Verslas Media

Internetinių svetainių kūrimas Kaunas

Svetaines kuriame visų Lietuvos miestų verslams.
Taip pat turime projektų ir užsienio šalyse.

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas

Pasikalbėkite su mūsų ekspertais ir gaukite pasiūlymą

Ekspertų teikiamos svetainių kūrimo paslaugos Kaune

Mūsų komanda sukurs puikiai atrodančią svetainę, pritaikytą jūsų unikaliems verslo tikslams. Užtikriname, kad jūsų individuali svetainė atspindės jūsų unikalų prekės ženklą ir užtikrins sėkmę internete.

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas

Kiekvienoje profesionalioje svetainėje yra:

Individualus svetainės dizainas

Įgaukite rinkos patikimumą, kurdami mobiliesiems įrenginiams optimizuotą, SEO optimizuotą, į konversijas orientuotą svetainę, atsižvelgdami į savo tikslinę auditoriją.

Svarbiausi svetainės elementai

Naudokite patikimiausias programas, kad reprezentuotumėte savo verslą internete, saugumo modulius, kad apsaugotumėte savo asmeninę informaciją, ir SSL sertifikatą, kad jūs ir jūsų svetainės lankytojai būtų saugūs.

SEO draugiškas turinys

Įgaukite rinkos patikimumą, kurdami mobiliesiems įrenginiams optimizuotą, SEO optimizuotą, į konversijas orientuotą svetainę, atsižvelgdami į savo tikslinę auditoriją.

Svetainės analitika

Mūsų platforma pradeda rinkti svetainės apsilankymų, unikalių lankytojų ir puslapių peržiūrų statistinius duomenis iškart, kai tik paleidžiama pagal jūsų užsakymą sukurta svetainė.

Internetinės reklamos paslaugos

Mūsų komanda taip pat dirba su reklama internete, todėl galite būti užtikrinti jog visas kokybiškas paslaugas gausite vienoje vietoje.

Pagalba dėl svetainės

Jei po svetainės paleidimo reikia atlikti pakeitimus ar patobulinimus, esame pasirengę padėti. Gausite prieigą prie specialistų komandos, kuri jums padės, kai jų prireiks.

Mūsų kurtos internetinės svetainės

- įkelsime čia ir jūsų?

Kaip tai veikia

Jūsų pasirinktinės svetainės dizainas ir kūrimas suskirstytas į keturis etapus, kuriuos galima atlikti per pora savaičių.

1 Žingsnis:
Susipažinimas

Šios strateginės sesijos metu apklausime jus apie jūsų įmonę, surinksime jūsų pateiktas nuotraukas ar failus ir sužinosime daugiau apie tai, kaip mūsų svetainės kūrimo paslaugos galėtų jums padėti.

2 Žingsnis:
Dizainas ir turinys

Prieš kurdami svetainę atliksime raktinių žodžių tyrimą, kad paieškos sistemos galėtų jus indeksuoti, sukursime patrauklų dizainą, kuris sudomins jūsų auditoriją, ir sukursime naująją svetainę, atsižvelgdami į jūsų tikslus.

3 Žingsnis:
Sveikinimo skambutis

Kai jūsų asmeninė svetainė bus baigta, mūsų darbuotojai su jumis susisieks ir kartu ją apžvelgs. Jie supažindins jus su naująja svetaine, pamokys kaip ja naudotis. Taip pat išsiaiškins norimus pakeitimus.

4 Žingsnis:
Svetainės paleidimas

Atlikę visus darbus paskelbsime jūsų svetainę. Pradėjus veikti svetainei, galite patys atlikti pakeitimus arba bendradarbiauti su mūsų specialistų komanda, kad jie būtų atlikti už jus. Taip pat galėsime suteikti reklamos paslaugas.

Patobulinkite savo svetainės funkcijas

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas

Sverainės puslapis

Gaukite papildomą puslapį su mūsų tekstų autorių parengta raktažodžių turtinga medžiaga.

Nuotraukų galerija

Į pagal užsakymą sukurtą svetainę įtraukite nuotraukų galeriją ir parodykite, ką jūsų įmonė gali pasiūlyti.

Funkcijų integravimas

Profesionaliai įdiegti įskiepiai suteikia prieigą prie naujausių "WordPress" funkcijų.

Reklaminis skydelis

Į svetainės pagrindinį puslapį įtraukite geriausių nuotraukų karuselę.

Elektroninės prekybos svetainių kūrimas

Kuriame reprezentacines svetaines ir el. parduotuves. Mūsų įmonės dizaino komanda sukurs mobiliesiems įrenginiams optimizuotą, į konversijas orientuotą elektroninės komercijos svetainę, kuri padės jums parduoti internetu.

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu