Žinių duomenų bazė

Verslas Media komandos patarimai ir atsakymai

Kaip apsaugoti svetainę nuo ,,Brute force” (brutalios jėgos) atakų?

Parašė: Gediminas

Paskutinį kartą atnaujinta: daugiau nei prieš savaitę

„Brute force” ataka – tai kibernetinės atakos rūšis, kai bandoma atspėti slaptažodį arba slaptažodžių frazę bandant visus įmanomus simbolių derinius, kol randamas teisingas. Tai gali atlikti žmogus rankiniu būdu arba automatizuotai, naudodamasis specializuota programine įranga.

Brute force atakos gali būti labai veiksmingos, ypač jei puolamas slaptažodis yra palyginti silpnas arba pagrįstas žodyno žodžiu. Tačiau jos taip pat gali užimti daug laiko ir ne visada gali būti sėkmingos, ypač jei slaptažodis yra stiprus ir unikalus.

Norint apsisaugoti nuo brutalios jėgos atakų, svarbu visoms paskyroms naudoti stiprius, unikalius slaptažodžius ir, kai įmanoma, įjungti papildomas saugumo priemones, pavyzdžiui, dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA).

Brute Force atakų prevencija jūsų svetainėje

Yra keletas veiksmų, kurių galite imtis, kad išvengtumėte „brute force” atakų savo svetainėje:

  • Naudokite stiprius, unikalius slaptažodžius visoms savo paskyroms.
  • Kai tik įmanoma, įjunkite dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA). Tai reikalauja, kad prieš prisijungdami naudotojai pateiktų papildomą autentifikavimo būdą, pavyzdžiui, į telefoną atsiųstą kodą.
  • Naudokite saugumo įskiepį, kuris gali blokuoti IP adresus, kuriais bandoma įsilaužti į jūsų svetainę.
  • Nustatykite greičio ribojimą, kad išvengtumėte pernelyg didelio prisijungimo bandymų skaičiaus iš vieno IP adreso.
  • Reguliariai atnaujinkite svetainės ir įskiepių programinę įrangą, kad būtų ištaisytos visos saugumo spragos.
  • Apsvarstykite galimybę naudoti debesijos pagrindu veikiančią žiniatinklio programų ugniasienę (WAF), kad apsaugotumėte svetainę nuo įvairių grėsmių, įskaitant „brutalios jėgos” atakas.

Laikydamiesi šios geriausios praktikos, galite padėti apsaugoti savo svetainę nuo brutalios jėgos atakų ir kitų kibernetinių grėsmių.

Verslas media yra pirmaujanti novatoriškų skaitmeninės rinkodaros sprendimų, skirtų įvairaus dydžio įmonėms, teikėja. Mūsų patyrusių specialistų komanda specializuojasi SEO, PPC, socialinės žiniasklaidos ir turinio rinkodaros srityse, siekdama padėti įmonėms didinti prekės ženklo žinomumą, generuoti potencialius klientus ir skatinti pardavimus. Mes siekiame padėti savo klientams sėkmingai veikti internete ir esame pasiryžę pasiekti lūkesčius pranokstančių rezultatų. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite, kaip galime padėti jūsų verslui augti ir klestėti skaitmeniniame pasaulyje.

Norite užduoti klausimą?

Taip pat gali būti naudinga:

Daugiau informacijos rasite:

Ar atsakėme į jūsų klausimą?

Neradote atsakymo?
- Užduokite jį tiesiai Verslas Media komandai!