Verslas Media
Tinklapių kūrimas, el. parduotuvių kūrimas

Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų draugija

Perkūrėme internetinę svetainę Lietuvos Anestezijos ir Intensyviosios Terapijos Slaugytojų Draugijai (LAITSD), skirtą informuoti visuomenę apie draugijos veiklą, teikiamas edukacines medžiagas ir organizuojamus renginius. Svetainė suteikia galimybę susipažinti su draugijos nariais, jų veikla bei aktualijomis sveikatos priežiūros srityje. Įgyvendinome patogią naršymo struktūrą, užtikrinančią greitą prieigą prie reikiamos informacijos skirtingoms auditorijoms.

Atlikti darbai: Informacinės svetainės sukūrimas | Individualus svetainės dizainas | Turinio valdymo sistemos integracija ir individualus pritaikymas | Edukacinių medžiagų skilties įdiegimas | Renginių skilties funkcionalumas | Patogus narių įkėlimas ir atvaizdavimas | Naujienų skilties įdiegimas | Kontaktų, ir įstojimo formos su PDF dokumentų generacija |

Esame labai patenkinti internetinio puslapio kūrimo darbais. Komunikacija aukščiausios kokybės, visada atsako konkrečiai, greitai ir išsamiai rūpimais klausimais. Suteikia visą reikalingą informaciją apie atliktus darbus ir internetinio puslapio funkcijas.

#C62F2B

#FBF3F4

#161616

#ffffff

Work Sans

A B C D E F G H I J K L M N O P R S Š T U V Z Ž

a b c d e f g h i j k l m n o p r s š t u v z ž 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

Inter

A B C D E F G H I J K L M N O P R S Š T U V Z Ž

a b c d e f g h i j k l m n o p r s š t u v z ž 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0

www.laitsd.lt

icon
icon
icon

Peržiūrėkite kitas mūsų sukurtas unikalias svetaines

Internetinė svetainė grožio salonui PLEINE su kainoraščiu, darbuotojų sąrašu bei Treatwell apmokama registracija į vizitus.
Previous
Next

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu