Verslas Media

Interneto tinklapių kūrimas ir vystymas

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas

Šiuolaikinės interneto tinklapių svetainių dizaino paslaugos, sukurtos siekiant padėti jūsų verslui augti.

Šiuolaikinis interneto tinklapių dizainas apima ne tik patrauklios svetainės kūrimą. Atsižvelgimas į naudotojo patirtį, optimizavimą paieškos sistemoms, naudojimo paprastumą ir technines subtilybes – tai tik keli komponentai, reikalingi kuriant svetainę, pritaikytą gerai veikti šiuolaikinėje konkurencingoje ekonomikoje. Mūsų interneto tinklapių dizaino ir kūrimo komanda sukūrė daugybę naudingų paslaugų, padėsiančių jūsų verslui klestėti. Tai „wordpress” svetainės ir elektroninės komercijos sprendimai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama patogumui ir reaguojančiam dizainui, kūrybiški prekės ženklo kūrimo sprendimai, suteikiantys jūsų verslui asmeniškumo, ir individualus programavimas idėjoms, kurias reikia padėti įgyvendinti, – tai jų pavyzdžiai.

Nesvarbu, ar jums reikia paprastos „wordpress” svetainės verslui internete pradėti, ar sudėtingesnės elektroninės komercijos svetainės, mūsų interneto tinklapių kūrimo komanda bendradarbiaus su jumis, kad jūsų idėja taptų realybe.

WordPress pritaikymas interneto tinklapių kūrimui

Sužinokite daugiau apie WordPress svetaines ir užsisakykite: https://verslasmedia.lt/wordpress-svetainiu-kurimas/

Paprasta naudoti, patogi paieškos sistemoms ir pritaikoma kūrimo platforma dabar naudojama daugiau nei 35 % visų svetainių. WordPress siūlo lengvai naudojamą turinio valdymo sistemą (TVS), kuri leidžia atlikti pakeitimus „akimirksniu”.

  • Redaguoti yra paprasta.
  • Draugiška paieškos sistemoms
  • Labai lengvai pritaikom
  • Plačiausiai naudojama TVS pasaulyje
  • Kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ir išmaniajame telefone
  • Prisitaikantis interneto tinklapių dizainas

Kadangi mobilieji įrenginiai sudaro daugiau nei pusę viso interneto srauto, kurti mobiliesiems įrenginiams pritaikytą svetainę nebėra galimybė – tai būtinybė. Viskas prasideda nuo prisitaikančiojo interneto tinklapių dizaino.

Prisitaikantis interneto tinklapių dizainas leidžia jūsų svetainei prisitaikyti prie bet kurio įrenginio, iš kurio ji pasiekiama, ir suteikti idealią patirtį. Tai reiškia, kad jūsų svetainė atrodys nuostabiai ir gerai veiks stacionariame kompiuteryje, nešiojamajame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone.

Kiekvienoje Verslas Media sukurtoje svetainėje naudojamas reaguojantis interneto tinklapių dizainas, todėl ji gali prisitaikyti prie įrenginio, iš kurio naudotojas ją peržiūri.

Kiekvienas įtaisas turi mobiliesiems įrenginiams pritaikytą dizainą.

Teigiama naudotojo patirtis padeda SEO

Elektroninė prekyba = woocommerce

Universali elektroninės komercijos platforma, kuri sklandžiai integruojama su jūsų „wordpress” svetaine. Su „woocommerce” galite prekiauti internetu 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę ir naudotis malonia vartotojo patirtimi, kurios nerasite niekur kitur.

  • Valdo daugiau nei 30 % visų interneto mažmenininkų
  • WordPress valdoma svetainė
  • Elektroninės prekybos optimizavimas Lengvas parduotuvės administravimas

ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS KŪRIMAS

Jūsų prekės ženklas atgijo. Mūsų grafikos dizaineriai ekspertai turi kūrybinių gebėjimų integruoti jūsų įmonės individualumą į vizualinį dizainą.

Mūsų darbuotojai bendradarbiaus su jumis kiekviename žingsnyje, kad sukurtų nuostabią ir pigią grafiką, kuria džiaugsitės reprezentuodami savo verslą, atidžiai atsižvelgdami į spalvų schemas, tipografiją ir svarbias dizaino koncepcijas.

Mūsų valdomos prieglobos paslaugos – tai lankstus, nebrangus ir jūsų įmonės poreikius atitinkantis interneto svetainių prieglobos sprendimas. Kaip jūsų paslaugų teikėjas, mes rūpinsimės visa kasdiene prieglobos veikla, pavyzdžiui, programinės įrangos atnaujinimu, serverio administravimu, el. Pašto priegloba ir palaikymu.

Nesvarbu, ar esate didžiulė el. Parduotuvė, ar maža vietinė įmonė, mūsų valdoma priegloba užtikrina saugumą ir patirtį, taip pat ramybę, kad jūsų svetainė tvarkoma profesionaliai. Be to, nuolat tikrindami savo sistemas ir programinę įrangą, galime užtikrinti jūsų svetainės ir duomenų saugumą.

Interneto tinklapių kūrimas su SEO palaikymu

Interneto tinklapių dizainas yra tai, kas išlaiko vartotojus jūsų svetainėje, kai jie ją randa naudodamiesi optimizavimu paieškos sistemoms. Šie du svarbūs skaitmeninės rinkodaros veiksniai veikia kartu, kad sukurtų tvirtą pagrindą jūsų internetiniam verslui vystytis ir sėkmingai veikti.

Sužinokite daugiau ir užsisakykite: https://verslasmedia.lt/paslaugos/internetiniu-svetainiu-kurimas/

Todėl SEO optimizavimas įtraukiamas į kiekvieną mūsų kuriamą svetainę. Kai kuriame naują svetainę, paieškos sistemų optimizavimo pastangomis stengiamės padėti jūsų svetainei būti pastebėtai.

Svetainės architektūra

Logiškas, lengvai valdomas puslapių išdėstymas padeda ir jūsų naudotojams, ir paieškos sistemoms rasti tai, ko jie ieško.

Šiuolaikiniai kodavimo būdai

Mūsų svetainių dizaino ir kūrimo komanda taiko naujausius kodavimo metodus, įskaitant švarius HTML5 ir CSS3.

Didesnis interneto tinklapio greitis

Vartotojai, kuriems tenka laukti, kol puslapiai bus įkelti, greičiausiai bus nepatenkinti. Google nedviprasmiškai pareiškė, kad pirmenybę teikia greitai atsiliepiančioms svetainėms.

Mobiliesiems įrenginiams pritaikyta svetainė

Visos mūsų svetainės sukurtos taip, kad puikiai atrodytų ir veiktų bet kuriame įrenginyje, iš kurio jas pasiekia jūsų naudotojai.

Svetainių kūrimo ir vystymo procesas

Svetainės kūrimas yra įdomus darbas, kuriam užbaigti reikia puikių idėjų ir vizijos. Todėl mūsų metodas prasideda nuo jūsų, asmens, kuris geriausiai išmano savo verslą ir nuo pat pradžių turėjo jo viziją.

Bendradarbiaudami kuriame interneto svetainę, kuri padeda augti ir didina jūsų žinomumą internete, mūsų dizaino ir kūrimo komanda tampa jūsų komanda.

Sužinokite daugiau ir užsisakykite: https://verslasmedia.lt/paslaugos/internetiniu-svetainiu-kurimas/

Strategijos kūrimas

Po pirminės konsultacijos sukursime jūsų svetainės kūrimo projekto metmenis. Tai padės mums nustatyti, ko mums reikės iš jūsų, kokius projekto etapus nustatysime ir kokius terminus nustatysime, kad pasiektume jūsų tikslus.

Aš tikrai dievinu savo naująją svetainę, kurią sukūrė Verslas Media komanda! Mano dizaineris Džeimis buvo greitas, dėmesingas ir atviras mano reikalavimams bei rekomendacijoms. Svarbiausia, ji išliko organizuota, net kai praktiškai užtvindžiau ją idėjomis, skelbimais ir pridedamais failais. Jamie išlaikė visas prieš ir po nuotraukas tiesiai ir jai niekada nereikėjo nieko priminti apie mano pramonės šaką, kuri yra labai vizuali. Svetainė yra švari, patraukli ir patogi naudoti. Tekstas gerai organizuotas ir tikslus. Apskritai komandos pastangos pagerina mano profesinį įvaizdį ir patraukliai pristato mano namų inscenizavimo verslą. Labai ačiū!

Marketingo paslaugos Jūsų interneto tinklapiui

Galinga interneto svetainė, kuri reklamuoja jūsų verslą internete, yra puiki pradžia norint konkuruoti šiuolaikinėje pramonėje. Tačiau norint iš tikrųjų pasiekti sėkmę, reikia kur kas daugiau.

Laimei, mes esame ne tik dizaineriai ir kūrėjai – mes esame autoriai, strategai, technologai ir kūrėjai, kurie siekia to paties tikslo – kliento sėkmės. Būdami visapusiškų paslaugų skaitmeninės rinkodaros agentūra, galime sukurti jūsų poreikiams pritaikytą svetainę, o paskui toliau reklamuoti svetainę, kad jūsų verslas augtų ir būtų sėkmingas.

SEO paslaugų teikėjai

Jei norite dominuoti savo rinkoje internete, jums reikia visapusiško SEO metodo, kuris duotų rezultatų. Padidinkite savo reitingą paieškos sistemose.

Pagerinti jūsų svetainės našumą.

Copywriting

Sukurkite autoritetą.

Padidinkite savo patikimumą.

Klientams turi būti suteikiama vertė.

Turinio rinkodara

Nedelsiant gaunamas efektas

Padidinkite savo žinomumą.

Tikslinė reklama

PPC TEIKIAMOS PASLAUGOS

Pasitelkdami socialinės žiniasklaidos rinkodaros galią, galite išplėsti savo pasiekiamumą ir padidinti sekėjų ratą, užmegzdami ryšį su savo auditorija.

PPC valdymas – tai tinkamo skelbimo pateikimas potencialiems vartotojams būtent tuo metu, kai jie ieško.

WordPress yra geriausia augimo platforma tiek didelėms, tiek mažoms įmonėms. Svetainių sprendimai, kurie duoda rezultatų. Jūsų svetainė yra daug kas. Tai stipri jūsų buvimo internete priemonė; tai pirmas įspūdis, sukuriamas naujam lankytojui; tai galimybė įrodyti savo vertę ir išsiskirti iš konkurentų.

Todėl labai svarbu investuoti į tinkamus žmones, kurie įgyvendintų jūsų idėją.

Su Verslas Media interneto tinklapių svetainės kūrimas yra supaprastintas. Kad sukurtume tvirtą internetinę platformą jūsų organizacijai, mūsų profesionali komanda taiko pažangius svetainių sprendimus, paremtus šiuolaikinėmis SEO strategijomis.

Skatinkite potencialius klientus, didinkite konversijas ir plėskite savo verslą naudodami į rezultatus orientuotas interneto tinklapių kūrimo paslaugas.

Turite aiškią viziją.

Mes turime komandą, kuri ją įgyvendins.

Susisiekite su mumis

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu