiūrą ir palaikymą, jei pastebėsite kokių nors našumo problemų.

Dizainas ir kūrimas

Sukūrę platformą, siunčiame dizainą klientui, kad jis jį peržiūrėtų ir gautų atsiliepimus. Tol ieškome naujoviškų akcentų, kol esate patenkinti mūsų darbu. Tada patvirtintą dizainą koduojame ir kuriame.

Testavimas

Svetainę paleidžiame keliuose įrenginiuose ir naudojame pažangius įrankius, kad įsitikintume, jog ji yra jautri, patogi naudoti ir be klaidų pagal w3c patvirtinimą. Pastebėję kokią nors problemą, užtikriname, kad atliksime reikiamus pakeitimus ir pateiksime kokybiškus projektus.

Žinome, kad kuriame estetiškai gražias ir dinamiškas svetaines. Tačiau norime, kad jūsų svetainė būtų daugiau nei tai – kad ji bendrautų su jūsų vartotojais taip, kaip jūs norite. Būtent čia mes galime jums padėti, pateikdami specialiai pritaikytą strategiją, kad jūsų svetainė būtų patogesnė paieškai ir labiau pritaikyta turinio pateikimui.

Turinio optimizavimas

Mūsų vidaus ekspertai naudoja turinio valdymo sistemą (crm), kad sukurtų ir valdytų jūsų svetainės turinį be žiniatinklio valdytojo sąveikos.

Saitų kūrimas ir SEO

Užtikriname, kad imsimės visų priemonių jūsų pozicijai serveryje pagerinti. Todėl optimizuojame turinį arba tobuliname metažymas, kad į jūsų svetainę ateitų kvalifikuotas srautas ir potencialių vartotojų.

Kodėl verta rinktis mus žiniatinklio svetainių kūrimui ir plėtrai?

Nesvarbu, ar valdote didelę įmonę, ar pradedančiąją bendrovę, pasirinkti mus būtų realus sprendimas sukurti seo patogią ir patrauklią svetainę. Mūsų žiniatinklio dizaino ekspertai ir kūrėjai stengiasi ištirti ir suteikti visapusiškas žiniatinklio kūrimo paslaugas, kurios atneš įspūdingų pokyčių jūsų prekės ženklo įvaizdžiui.

  • dinamiškas ir patikrintas požiūris
  • geriausios kvalifikacijos žiniatinklio svetainių kūrėjai ir dizaineriai
  • paieškos sistemoms optimizuotos svetainės
  • visiškai aiškus kūrimo procesas
  • individualūs žiniatinklio sprendimai
  • stipri klientų bazė
  • profesionali pasaulinio lygio pagalba

Elektroninės prekybos saitų kūrimas

Jei jums patinka idėja parduoti internetu, galime padėti ją paversti skaitmenine realybe. Jei norite siūlyti madingus daiktus, knygas, žaidimus ar jų derinį, galime jums padėti sukurti lengvai pritaikomą ir pelningą internetinį verslą. Siūlome geriausius e. prekybos sprendimus, atitinkančius jūsų poreikius, nesvarbu, ar norite esamą svetainę pritaikyti mobiliesiems įrenginiams, ar sukurti visiškai naują e. prekybos svetainę. Elektroninės prekybos svetaines papuošiame vartotojui patogiomis funkcijomis, tokiomis kaip pirkinių krepšelis, produktų katalogas, turinio valdymo sistema, mokėjimo vartų integracija, užsakymų apdorojimas ir t. t. Svetainių pertvarkymo paslaugos

Interneto svetainių dizaino keitimas

Jei manote, kad jūsų svetainė yra nuobodi ir negraži arba ji nesuderinama su įvairiais įrenginiais, mes galime ją paversti dinamiška ir patrauklia tiek interneto lankytojams, tiek paieškos sistemoms. Nesvarbu, ar norite visiškai pertvarkyti, ar atlikti nereikšmingus pakeitimus, kad jūsų esama svetainė būtų produktyvi, mūsų žiniatinklio svetainių kūrėjai įgyvendina geriausius metodus, kad pagerintų ir patobulintų jūsų interneto portalus.

Interneto programų kūrimas

Programėlių kūrimas

Verslas Media komanda puikiai siūlo lanksčius, keičiamo mastelio ir galutinius programinės įrangos taikomųjų programų kūrimo sprendimus, tokius kaip erp, crm ir kt. Mes teikiame pritaikytus taikomųjų programų kūrimo sprendimus, atsižvelgdami į jūsų verslo operacijų mastą, pramonės tendencijas ir jūsų verslo lankstumo bei nuolatinės integracijos poreikius.

Interneto svetainių kūrimas

Verslas Media komanda kuria interneto svetaines, pasižyminčias vaisinga ir lanksčia žiniatinklio struktūra, kad atitiktų nuolat besiplečiančius jūsų verslo tikslus. Didžiausią dėmesį skiriame klaidų nekeliančių puslapių kūrimui, kad jūsų klientams būtų užtikrinta sklandi naršymo patirtis. Mūsų žiniatinklio svetainių kūrėjai daugiausia dėmesio skiria lanksčių ir ateities perspektyvoms atsparių žiniatinklio struktūrų kūrimui.

WordPress saitų kūrimas

Verslas Media pasižymi tuo, kad puikiai kuria reaguojančias wordpress temas, kurios prisitaiko prie visų naršyklių, įskaitant asmeninius kompiuterius, iPad planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir kitus mobiliuosius įrenginius. Mūsų kvalifikuota komanda atlieka aukšto lygio „WordPress” pritaikymo darbus, pavyzdžiui, sukuria naują modulį arba pritaiko esamą įskiepį.

Verslas Media teikia tinkamus sprendimus, kad verslo savininkai taptų sėkmingais prekybininkais ir gautų maksimalią naudą iš mobiliesiems įrenginiams pritaikytų svetainių ir pirkinių krepšelių sprendimų. Jei norite pertvarkyti esamą dizainą į naują, elegantiškos išvaizdos, tuomet tai tinkama vieta jums, mes su dideliu užsidegimu pertvarkome pagrindines svetaines, kad jos atrodytų patraukliai ir draugiškai.

Mūsų didelė patirtis leidžia mums aptarnauti visų tipų ir dydžių įmones ir įvairias pramonės šakas, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos, mados, švietimo, automobilių, bankininkystės, pramogų, kelionių, e. prekybos, svetingumo, sveikatos priežiūros ir kt.

Anksčiau sukūrėme daugybę galingų svetainių su puikiais dizaino elementais ir įgyvendinome vizijas, tą patį galime padaryti ir jūsų verslui. Atsižvelgdami į jūsų roi lūkesčius ir tikslus, siūlome ekonomiškai efektyvų svetainių kūrimą.

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu