Verslas Media

Penkios internetinės svetainės dizaino tendencijos, kurių negalima pamiršti 2022 m.

Internetinių svetainių kūrimas wordpress woocommerce parduotuvių kūrimas
Švari, patogi naudoti svetainė yra būtina bet kokios rūšies organizacijai. Jūsų verslo svetainė ne tik veikia kaip jūsų įmonės ir produktų linijos skaitmeninė namų bazė, bet ir palaiko visą jūsų skaitmeninės rinkodaros strategiją, suteikdama pagrindinį portalą, į kurį klientai gali nukreipti dėmesį bei bendrauti su jūsų prekės ženklu ir verslu. Bloga svetainės patirtis gali sutrukdyti tokiems bandymams ir nutraukti šiuos ryšius jiems dar neprasidėjus. Pateikiame penkias internetinės svetainės dizaino rekomendacijas, padėsiančias 2022 m. paversti svetainę klientų konversijos mašina.

Straipsnio temos trumpai:

Puikus svetainių dizainas prasideda nuo pagrindų. Štai kaip savo svetainę iš nuobodžios ir nenaudingos paversti gyva ir naudinga.

Švari, patogi naudoti svetainė yra būtina bet kokios rūšies organizacijai. Jūsų verslo svetainė ne tik veikia kaip jūsų įmonės ir produktų linijos skaitmeninė namų bazė, bet ir palaiko visą jūsų skaitmeninės rinkodaros strategiją, suteikdama pagrindinį portalą, į kurį klientai gali nukreipti dėmesį bei bendrauti su jūsų prekės ženklu ir verslu. Bloga svetainės patirtis gali sutrukdyti tokiems bandymams ir nutraukti šiuos ryšius jiems dar neprasidėjus.

Pateikiame penkias internetinės svetainės dizaino rekomendacijas, padėsiančias 2022 m. paversti svetainę klientų konversijos mašina.

Pirmasis įspūdis svetainėje yra begalo svarbus.

Pirmasis įspūdis išlieka naudingų internetinės svetainės dizaino rekomendacijų sąrašo viršuje. Taip yra dėl to, kad tai, su kuo žmonės susiduria iškart po to, kai paleidžia jūsų svetainę, užduoda toną visam susitikimui. Ir jei jūsų svetainės dizainas nepateisina šių kritinių pirmųjų sekundžių, jūs ne tik prarandate naujus lankytojus, bet ir galimybes susikurti stiprų ir palankų prekės ženklo įvaizdį, skatinantį dėmesį ir pirkimus ateityje.

Tiesa ta, kad daug kas daro įtaką šiems svarbiems pirmiesiems įspūdžiams, o norint sukurti patrauklią profesionalią svetainę, labai svarbu dirbti su tuos elementus išmanančiais internetinės svetainės dizaineriais. Struktūra, spalvos ir erdvė paprastai yra svarbūs vizualiniai svetainės dizaino patrauklumo komponentai. Tuo pat metu tokie iš pažiūros maži veiksniai kaip teksto išdėstymas ir net pasirinktas šriftas daro didelę įtaką svetainės patirčiai ir įsitraukimui.

Žiniatinklio dizaineris, turintis pastabų šioms detalėms ir tinkamai jų vietai vizualinėje hierarchijoje, ne tik sukuria vizualiai įspūdingesnę svetainę, bet ir gali padėti daugiau atsitiktinių apsilankymų paversti ilgesniais, suteikdamas naudotojams patrauklius tinklalapius ir patirtį, kurios jiems reikia, kad pasiliktų ir pirktų iš jūsų įmonės.

Norėdami sukurti gerą svetainę, kuri išsiskirtų iš kitų, atkreipkite dėmesį į:

Paprastumą. Vartotojai mieliau renkasi paprastus, aiškius svetainių dizainus nei sudėtingus. Kuo lengviau įsisavinti ir įsitraukti į jūsų svetainių vaizdinius komponentus, tuo geriau.

Panašumą. Visi vizualiniai svetainės komponentai – nuo nuotraukų ir antraščių iki logotipų ir CTA – turėtų atitikti lankytojų lūkesčius ir vizualiai nurodyti, ką darote ir ką teikiate. Netikėtų vaizdų ir funkcijų įtraukimas dažnai sukelia painiavą ir galiausiai blogą prekės ženklo įspūdį.

Tikslumą. Nesvarbu, ar jūsų projektą vykdo patyręs specialistas, ar nepatyrusių internetinės svetainės dizainerių komanda, svetainės aprūpinimas prekės ženklui tinkamais grafiniais komponentais yra internetinės svetainės dizainas 101. Visoje svetainėje visi elementai turi būti nuoseklūs ir tinkamai atspindėti jūsų prekės ženklą.

Kiekvienas puslapis turi būti pritaikytas mobiliesiems įrenginiams.

Šiais laikais negalima sudaryti internetinės svetainės dizaino patarimų sąrašo, į kurį nebūtų įtrauktas optimizavimas mobiliesiems įrenginiams. Kodėl? Nes mobilusis ryšys yra svarbus 2022 m. Iš tiesų, beveik 80 % naudotojų mano, kad yra didesnė tikimybė, jog jie sugrįš į jūsų svetainę arba pasidalins ja su kitais, jei ji pritaikyta mobiliesiems įrenginiams. Jei jūsų internetinės svetainės dizaineris neskiria dėmesio padorios, mobiliesiems įrenginiams pritaikytos svetainės kūrimui, jūsų įmonė praleidžia lengvą galimybę pritraukti grįžtančius lankytojus ir skleisti žinią apie savo prekės ženklą.

Vartotojai vis dažniau naudoja mobiliuosius įrenginius, kad internete ieškotų ir tirtų įmones. Jei jūsų tinklalapiai tinkamai neužsikrauna arba jei jūsų internetinės svetainės dizainas neužtikrina sklandžios mobiliųjų įrenginių naudojimo patirties, potencialūs pirkėjai greičiausiai paliks jūsų svetainę ir jūsų įmonę dėl konkurentų jūsų rinkoje. Laikui bėgant šie mobiliojo ryšio sunkumai didėja ir kelia didelę grėsmę jūsų prekės ženklui, reputacijai ir pelnui, o naujų klientų pritraukimas tampa vis sunkesnis.

Todėl labai svarbu, kad internetinės svetainės dizaine būtų atsižvelgta į mobilųjį naršymą ir išdėstymą. Nuo pat pradžių labai svarbu į kiekvieną vaizdinį elementą, logotipą, teksto bloką, socialinės žiniasklaidos piktogramas ir raginimo atlikti veiksmus mygtukus žvelgti per mobiliojo ryšio prizmę, užtikrinant, kad kiekvienas elementas ir dizaino proceso dalis būtų pritaikyta mobiliesiems įrenginiams ir sukurta taip, kad suteiktų kito lygio patirtį.

Tai gali apimti tiek svarbių vizualinių signalų (logotipų, meniu, CTA, mygtukų) naudojimą visoje mobiliojoje svetainėje, tiek akį traukiančių šriftų pabrėžimą, teksto ir paslaugų puslapių pavertimą lengviau nuskaitomais ir puslapių komponentų mastelio keitimą, kad naudotojas greičiau įsitrauktų.

Maksimaliai sumažinkite svetainės įkrovos laiką.

Vangiai veikianti svetainė netrukus gali tapti didžiausiu jūsų priešu, nes dėl jos sunku išlaikyti potencialius pirkėjus ir priartinti juos prie pirkimo taško. Patinka jums tai ar ne, bet šiuolaikiniai išprusę, patyrę svetainių lankytojai nori, kad svetainės krautųsi greitai, ir jei jūsų pagrindinis puslapis ar tinklaraščiai nepasirodo greitai, jie greičiausiai eis kitur ieškoti to, ko ieško.

Kitaip tariant, svetainės įkrovimo greitis yra labai svarbus, jei ne lemiamas, bet kokio praktiško ir reaguojančio dizaino elementas. Jis turi ilgalaikės įtakos lankytojų patirčiai ir galiausiai jūsų konversijos rodikliui. Supratimas, kaip greitai kraunasi jūsų puslapiai ir kaip sumažinti tą krovimosi laiką, nėra tik dar vienas svetainės dizaino patarimas, kurio galima nepaisyti ar praleisti pro ausis. Tai svarbus internetinės svetainės dizainerio darbo komponentas, kuris visada turėtų būti svarbiausias rūpestis kuriant vizualiai patrauklų svetainės dizainą.

Laimei, internetinės svetainės svetainių dizaineriai turi įvairių įrankių, kaip pagreitinti svetainės įkėlimą. Keletas paprasčiausių būdų, kuriais jūsų internetinės svetainės dizaineris gali padidinti įkėlimo greitį ir pralenkti jūsų konkurentų svetainę, yra šie:

Paveikslėlių dydžio keitimas Nuotraukos ir grafikai paprastai užima daug vietos, o tai daro didelę įtaką puslapio įkėlimo greičiui. Nuotraukų suspaudimas ir optimizavimas gali padėti sumažinti failų dydį ir kartu sutrumpinti svetainės įkėlimo laiką milisekundėmis.

Svetainės įskiepių valdymas. Įskiepiai, ypač „WordPress” svetainėse, dažnai gali labai pakeisti bendrą svetainės našumą. Tačiau per didelis jų kiekis gali labai sumažinti svetainės greitį. Pašalinę perteklinius ir pasilikę tik tuos, kurių reikia, galėsite greitai padidinti svetainės greitį.

Greitis nuolat stebimas. Viso projektavimo proceso metu ir po jo reikia atidžiai ir nuolat stebėti. Tai padeda iš karto pastebėti problemas ir imtis veiksmų joms pašalinti, kol jos netapo katastrofomis.

Akcentuokite individualizuotą naudotojo patirtį

Labai svarbu sukurti svetainės dizainą, kuris būtų patrauklus plačiausiai potencialiai auditorijai. Tačiau būtent gebėjimas suteikti individualiai pritaikytą pirkimo patirtį iš tiesų išskiria efektyvų svetainės dizainą. Įtraukdami pirkėjų pritaikymo taktiką į svetainės dizainą ir visą jos dizainą, jūs pranokstate įprastą skaitmeninės rinkodaros strategiją ir užmezgate tikrą ryšį, pateikdami lankytojams individualizuotą, aktualią informaciją ir patirtį, kuri sustiprina emocijas ir skatina imtis veiksmų.

Iš pradžių gali atrodyti, kad vartotojų personalizavimą įtraukti į internetinės svetainės dizaino metodą yra sudėtinga, ypač turint omenyje daugybę kitų dizaino gairių ir aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgti visoje vizualinėje hierarchijoje.

Laimei, yra keletas labai paprastų metodų, kaip įtraukti personalizavimą į savo internetinės svetainės dizaino strategiją, pradedant personalizuotų, elgsena pagrįstų produktų pasiūlymų integravimu į dizaino architektūrą ir baigiant dinamiškų, itin aktualių CTA elementų įtraukimu į kiekvieną naują apsilankymą svetainėje. Tikslinių nuotraukų ir interaktyvių elementų pateikimas taip pat gali būti gera strategija, kaip patobulinti savo dizaino pritaikymo galimybes.

Niekada nepamirškite apie SEO.

Fantastiška sukurti nuostabią, patogią naudoti svetainę, kuri lankytojams suteiktų nuostabią patirtį. Žinoma, nebent jūsų vartotojai negali jos atrasti.

Matomumas internete labai svarbus ne tik tam, kad jūsų svetainę būtų lengva rasti, bet ir tam, kad ji patektų pas klientus tada, kai jiems jos labiausiai reikia. Įtraukdami SEO į savo interneto svetainės kūrimo planą, galite suteikti jai reikiamą postūmį, kad ji spindėtų paieškos sistemose ir pasiektų vartotojų įsitraukimo rodiklius, kurie išlaikytų ją viršuje.

Suprantama, kad internetinės svetainės dizaino ir SEO pasaulius dažnai skiria nesutarimai: daugelis internetinės svetainės dizainerių SEO priskiria skaitmeninei rinkodarai ir turinio kūrimui, ir atvirkščiai. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos dizaineriai gali atlikti iš karto, kad gerokai padidintų žinomumą.

Pagrindinių SEO principų taikymas kuriant antraštes, paveikslėlių antraštes, paantraštes ir net URL adresų dizainą dažnai gali būti naudingas ir iš karto padidinti svetainės reitingavimo signalus ir paieškos potencialą. Žinios, kaip skaidyti tekstą ir kur į turinį bei puslapio išdėstymą įtraukti interaktyvias funkcijas, taip pat gali būti paprastas, bet veiksmingas būdas nuo pat pradžių maksimaliai padidinti pasirengimą paieškai. Ignoruoti SEO internetinės svetainės kūrimo procese yra rizikinga.

Taip pat rekomenduojame perskaityti:

Paieška

Kategorijos

Bendraukime

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas ir naujausius produktus. Būkite informuoti apie naujausius pokyčius ir specialius pasiūlymus!

Svetainių kūrimas Kaunas wordpress svetainės

Slapukai, kaip ir visose svetainėse yra svarbūs tinkamam svetainės veikimui. Mes naudojame slapukus, kad pagerintume svetainės veikimą ir stebėtume svetainės lankomumą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų naudojimą, apsilankykite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse.

Pasidalinkite krepšeliu