Verslas Media

Internetinių svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas: Gaukite SEO ir mobiliesiems įrenginiams pritaikytą svetainę.

Verslas Media yra pirmaujanti internetinių svetainių kūrimo studija, kuri kuria išradingas ir veiksmingas svetaines, kurios atspindi jūsų prekės ženklą, didina konversijos rodiklius ir optimizuoja pajamas, kad padėtų jums plėsti verslą ir įgyvendinti jūsų tikslus.

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje jūsų svetainė yra pirminis klientų kontakto su jūsų įmone taškas. Todėl apie 95 proc. pirmojo vartotojo įspūdžio yra susiję su svetainės dizainu. Dėl šios priežasties internetinių svetainių kūrimo paslaugos gali turėti didelę įtaką jūsų verslo rezultatams.

Nedelsdami susisiekite su mumis ir informuokite mus apie savo įmonę bei pradėkite kurti savo svetainę! Kontaktus rasite čia.

Ieškote individualių planų ir kainų? Norėdami gauti savo, pateikite užklausą dėl pasiūlymo.

Pasirinkę mus profesionaliam internetinių svetainių kūrimui, gausite:

 • Unikali internetinė svetainė
 • Prisitaikantis dizainas (kartais vadinamas patogiu mobiliesiems įrenginiams)
 • Optimizuota paieškos sistemoms (SEO) (SEO)
 • Saugi (HTTPS)
 • Profesionalus stilius

Į savo profesionalios svetainės dizainą taip pat galite įtraukti papildomų elementų. Pavyzdžiui, galite paprašyti, kad mūsų inžinieriai į jūsų dizainą įtrauktų duomenų bazę arba užtikrintų elektroninės prekybos galimybes.

Internetinių svetainių kūrimo paslaugų kainų skaidrumas

Pasirinkę mūsų internetinių svetainių kūrimo paslaugas galite būti tikri, kad jūsų įmonė bus visiškai skaidri. Mūsų darbuotojai suteikia jūsų organizacijai visišką prieigą prie mūsų internetinių svetainių kūrimo išlaidų ir strategijos, pradedant individualiais pasiūlymais ir baigiant pirmaisiais projektais.

Teikiame greitas internetinių svetainių kūrimo paslaugas, jei reikia greitai sukurti, pakeisti arba visiškai naują svetainę. Šią paslaugą teikia mūsų apdovanojimus pelniusi internetinių svetainių kūrimo komanda, kuri per 30 dienų sukurs jūsų įmonės svetainę.

Ar jus domina mūsų darbas? Peržiūrėkite mūsų portfolio!

Kas įeina į Verslas Media internetinių svetainių kūrimo paslaugas?

Mūsų komanda pritaiko internetinių svetainių kūrimo paslaugas pagal konkrečius jūsų įmonės reikalavimus. Todėl kiekvieną mūsų paslaugų aspektą galite pritaikyti savo organizacijai, prekėms ar paslaugoms ir tikslams. Dėl to jūsų įmonės – ir jūsų lankytojų – interneto svetainė taps hitu.

Sužinokite daugiau apie mūsų svetainių dizaino paslaugas čia.

Norite ne tik sukurti gražią svetainę. Norite sukurti vizualiai patrauklią, pajamas generuojančią svetainę.

Analizuokite savo svetainės našumą, įskaitant skambučių, potencialių klientų ir pardavimų skaičių.

Saugokite pirmosios šalies duomenis iš savo svetainės, kad galėtumėte kurti išmanesnes ir sėkmingesnes rinkodaros priemones.

Personalizuokite svetainę naudodami naudotojo verslo, pramonės šakos, vietos ir kitą informaciją.

Pagerinkite savo svetainės konversijų rodiklius naudodami įrašus, analizės ir kitus įrankius.

Internetinių svetainių kūrimas ir optimizavimas paieškos sistemoms

Pagerinsime jūsų skaitmeninės rinkodaros strategiją ir maksimaliai padidinsime jūsų svetainės dizaino ar pertvarkymo plano rezultatus, užtikrindami, kad jūsų svetainė atitiktų geriausią paieškos sistemų optimizavimo (SEO) praktiką. SEO – tai bendras terminas, reiškiantis įvairias taktikas, kurios pagerina jūsų svetainės pozicijas atitinkamuose paieškos rezultatuose.

Geresnis reitingas paieškos rezultatuose reiškia didesnį matomumą tarp tikslinės demografinės grupės žmonių. Jei jūsų svetainė bus labiau matoma atitinkamuose paieškos rezultatuose, ji sulauks daugiau apsilankymų ir srauto iš vertingų klientų, o tai gali lemti daugiau apsilankymų parduotuvėse, pirkimų internetu, užklausų dėl pasiūlymų ir kitų veiksmų.

Bendradarbiaudami su mūsų SEO internetinių svetainių kūrimo įmone užtikriname, kad jūsų svetainė ne tik puikiai atrodytų, bet ir užimtų geras pozicijas paieškos rezultatuose.

Svetainės puslapiai

Naudodamiesi mūsų internetinių svetainių kūrimo paslaugomis galite pasikliauti mūsų dizaineriais, kurie sukurs kiekvieną jūsų svetainės puslapį.

Mūsų dizaineriai gali sukurti svetaines, kurių reikia jūsų įmonei, kad pasiektų, informuotų ir konvertuotų tikslinę auditoriją, nesvarbu, ar esate elektroninė parduotuvė, ar statinė įmonė, ar paslaugų teikėjas. Siūlome turinio rinkodaros paslaugas kaip visapusiškos skaitmeninės rinkodaros įmonė, kad papildytume jūsų planą.

Galite susisiekti su mūsų darbuotojais, jei nežinote, kiek svetainių reikia jūsų svetainei. Kalbant apie svetainių dizainą, jie turi ilgametę patirtį ir gali pateikti patikimas rekomendacijas.

Unikalus stilius kuriant internetinę svetainę

Labai svarbu, kad jūsų svetainė atspindėtų jūsų prekės ženklą, todėl mūsų internetinių svetainių kūrimo paslaugos apima daugybę dizaino alternatyvų. Pavyzdžiui, jei jūsų verslui reikia sudėtingo dizaino, kuris pabrėžtų jūsų prekių kokybę ir kainų diapazoną, mūsų komanda gali jį sukurti.

 • Paprastas ir patrauklus
 • Vidutiniško stiliaus
 • Aukštos klasės
 • Pasaulinio lygio

Gavę pasiūlymą internetu arba bendraudami su mūsų strategais, kviečiame aptarti savo stiliaus pageidavimus. Jūsų asmeninis projekto vadovas taip pat skirs laiko susipažinti su jūsų įmone, jos tikslais ir vizija. Todėl mūsų apdovanojimus pelniusi internetinių svetainių kūrimo komanda gali sukurti unikalią svetainę.

Interneto svetainių kūrimas ir tekstų rašymas

Kartu su internetinių svetainių kūrimo paslaugomis teikiame ir svetainių kūrimo paslaugas, kad pasiektumėte maksimalų efektą. Turime aukštos kvalifikacijos ir specializuotą tekstų autorių personalą. Naudodamiesi savo žiniomis techninio ir netechninio verslo srityje, galime sukurti patrauklią kopiją, kuri sudomintų ir konvertuotų svetainės lankytojus.

Teikiame trijų lygių svetainių tekstų rašymo paslaugas:

 • nuo 5 iki 10 puslapių
 • nuo 10 iki 25 puslapių
 • nuo 25 iki 50 puslapių

Jei jums reikia daugiau nei 50 puslapių, galime pritaikyti sąmatą ir dizaino planą pagal jūsų poreikius.

Teikdami internetinio teksto rašymo paslaugas optimizuojame jūsų svetainės tekstą SEO optimizavimui. Ką tai reiškia? Mūsų skaitmeninės rinkodaros specialistai atlieka jūsų įmonės, pramonės šakos ir tinklalapių raktažodžių tyrimus, kuriuos mūsų tekstų rašytojai panaudoja jūsų svetainėms tobulinti.

Jūsų svetainė bus rodoma paieškos rezultatų viršuje, kai klientai naudos tokius raktažodžius. Tai didžiulė nauda, turint omenyje, kad 75 % žmonių niekada neperžengia pirmojo paieškos rezultatų puslapio – iš tiesų daugiau nei 50 % viso paieškos srauto tenka pirmajam paieškos rezultatui.

Visiems įrenginiams pritaikytas svetainės dizainas (Eng. Responsive)

Kadangi daugiau nei pusė viso interneto srauto tenka mobiliesiems naudotojams, labai svarbu teikti pagalbą keliaujantiems žmonėms. Tai taip pat gera SEO praktika, nes “Google” dabar naudoja “mobile-first” indeksą, o tai reiškia, kad ji naršo ir tikrina tinklalapius iš mobiliojo, o ne stacionaraus kompiuterio naudotojo perspektyvos.

Jei jūsų svetainė nėra pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, “Google” tai pastebi ir pakeičia jūsų reitingą paieškos rezultatuose. Tai gali lemti prastesnes pozicijas, nustumti jūsų svetainę į antrąjį paieškos rezultatų puslapį ir dar labiau atitolinti ją nuo numatomos auditorijos.

Duomenų bazių integravimas

Daugelyje verslo svetainių yra duomenų bazė, kuri naudojama tokiems dalykams kaip mokėjimų apdorojimas. Siūlome visapusišką duomenų bazių integracijos pagalbą, kuri skirstoma į tris lygius: pagrindinį, išplėstinį ir visapusišką plėtrą.

Teikdami duomenų bazių integravimo paslaugas, mūsų dizainerių ir inžinierių komanda dirba individualiai su jūsų įmone, kad sukurtų ir įdiegtų būtent tokią duomenų bazę, kokios reikia ir kokios pageidauja jūsų įmonė.

Nežinote, kokio tipo duomenų bazių integracijos reikia jūsų organizacijai? Pasikalbėkite su vienu iš mūsų kompetentingų strategų. Jie gali pateikti rekomendacijas ir bendradarbiauti su mūsų žiniatinklio kūrėjais, kad užtikrintumėte, jog gausite tai, ko reikia jūsų organizacijai.

Elektroninės prekybos galimybės

Mes taip pat teikiame elektroninės komercijos funkcionalumus elektroninės komercijos įmonėms. Teikiame trijų kategorijų paslaugas, panašias į mūsų duomenų bazių integravimo paslaugas: pagrindines, išplėstines ir įmonių paslaugas. Jei nesate tikri, kuris lygis tinka jūsų įmonei, galite pasikonsultuoti su vienu iš mūsų profesionalių strategų.

Turėdami žinių, jie gali padėti nustatyti jūsų įmonei naudingiausią pakopą. Be to, mūsų strategai gali bendradarbiauti su dizaineriu ir kūrėju, kad užtikrintų, jog pagrindinė, pažangi arba įmonės pakopa užtikrintų optimalią investicijų grąžą ir naudotojo patirtį (UX).

Turinio valdymo sistema (CMS)

TVS yra labai vertinga, nesvarbu, ar turite elektroninės prekybos svetainę, ar informacinę svetainę. Ji gali padėti jūsų įmonei valdyti ir racionalizuoti medžiagą, taigi padidinti turinio rinkodaros plano veiksmingumą.

Dažniausiai mūsų komanda, teikdama žiniatinklio svetainės kūrimo paslaugas, pasiūlo TVS. Galimi trys TVS lygiai: paprastoji, pažangioji ir verslo. Paprastoji TVS gali tikti arba netikti jūsų organizacijai, priklausomai nuo jos dydžio.

Susisiekite su mumis, kad gautumėte tiksliausią pasiūlymą ir pasiūlymą.

Esame visas paslaugas teikianti skaitmeninės rinkodaros agentūra, todėl galime patenkinti jūsų konkrečius svetainės dizaino reikalavimus. Mūsų gebėjimas kiekvieną žiniatinklio svetainės dizaino paslaugų dalį pritaikyti jūsų organizacijai leidžia mums suteikti neprilygstamą žiniatinklio svetainės dizaino personalizavimo lygį.

Kodėl turėtumėte mokėti už ekspertų internetinių svetainių kūrimo paslaugas?

Jei abejojate, ar verta rinktis profesionalias internetinių svetainių kūrimo paslaugas, reikia atsižvelgti į įvairius aspektus. Pavyzdžiui, galite pagerinti savo konversijos rodiklius, konkurencingumą ir paieškos reitingą. Visi šie rezultatai gali turėti tiesioginės ir teigiamos įtakos jūsų pelningumui, rinkos daliai ir augimui.

Sužinokite daugiau apie unikalius internetinių svetainių kūrimo paslaugų privalumus:

1. Padidinkite konversijos rodiklį

Konversija gali būti bet kas – nuo pirkėjo, įsigijusio produktą, iki naudotojo, užsiregistravusio el. pašto naujienlaiškio prenumeratai – tai priklauso nuo jūsų įmonės ir jos tikslų. Žiniatinklio dizaino paslaugos gali padėti jums pasiekti bet kokį konversijos tikslą.

Šiuo metu dauguma konversijų yra susijusios su internetu arba turi ryšį su internetu. Pavyzdžiui, jei norite padidinti apsilankymų parduotuvėje skaičių naudodamiesi vietiniu SEO (atminkite, kad 80 proc. vietinių paieškų konvertuojasi), tai neabejotinai apims ir žmones, prisijungusius prie jūsų svetainės.

Kas yra konversija ir kaip ji taikoma svetainėms?

Jei rodote seną, prastai naudojamą svetainę, neigiamai veikiate vartotojų pirminį įspūdį. Šis pirminis įspūdis turi įtakos ne tik jų suvokimui apie jūsų organizaciją, bet ir jų apsisprendimui apsilankyti jūsų buveinėje, pirkti jūsų prekes ar užsiprenumeruoti jūsų el. pašto naujienlaiškį.

Pirmąjį įspūdį klientams padarysite, jei turėsite patogią, intuityvią ir šiuolaikišką svetainę. Vartotojai bus labiau linkę konvertuoti, nesvarbu, ar jie apsilankys jūsų įmonėje kitą dieną, ar paskambins jūsų komandai ir paprašys pateikti pasiūlymą, ar užsiregistruos jūsų el. pašto naujienlaiškiui.

2. Patobulinkite savo naudotojo patirtį

Įmonėms interneto svetainės naudotojo patirtis suteikia didžiulę investicijų grąžą – vidutiniškai 100 Eurų už kiekvieną investuotą 1 eurą. Tai taip pat gali suduoti didžiulį smūgį organizacijoms, kurios nekreipia dėmesio į UX testavimą, nes daugiau nei 90 % klientų, patyrę blogą naudotojo patirtį, pirktų pas konkurentą.

Interneto dizaino UX statistika

Naudodamasi ekspertų internetinių svetainių kūrimo paslaugomis, jūsų įmonė gali užtikrinti geriausią įmanomą naudotojo patirtį. Pavyzdžiui, mūsų komanda gali padidinti jūsų svetainės patogumą ir skaitomumą mobiliuosiuose ir staliniuose įrenginiuose. Taip klientams bus lengviau gauti reikiamą informaciją ir imtis veiksmų.

Ši veikla gali apimti apsilankymą jūsų parduotuvėje, prekių pirkimą ir kitus dalykus.

3. Padidinkite savo konkurencinį pranašumą

Nesvarbu, kokiame sektoriuje dirbate, turite tiesioginį varžovą, o tai labai svarbu, kad jūsų verslas turėtų konkurencinį pranašumą. Nors galite pateikti geresnį produktą ir suteikti geresnę patirtį, jūsų unikalios pardavimo savybės gali būti prarastos dėl senos, neveikiančios svetainės.

Naudodamiesi mūsų svetainių kūrimo paslaugomis galite užtikrinti, kad jūsų įmonės pirminis įspūdis vartotojams būtų kuo geresnis. Taip pat galite išskirti savo įmonę iš savo srities konkurentų, pabrėždami savo produkto ar paslaugos pranašumą.

Statistika, iliustruojanti UX įtaką žiniatinklio dizainui ir naudotojų įsitraukimui.

Tai sudėtinga rinka, pavyzdžiui, jei esate kenkėjų naikinimo įmonė, norinti gauti potencialių klientų. Kita vertus, investuodami į patogią naudoti svetainę, galite palengvinti potencialių potencialių potencialių klientų susisiekimą su jūsų organizacija.

Šiuo atveju jūsų organizacijai gali būti naudinga tai, kad 89 proc. klientų po neigiamos vartotojo patirties įsigyja pas konkurentą. Tai didžiulė nauda jūsų įmonei, nes suteikia galimybę padidinti pardavimus ir rinkos dalį paprasčiausiai pakeitus svetainės dizainą arba greitai ją atnaujinus.

4. Padidinkite savo paieškos sistemos pozicijas

Naudotojai naudojasi paieška, kad rastų tai, ko ieško – nuo paslaugų iki produktų, nesvarbu, ar jie ieško planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone, ar staliniame kompiuteryje. Štai kodėl “Google” kasmet apdoroja daugiau nei du trilijonus užklausų ir kodėl 80 proc. žmonių naudojasi paieška, kai jiems ko nors reikia.

Tačiau jei jūsų svetainė nebus rodoma pirmajame paieškos rezultatų puslapyje, jūsų organizacijai bus sunku bendrauti su šiais klientais. Štai kodėl SEO yra toks svarbus internetinės rinkodaros komponentas: jums reikia, kad jūsų svetainė užimtų aukštas pozicijas, kad galėtumėte pasiekti konversijų, pirkimų ir prenumeratų.

Skaičius, rodantis procentinę dalį žmonių, kurie naudojasi paieškos sistema, kad rastų produktą ar paslaugą.

Galite užtikrinti, kad jūsų svetainė bus vertinama pagal su jūsų verslu susijusius raktinius žodžius ar paieškos frazes, naudodamiesi geriausiomis SEO paslaugomis ir ekspertų internetinių svetainių kūrimo paslaugomis. Be to, užtikrinsite, kad jūsų svetainė suteiktų geriausią įmanomą naudotojo patirtį.

Naudojant mūsų dizaino metodus ir optimizavimo būdus, šis tinklalapis greičiausiai užims pirmąją paieškos rezultatų puslapio vietą. Tai leidžia jūsų įmonei pasiekti didelės vertės tikslinės grupės žmones ir paversti juos iš potencialių klientų klientais.

5. Tobulinkite savo skaitmeninės rinkodaros planą

Jūsų svetainė yra jūsų skaitmeninės rinkodaros pagrindas arba namų bazė. Tai vieta, į kurią žmonės nukreipiami per paieškos rezultatus, socialinę žiniasklaidą ar kitą šaltinį. Todėl labai svarbu, kad jūsų svetainė būtų optimizuota ir atnaujinta, kad ji padėtų jūsų skaitmeninės rinkodaros veiklai.

Pastaba apie svetainės dizaino svarbą skaitmeninės rinkodaros metodams.

Turėdama tokią galingą svetainę, jūsų įmonė gali padidinti kitų interneto rinkodaros metodų rezultatus. Pavyzdžiui, jei naudojate elektroninio pašto rinkodarą, mūsų internetinių svetainių kūrimo paslaugos gali padėti padidinti prenumeratorių, kuriuos gaunate per savo svetainės registracijos formas, skaičių, nes pagerinsite savo svetainės patogumą.

Koks yra Verslas Media svetainių kūrimo procesas?

Verslas Media teikiamos svetainių dizaino paslaugos užtikrina 360 laipsnių patirtį, kuri apima:

 • Maketo kūrimas
 • Turinio generavimas
 • Konversijų optimizavimas
 • UX tyrimai

Bet kaip mes kuriame apdovanojimus pelniusias svetaines? Laikydamiesi penkių internetinių svetainių kūrimo principų.

Internetinės svetainės dizainas – išvaizda

Sukurti vizualiai patrauklią svetainę – pirmas žingsnis siekiant pritraukti naujų vartotojų.

Lankytojai daugiau sužino apie jūsų organizaciją iš svetainės dizaino nei iš žodžių. Svetainė, kurioje integruotos šiuolaikinio dizaino funkcijos, optimizuotos nuotraukos ir kita daugialypė terpė, daug geriau pritraukia klientus nei svetainė, kuri atrodo tarsi sukurta 2015 m.

Todėl jūsų svetainės dizainas yra labai svarbus jos sėkmei!

Prisitaikančiojo dizaino koncepcija

Tai reiškia, kad jūsų svetainėje turi būti įdiegtas prisitaikantis dizainas.

Prisitaikantysis dizainas – tai procesas, kurio metu svetainės dydis keičiamas taip, kad ji atitiktų bet kurio įrenginio ekraną. Taigi, nesvarbu, ar į jūsų svetainę kas nors ateis “iPhone”, ar 27 colių stalinio kompiuterio ekranu, jie patirs puikią ir patogią naudotojo patirtį.

Ši patirtis, dar vadinama naudotojo patirtimi, yra pradinis žingsnis įgyjant naują klientą. Kai vartotojai pastebi, kad jūsų svetainė yra švari ir patraukli, jie labiau linkę joje pasilikti. Tačiau vizualiai patraukli svetainė yra tik pradžia. Taip pat turėsite turėti galimybę lengvai naršyti.

Svetainės navigacija, lengvas tinklapio valdymas

Svetainės komponentas, leidžiantis lankytojams rasti tai, ko jie ieško, vadinamas navigacija.

Šiuolaikinėse svetainėse supaprastinta navigacija, kad jos veiktų ir stacionariuose kompiuteriuose, ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

Nėra teisingo ar neteisingo sprendimo, nes yra šimtai įvairių meniu parinkčių. Kai kalbama apie puikią patirtį naudotojams, svarbiausia, kas tinka jūsų verslui.

Dar vienas privalumas yra tas, kad suteiksite jiems įsimintiną patirtį – taip išlaikysite jų dėmesį.

Labai svarbu išlaikyti lankytojo susidomėjimą po to, kai jis atvyksta į jūsų svetainę. Jei jį prarasite, lankytojas paliks svetainę, o jūs prarasite pardavimą.

Dėmesys yra labai svarbus, nes jis padeda išlaikyti žmogaus dėmesį jūsų prekės ženklui, produktams ar paslaugoms. Taigi, norėdami sudaryti sandorį, turite atkreipti dėmesį į savo svetainę.

Dėmesio sutelkimas internetinėje svetainėje

Atsižvelgdamos į tai, įvairios įmonės gali patraukti dėmesį įvairiais būdais, įskaitant:

Kadangi vaizdo įrašai yra vizualiai orientuota medija, jais galima labai sėkmingai patraukti dėmesį. Vietoj to, kad lankytojams reikėtų skaityti ilgus teksto puslapius, vaizdo įrašuose sudėtingas temas galite sutraukti į kelias minutes. Tekstas po kelių sekundžių gali tapti monotoniškas, o vaizdo įrašas žiūrovus sudomina nuo pradžios iki pabaigos.

Dar vienas puikus būdas išlaikyti kieno nors susidomėjimą – pateikti jiems parsisiunčiamų dalykų. Dažniausiai parsisiunčiama .zip failas su ištekliais arba tekstinis PDF failas, kuriame gausu vidinių žinių. Ši informacija taip pat puikiai tinka naujiems potencialiems klientams generuoti, nes prieš atsisiųsdami failus, galite ją užverti vartais ir paprašyti kieno nors el. pašto adreso.

Infografikos pritraukia žmonių dėmesį, nes pramonės duomenys pateikiami supaprastintai ir lengvai suprantamai. Nepaisant to, kad kasdien išleidžiama šimtai naujų infografikų, išlaikydami geresnį kokybės standartą nei konkurentai, galite laimėti infografikų srautą, dėmesį ir nuorodas.

Sudominus lankytojus, labai svarbu jiems nurodyti, kaip orientuotis svetainėje.

Nurodymas veikti, tikslinis svetainės lankytojo žingsnis

Svarbiausias tikslas pritraukti bet kurį naują lankytoją į jūsų svetainę yra veiksmas. Tačiau lankytojai nesiims veiksmų, jei jų neskatinsite! Todėl labai svarbu kiekvieno svetainės puslapio apačioje pateikti raginimus imtis veiksmų (CTA).

CTA yra instrukcijų rinkinys, informuojantis lankytojus apie tai, ką jie turėtų daryti toliau, kad žengtų dar vieną žingsnį link tapimo klientu. Nors tai gali pasirodyti arogantiška, tyrimai rodo, kad CTA ženkliai padidina konversijas visuose internetinio verslo modeliuose – nuo vadovų generavimo iki labdaros aukojimo.

Vizualus CTA įtakos žiniatinklio dizainui vaizdas.

CTA yra labai svarbūs kuriant žiniatinklio svetainę, nesvarbu, ar norite nukreipti žmogų į kontaktinį puslapį, ar priversti jį užbaigti pirkimą. Todėl mūsų tekstų rašytojai kuria patrauklius CTA, kurie padeda siekti jūsų skaitmeninės rinkodaros tikslų – nuo el. pašto prenumeratorių skaičiaus didinimo iki produktų pirkimo skatinimo.

CTA gali būti šių tipų:

 • Teksto hipersaitai
 • Paveikslėlių hipersaitus
 • Mygtukai
 • Formos įvestys
 • ir dar daugiau

Norint sukurti našumą užtikrinančią svetainę, reikia pastangų, peržiūrų ir redagavimo, o Verslas Media internetinių svetainių kūrimo komanda tai puikiai išmano. Dirbdami jūsų labui, mūsų interneto svetainių dizaineriai sukurs svetainę, kuri laikysis šių penkių principų, kad užtikrintų jūsų sėkmę internete.

Kalbant apie rinkodaros ir dizaino patirtį, Verslas Media komanda yra neprilygstama šiame versle.

Unikalus internetinės svetainės dizainas

Vertiname individualų požiūrį į savo internetinių svetainių kūrimo paslaugas, todėl kiekvieną žiniatinklio svetainės paslaugų paketą pritaikome prie konkrečių jūsų įmonės reikalavimų. Net jei pasirinksite greito žiniatinklio svetainės kūrimo paslaugą, užtikrinsime, kad jūsų svetainė atspindėtų jūsų prekės ženklą ir atitiktų jūsų tikslus bei viziją.

Įsigykite svetainę, kuri būtų optimizuota jūsų įmonės našumui.

Ar esate pasirengę sukurti svetainę, kuri padidins vartotojų laimę ir pajamas?

Pasirinkite Verslas Media komandą kuri gali optimizuoti jūsų svetainę, kad ji būtų lankoma, konvertuojama ir atneštų pajamų.

Susisiekite su mumis internetu ir pasikalbėkite su kompetentingu strategu!

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu